PDA

View Full Version : Podkojnite kosum4eta opasni li sa?



SAMO_LEVSKI
08-25-2006, 17:29
Kajeto opasno li e kato izlezat takiva gadosti i vsi4ki kosmi li koito ne rastat normalno sa podkojni?
I kak da se mahat?

ProstoAz
08-25-2006, 17:30
Опасно е, да, когато започнат да събират и гной.
Редовно си прави пилинг.

SAMO_LEVSKI
08-25-2006, 18:11
Опасно е, да, когато започнат да събират и гной.
Редовно си прави пилинг.

Kak i kude da go pravq?Kakvo vsu6nost ozna4ava piling :oops: I kolko pari izliza?

awe
08-25-2006, 19:42
da vi pitam..piling (dolu :oops: ) s kfo se prai pri dom. usloviq???? stava li s utaikata na kafeto...tq nali e i za gorniq piling..xax kak se izrazih:P

sunney_f
08-25-2006, 20:11
da vi pitam..piling (dolu :oops: ) s kfo se prai pri dom. usloviq???? stava li s utaikata na kafeto...tq nali e i za gorniq piling..xax kak se izrazih:P
az skoro popadnah na 1 piling koito moje da se napravi v doma6ni usloviq!zna4i sima6 malko zahar smesva6 s voda i sok ot limon i taka nansq6 s masajni dvijeniq,no o6te nesym go probvala :roll:

LuCkY_YoU
08-25-2006, 21:02
Опасно е, да, когато започнат да събират и гной.
Редовно си прави пилинг.

Kak i kude da go pravq?Kakvo vsu6nost ozna4ava piling :oops: I kolko pari izliza?
moje6 da izpolzva6 scrab za tqlo(ne6to kato eksfoliant)
ima nai-razli4ni-bqh si kupila edin bulgarski za 3-4lv,koito miri6e6e dosta hubavo i izglajda6e kojata dobre.
sega si kupih edin ot moreto na Frittini s kokos,7lv struva6e,mn gotino miri6e no ob6to vzeto vur6at edna i su6ta rabota:) na Avon su6to ima 1 za tqlo s maslini,no toi e po-skup a i ne e ni6to osobeno. ako ima6 vuprosi pitai
a btw tova s kafeto sum 4uvala dosta dobri otzivi za nego,a i to e 4ast ot pove4eto anticelutni kremove,tr da go probvam :wink:

strange__
08-25-2006, 21:41
А това с утайката от кафе...как точно се прилага?!В смисъл преди,след,по-време на баня или няма значение?И също така,значи просто се взима утайката и с ръце се нанася по желаните места(на триъгълника може ли?) :-k Просветлете ме :smt016

ThePainIsReaL
08-25-2006, 22:52
А това с утайката от кафе...как точно се прилага?!В смисъл преди,след,по-време на баня или няма значение?И също така,значи просто се взима утайката и с ръце се нанася по желаните места(на триъгълника може ли?) :-k Просветлете ме :smt016

Определено преди баня е по-добре. После се измиваш със студена вода и всичко е ок. Действа добре при целулит и има ексфолиращ и стягащ ефект . Иначе се взима утайката от кафето , нанася се където се налага и после се мие по начина , който казах горе. Всичко е това . За нежни места като триъгълника мисля , че не е добро...

strange__
08-26-2006, 20:12
А това с утайката от кафе...как точно се прилага?!В смисъл преди,след,по-време на баня или няма значение?И също така,значи просто се взима утайката и с ръце се нанася по желаните места(на триъгълника може ли?) :-k Просветлете ме :smt016

Определено преди баня е по-добре. После се измиваш със студена вода и всичко е ок. Действа добре при целулит и има ексфолиращ и стягащ ефект . Иначе се взима утайката от кафето , нанася се където се налага и после се мие по начина , който казах горе. Всичко е това . За нежни места като триъгълника мисля , че не е добро...
Мното ти благодаря за информацията :wink:

luschka
08-26-2006, 20:21
Може да се навлажни едно парцалче с гореща вода и да се постави върху обърнатия косъм - така няколко пъти. После то само ще си излезе.

SAMO_LEVSKI
08-27-2006, 11:34
Blagodarq momi4e,bqhte mnogo polezni :D

FlowerinesS
08-28-2006, 09:22
Утайката от кафе е супер попринцип!
Но не се нанася само,а се прави силов масаж 20 минути..след това кожата е невероятно мека.
Аз добавям към утайката и 1 с.л. зехтин,1 с.л. мед.
Аз си правя този пилинг след душ-гела..и после само го измивам със студена вода и съм готова :D