PDA

View Full Version : Искам да ви препоръчам нещо за пъпките



LuCkY_YoU
08-24-2006, 18:00
iskam da prepori4avam ne6to na tezi,koito imat problemi s pupkite-naskoro kozmeti4kata mi izpisa edin losion ROSNIK, bulgarski e,struva 3lv i deistcva mn dobre!miri6e malko gadno, no puk super dobre izsu6ava pupkite!ako iskaite go probvaite,az sum dovolna,NO majete si samo pup4icite s nego,a ne cqloto lice,za6toto 6te vi se dehidratira kojata.tova e ot men :smt006 ako imate vupros4eta moje da pitate;]

Т.7 от правилника!
swords1010

maybelline
08-24-2006, 18:03
На мен само хума ми помага.Нищо друго.Но и този лосион не съм пробвала,само че е ми се рискува.

ThePainIsReaL
08-24-2006, 20:38
На мен само хума ми помага.Нищо друго.Но и този лосион не съм пробвала,само че е ми се рискува.

:mrgreen: Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите :-D Честно . Браво !

Иначе и аз съм много доволна от хумата .. не само за лицето , ами и за косата .

maybelline
08-25-2006, 09:06
Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите[/color][/i][/b]

Ами какво да кажа...овладявам си нервите.Тук идват много нови хора и повечето(ако не всички) не търсят отговорите на въпросите си в другите теми,а направо пишат нови.Аз им давам само информация,а те сами си решават какво да ползват.

08-25-2006, 09:48
Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите[/color][/i][/b]

Ами какво да кажа...овладявам си нервите.Тук идват много нови хора и повечето(ако не всички) не търсят отговорите на въпросите си в другите теми,а направо пишат нови.Аз им давам само информация,а те сами си решават какво да ползват.

Дам, аз си чета редовно форума и доста често споменаваш и обясняваш хумата като средство за изчистване на лицето от акне. В което няма нищо лошо разбира се. :)
Даже бих искал да използвам момента да ти задам въпросчета колко ТОЧНО хума и вода слагаш за да получиш желаната 'кашичка' ?
Аз слагам 1 чаена лъжичка кисело мляко, 1 чаена лъжичка хума на прах и половин лъжичка мед. (хрумна ми, пък нали меда бил полезен :) )

Мерси предварително за отговора и със здраве.

maybelline
08-25-2006, 10:15
Това с киселото мляко и меда не съм го пробвала(най-вече защото у нас нямаме...),но дано също е ефективно.Аз първо сипвам водата(около3-4 чаени лъжички)и после добавям хума на око,докато преценя,че се е получила необходимата гъстота.Много помага,но е голяма цапаница,а и трудно се измива:)

Krem4eto
08-26-2006, 17:17
Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите[/color][/i][/b]

Ами какво да кажа...овладявам си нервите.Тук идват много нови хора и повечето(ако не всички) не търсят отговорите на въпросите си в другите теми,а направо пишат нови.Аз им давам само информация,а те сами си решават какво да ползват.

Аз използвам хума от 3-4 дни и ще видя какъв е резултата!

TSecret
08-26-2006, 20:32
a spored men ni6to drugo ne pomaga taka kakto krem "zdrave"

08-28-2006, 11:51
a spored men ni6to drugo ne pomaga taka kakto krem "zdrave"

a ti imash li papki?men tozi krem ne mi pomogna izobshto!!!!!

MOJE LI DA DADESH TVOQ SNIMKA :twisted:

NaDuFcHe
08-28-2006, 11:55
Za humata neznam no meda pomaga adski mnogo pone an men mi pomogna a za toq losion ne sum chuvala nishto

lunnoto_momi4e
09-10-2006, 19:47
az sam mnogo dovolna ot seriqta "teen clean".men mi deistva strahotno! :!:

In4iTu_
09-10-2006, 20:10
Аз ползвам "Зинерит" (има го в аптеките) и много ми помогна, а за по-големите пъпки, които ми излизат, когато ще ми идва, ползвам SoS терапията на Ейвън. Крем "Здраве" също е много добър и "Бочко" също :wink:

09-10-2006, 22:12
Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите[/color][/i][/b]

Ами какво да кажа...овладявам си нервите.Тук идват много нови хора и повечето(ако не всички) не търсят отговорите на въпросите си в другите теми,а направо пишат нови.Аз им давам само информация,а те сами си решават какво да ползват.

Аз използвам хума от 3-4 дни и ще видя какъв е резултата! e,pomaga li ti???

09-10-2006, 22:13
Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите[/color][/i][/b]

Ами какво да кажа...овладявам си нервите.Тук идват много нови хора и повечето(ако не всички) не търсят отговорите на въпросите си в другите теми,а направо пишат нови.Аз им давам само информация,а те сами си решават какво да ползват.

Аз използвам хума от 3-4 дни и ще видя какъв е резултата! e,pomaga li ti???

09-10-2006, 22:15
Не ти ли излезнаха мазоли на пръстите да бъдеш толкова отзивчива и да повтаряш това за хумата по толкова пъти. Направи ти завиждам за нервите[/color][/i][/b]

Ами какво да кажа...овладявам си нервите.Тук идват много нови хора и повечето(ако не всички) не търсят отговорите на въпросите си в другите теми,а направо пишат нови.Аз им давам само информация,а те сами си решават какво да ползват.

Аз използвам хума от 3-4 дни и ще видя какъв е резултата!
e , pomaga li ti???

Scarabey
09-10-2006, 22:19
iskam da prepori4avam ne6to na tezi,koito imat problemi s pupkite-naskoro kozmeti4kata mi izpisa edin losion ROSNIK, bulgarski e,struva 3lv i deistcva mn dobre!miri6e malko gadno, no puk super dobre izsu6ava pupkite!ako iskaite go probvaite,az sum dovolna,NO majete si samo pup4icite s nego,a ne cqloto lice,za6toto 6te vi se dehidratira kojata.tova e ot men :smt006 ako imate vupros4eta moje da pitate;]Ot kude moga da s go kupq?

Bonbonenata
09-10-2006, 22:30
Хм. Интересно. 3лв. е повече от приемлива цена - направо е страхотна! Може да пробвам. И хумата ще я пробвам, четох доста по въпроса!

LuCkY_YoU
09-10-2006, 23:04
ot aptekite.

moni4ka
09-11-2006, 22:15
Честно казано когато бях в 5 клас имах много пъпки и така продължи до 9 клас... през цялото време използвах какви ли не почистващи продукти..на Манхатан на Виши какво ли не...без резултат - даже повече ми излязаха.Започнах да си почиствам лицето с розова вода вечер и после си слагам крем здраве...и така ми се оправи лицето....!Намалих и шоколада,защото и от това ми се увеличаваха ... :lol:

SeXyTo_f
09-12-2006, 00:14
На мен само хума ми помага.Нищо друго.Но и този лосион не съм пробвала,само че е ми се рискува.
и аз се мажа с хума... 8-[

malko mace
09-12-2006, 11:07
Az vsiaka vecher parvo si pochistvam liceto s losion na "Bio Derma",a posle si maja papkite po cheloto i nosa(tam mi izlizat nay-mnogo)s krem na sachtata marka,koyto se kazva"Sebium AKN".Na tazi firma ima i drugi produkti specialno za akne,no sa malko skapichki-kam 30 leva niakade! :lol:

09-14-2006, 19:08
az sa6to imiam takav problem polzvah kakvo li ne no bez rezultat polzvah i LEPTEN no pak ni6tu sega polzvam LAVANDULOV SPIRT I ACNE OUT mnoo mi pomaga

09-17-2006, 09:42
na men pak lichno mn mi pomogna edna seriq HERBINA mn mi haresvat izobshto ne izsushavat kojata i sa super no kakto vi kazvam na vseki kojata e razlichna i vsichko vliqe razlichno [-( [-( [-(

RaLiTy_Y_y
06-15-2008, 12:39
a spored men ni6to drugo ne pomaga taka kakto krem "zdrave"

и аз съм на същото мнение преди имах много но от както ползвам кремче здраве кожата на лицето ми е много добре :grin: :grin: :grin:

BrokenInnocence
06-15-2008, 13:38
Имам въпрос за хората, които използват хума... колко често я ползвате? Няколко пъти в седмицата? Всеки ден?...?

LovePoisoned
06-15-2008, 13:59
На мен една аптекарка ми приготви едно специално... мазило, с което туширам само пъпките с клечка за уши. Действа много добре, имах една гадна на брадичката, за 2-3 дни почти изчезна. На ден се прави един път. ;Ppp