PDA

View Full Version : podhranvane na kosata



LuCkY_YoU
08-24-2006, 13:49
kak si 'sujivqvate' kosata?za6toto zabelqzah 4e moqta mn se oplita i e kato duvka :? ne cufti mn,za6toto q postrigah skoro,no vupreki vs mi se struva malko izto6tena i zaplita6ta se.osven maski i kristali(polzvam na L'oreal rozovkata),kakvo dr izpolzvate,za da q poddurjate v dobro sustoqnie?friziorkata mi kaza za nqkakvi fluidi,no nqmam ideq kakvo predstavlqvat?ne q boqdisvam,nito q kudrq i t.n.,samo ponqkoga si q izpravqm,no rqdko. kajete vie kak poddurjate kosata si.

JaYnE
08-24-2006, 14:29
az polzvam hininova voda.iskam da mi porasne po-burzo, no mai efekt e nulev v tva otno6enie.oba4e kosata mi e super! ne se zaplita, luskava e, mn e got. probvai. \:D/

JORJIQ_*_#_*
08-24-2006, 14:54
За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
3.направи си някоя домашна маска за коса
4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
Успех :wink:

sladkoto_viki92
08-24-2006, 15:19
За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
3.направи си някоя домашна маска за коса
4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
Успех :wink:

napulno sum suglasna s JORJIQ_*_#_*,samo 6te si pozvolq da ti predloja edni ampuli za kosa na DENIS,struvat okolo 1.30 i maska za kosa na GLISS KUR-polzvam q ot edna sedmica i efekta e super :D

malka_kukla
08-24-2006, 15:32
mi normalno da se zaplita ponqkoga,polzvai pove4e balsam za kosa.ina4e eto ti edna maska za kosa,koqto 6te podjrani kosata ti i 6te stane po meka i blqskava.smesva6 bademovo maslo,koeto se prodava v aptekite s edin jultuk ot qice,maje6 go na kosata ti i stoi6 nai malko 30 min.posle se izmiva6.

moonbeam
08-24-2006, 15:44
За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
3.направи си някоя домашна маска за коса
4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
Успех :wink:
napulno sam saglasna :smt006 sa6to taka az probvah s kuna,prosto kosata ti dobiva nqkakuv bvlqsuk,ne se ocvetqva,bqh vzela nay-svetliq ton na Afrodita mislq 4e be6e

08-24-2006, 16:15
ami az sum s dosta svetla kosa i me e strah s tazi kuna da ne potumnee i da stane nqkuv gaden cvqt :?

LuCkY_YoU
08-24-2006, 16:28
ami az sum s dosta svetla kosa i me e strah s tazi kuna da ne potumnee i da stane nqkuv gaden cvqt :?
tova bqh az,samo 4e zabravih da se logna :wink:

Lorraine
08-24-2006, 16:53
За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
3.направи си някоя домашна маска за коса
4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
Успех :wink:

moita e hubava,a ni6to ne pravq...nz,syglasna sym s drugite :D

sun4e
08-24-2006, 18:14
JORJIQ_*_#_* е напълно права \:D/ само че аз не си мия косата всеки ден а 3-4 пъти в седмицата и пак ми е супер косата ...незнам ако имаш пърхут си купи шампоан против него и си прави маски за коса задължително

LuCkY_YoU
08-24-2006, 18:55
nqmam purhut :wink:

ThePainIsReaL
08-24-2006, 21:54
ami az sum s dosta svetla kosa i me e strah s tazi kuna da ne potumnee i da stane nqkuv gaden cvqt :?
tova bqh az,samo 4e zabravih da se logna :wink:

С къна недей пробвай , ще си промениш цвета 10000000 % . Едва ли искаш да си като циганките с къносани коси

П.П. Нямам нищо против къната де...

TSecret
08-24-2006, 22:10
ami az i pravq mnogo doma6ni maska i slagam i ampuli za izto6tena kosa!

LuCkY_YoU
08-24-2006, 22:51
ami az i pravq mnogo doma6ni maska i slagam i ampuli za izto6tena kosa! tova na snimkata ti li si? :P

TSecret
08-24-2006, 23:50
xaxa mqsam si a???? ne sam az no moga spokoino da kazvam 4e sum za6toto dosta hora ve4e me pitat-snimkata sam q slojila za6toto ima golqma prilika s men!

08-25-2006, 15:24
dai pone tvoq snimka 4e pone da vidim prilikata de :evil: