PDA

View Full Version : produkti



papkotrepa4
08-26-2006, 16:17
Iskam konkretni produkti koito polzvate za da si mahnete pupkite.plssssss pomagaite, 6tot tva lqto stra6no mnogo pupki mi se poqviha \ne e obriv\ prosto gadni pupki, koito ne6tat da se mahat.a 15 septemvri nablijava, pomagaite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,)

Пепи Пекторалиса
08-26-2006, 16:35
Купувай козметика на Vichy. отиваш в някоя аптека и казваш против акне на Vichy и те ще ти дадат гел, тоник и крем.
Почни да пиеш бирена мая 3 по 3 на ден.
Купи си пилинг маска на някоя добра фирма.
Ходи на козметик.
Ходи на дерматолог.

Последните 2 са най-важни.

danger_love{F}
08-26-2006, 18:02
naistina kozmetika e osobenno vajen...parvo idi da ti napravo edno hubavo po4istvane na cqloto lice...az li4no otidoh i sled tova mi kazaha da polzvam sapuna na dove exsfoliant i sega ima edna nova pqna na loreal za lice miesh se sutrin i ve4er i efekta e strahoten...i ve4e moga da se pohvalq 4e sa ostanali edna dve samo po 4eloto vapreki 4e se macam s raznite mu fonduoteni i pro4ie...

ThePainIsReaL
08-26-2006, 18:28
naistina kozmetika e osobenno vajen...parvo idi da ti napravo edno hubavo po4istvane na cqloto lice...az li4no otidoh i sled tova mi kazaha da polzvam sapuna na dove exsfoliant i sega ima edna nova pqna na loreal za lice miesh se sutrin i ve4er i efekta e strahoten...i ve4e moga da se pohvalq 4e sa ostanali edna dve samo po 4eloto vapreki 4e se macam s raznite mu fonduoteni i pro4ie...

Козметикът може да е важен , но дерматологът е хиляди пъти по-важен , особено щом просто чак сега му се появяват - може да има нарушение на хормоналния баланс , може да има нужда от антибиотично лечение ( това един козметик НЯМА как да го определи )

Така че , пич , отиваш на дерматалог първо , той ти казва какво да си купиш и така нещата ще се наредят лека - полека :-D

Айде Go , Go :!:

LivE~LifE~LouD
08-26-2006, 19:12
Ами аз ползвам един лосион,който е супер ефикасен и изобщо използваш ли го редовно нямаш грижи!Той обаче не е марков,в някой аптеки се приготвя...аз лично си го купувам от Бургас,но за другите градове нз как стои вапроса!Ми можеш да попиташ,значи на него просто е залепено етикет4е,на което пише Лосион против акне...а и изобщо не е скъп.Айде успех в борбата!

SweetBunny
08-26-2006, 19:18
Ами аз ползвам един лосион,който е супер ефикасен и изобщо използваш ли го редовно нямаш грижи!Той обаче не е марков,в някой аптеки се приготвя...аз лично си го купувам от Бургас,но за другите градове нз как стои вапроса!Ми можеш да попиташ,значи на него просто е залепено етикет4е,на което пише Лосион против акне...а и изобщо не е скъп.Айде успех в борбата!
Дам, братовчед ми преди ползваше точно това (ооло 4-5-6лв) беше и всичките ми пъпки изчезнаха, а кожата му беше доста мазна.... :)

LivE~LifE~LouD
08-26-2006, 19:32
Ем да,мн мои приятели са доволни от тоя лосион,наистина действа!Недостатъка му е че оставя мн гаден вкус по кожата ако гаджето те целуне преди да си се измил/а... :x

П.С бтв цената му е някъде 1.50

TSecret
08-26-2006, 23:08
krem zdrave pravi 4udesa s papkite i pravi kojata meki4ka... vsqka ve4er ako go nanasq6 6te vidi6 efekta! ina4e zelenata seriq na vichy-norma derm sa6to e hubava i pomaga za 1-2 meseca da ti se izgladi liceto!

friendly_girl
08-28-2006, 15:12
Аз си взимам от Avon някакъв лосион на спиртна основа. Много ми помага.