PDA

View Full Version : петна от пъпки! ужас!



SeXyAdrenaLinka
08-24-2006, 18:44
искам да ви питам знаете ли някакви на4ини за премахване на петна и белези от пъпки.не някви дълбоки белези,ама имам 4ервени петънца от пъпки и много ме дразнят,има ли на4ин за отстраняването им,освен ГРИМ ....... ? :?

maybelline
08-24-2006, 19:07
Охх,аз съм ветеран в борбата с пъпки и особено петната след това.Значи ако не ги пипаш няколко дни те си минават,но не можеш да се заковеш у вас и да не си подаваш носа навън.Аз използвах стик-коректор,но той само ги прикрива и то не съвсем добре.Значи моят съвет е:Хума.Като започнеш да я използваш,за 2-3 дни ще се подобриш значително,а след седмица може и въобще да нямаш пъпки.Само не ги стискай(знам че не искаш да го чуваш и съм наясно колко е приятно да си ги стискаш,но оставят петна и белези,нали:))Ако издържиш 1 седмица с хума и без да ги стискаш,после даже няма да има какво да стискаш;)

08-24-2006, 20:05
от къде се купува тази хума,какво представлява,каква е цената,има ли странични ефекти??? :) а,и колко често се слага???

maybelline
08-24-2006, 20:27
от къде се купува тази хума,какво представлява,каква е цената,има ли странични ефекти??? :) а,и колко често се слага???

Хумата се купува от аптеката.Препоръчвам ти хума на прах.Съставена е изцяло от природни продукти.Цената й е около 30 стотинки пакетчето(едно ще ти стигне за седмици напред).Когато си я купиш,на нея има упътване да се смеси с вода и да се получи на каша(каша,а не мътна водичка или пластелин).Като стане на каша си нанасяш на лицето и стоиш 5-10 минути с нея(предупреди останалите от семейството,да не си докарат инфаркт като те видят с тази маска;)).После измий.Аз я правя сутрин и вечер.Няма никакви странични ефекти.Въпросът е само да не си стискаш пъпките докато си в периода с хумата,за да има ефект.Ако имаш други въпроси,питай:)

08-24-2006, 22:10
е стига с тая хума,де :evil: ти всички ги лекуваш с хума-проблеми с черни точки,с пъпки,с петна :?
момичето говори за ПЕТНА от пъпки,ти какви стисканици,какви пъпчици говориш?нали си виждала петно?то е под кожата,не е набъбнало като пъпка :arrow: НЯМА начин да се стиска :idea:

моят съвет е:лимон по лицето(днес прочетох тук и за домат) изстисквай и мажи,или си потърси някакъв продукт,за премахване на мъртвите клетки и същевременно забързващ регенерацията на кожата :wink:

08-24-2006, 22:42
Petnata ot pypki moje6 da lekuva6 s aspirin.Vzima6 edno hap4e i go raztvarq6 v malko voda(okolo 1 supena lyjica)stava gysta smes i s neq namazva6 petyncata,sled kato zasyhne izmiva6 s voda.Za 4-5 dni 6te minat,pravi go tova 1-2 pyti dnevno,az moite taka si gi maham,aide uspeh:)

SeXyAdrenaLinka
08-24-2006, 22:47
мн благодаря на вси4ки :)

maybelline
08-25-2006, 10:03
е стига с тая хума,де :evil: ти всички ги лекуваш с хума-проблеми с черни точки,с пъпки,с петна :?
момичето говори за ПЕТНА от пъпки,ти какви стисканици,какви пъпчици говориш?нали си виждала петно?то е под кожата,не е набъбнало като пъпка :arrow: НЯМА начин да се стиска :idea:

моят съвет е:лимон по лицето(днес прочетох тук и за домат) изстисквай и мажи,или си потърси някакъв продукт,за премахване на мъртвите клетки и същевременно забързващ регенерацията на кожата :wink:

Ами като е единственото,което действа,какво да направя?Ти пробвал ли си,че да кажеш "Не,не действа,давай с лимон или каквото беше там..."?Да не би на теб лимонът да ти е помогнал?Доколкото разбрах само си ЧЕЛ че помага,но не си пробвал.А аз съм го пробвала и НЕ ми помогна.Хумата помогна и за петната(и аз имах и прекрасно знам какви са).Но аз давам съвет да я ползват СЛЕД като и аз съм я ползвала и съм се уверила че действа,а не защото съм чела някъде.

SeXyAdrenaLinka
08-25-2006, 11:16
ей сега ще си направя една маска от хума ... пише да я направя с 4ай от лайка и половин жълтък...що пък половин...айде по4вам операцията след малко :P

IdiOtKa
08-25-2006, 14:38
тва с хумата не го наех но ще го пробвам определено ! звучи забавно !

NaDuFcHe
08-25-2006, 14:45
Mm az si pravq edna druga amschica predi da vlezesh da se kupesh si namazvash liceto s pchelen med i sedish taka okolo 15-20 minuti i psoel kato vlezesh da se kupesh otlepqsh meda ne go otmivahs taka se mahat murtvite kletki

Ku4eNcE
08-29-2006, 22:46
Poseti dermatolog da ti pogledne kojata i toi 6te ti izpi6e ne6to protiv petnata.

Пепи Пекторалиса
08-29-2006, 23:14
Има кремове съдържащи цинк, които избелват цялостно кожата както и петната и не личат. Има и Контратубекс - то е най-доброто решение. Хумата няма нищо общо с петната.