PDA

View Full Version : koi danki sa mogerni



08-26-2006, 18:17
koi danki sa moderni tamnite ili svetlita a moje bi nakasanite,tezi s broderiq
pls kajete
blagodarq predvaritelno

siXt_senSe
08-26-2006, 19:24
Които на теб ти харесват и стават :wink: На първо място е стила и личния избор..Пък и представи си че модата тая зима са късите гащи,ти какво ще си ги обуеш ли в най-голямата снежна фъртуна,за да си "фешън"??

ELiTyYy
08-26-2006, 19:37
еми ся до колкото знам аз - са на мода дънките над коляното ... но на мен не ми допадат усобено .. мен ми харесват дългите дънки,отгоре да са по мен и по-надолу да стават все по-широки ... пък и на мен добре ми стоят те... за тва ми харесват ... Всеки си има вкус .. ;-) :lol: :smt016

08-26-2006, 20:07
Които на теб ти харесват и стават :wink: На първо място е стила и личния избор..Пък и представи си че модата тая зима са късите гащи,ти какво ще си ги обуеш ли в най-голямата снежна фъртуна,за да си "фешън"??



az ve4e si vzeh danki no iskam da si vzema i takiva deto sa moderni a pak to e qsno 4e parvo 6te gledam da mi haresvat i da sa mi udobni i posle dali sa moderni
tova 4e ako zimata sa moderni kasi danki-i ti sama ne si vqrva6(ne se zaqjdam prosti iskam da razbera koe mogerno)

pitam za dalgite a ne za kasite danki

TSecret
08-26-2006, 21:29
v momenta e na moda vsi4ko ! zimata dokolkoto podrazbrah 6te sa na moda kakto pravite i tesni danki taka i s po-6irokite kra4oli! lqtoto svetlite cvetove sa moderni a zimata po tamni no vinagi ima izklu4eniq!

malka_kukla
08-26-2006, 22:31
dam,pravi i tesni dunki sa na moda.oba4e ne se rukovosi samo ot modata,za6toto edno ne6to moje da e super moderno i na6umqlo,oba4e na tebe da ne ti stoi dobre i da ne ti otiva.suvetvam te da si kupuva6 dunki,koito sa ne samo plitki otpred,ami i otzad,taka ti pravat dupeto po malko i po sexi.a zimata prosto nosi bodi,za da ne zamruzne6.

GLeZoRanA
08-26-2006, 23:08
Розовите с пухчетата са модерни и колкотооооо се може по скъсани ако може и да липсват ще е най фиешън

Obitax
08-26-2006, 23:15
Розовите с пухчетата са модерни и колкотооооо се може по скъсани ако може и да липсват ще е най фиешън

i az taka mislq :)

LuCkY_YoU
08-26-2006, 23:31
koi danki sa moderni tamnite ili svetlita a moje bi nakasanite,tezi s broderiq
pls kajete
blagodarq predvaritelno
za lqtoto se nosqt pove4e svetli dunki,a esenta-tumnite. moderni sa i nakusanite, i tezi s broderii,no na men li4no mi se struvat leko selski.prepo4itam iz4isteni modeli.

light_purple
08-27-2006, 13:15
Vlez v magazin za drehi i vij.

sun4e
08-27-2006, 16:04
модерни сега са по светлите дънки тези които покриват само дупето или тези които са до коляното

friendly_girl
08-28-2006, 14:46
Разгледай тоя сайт http://www.misssixty.com/
На мен винаги много ми харесват дънките на Miss Sixty
И на DIESEL също http://www.diesel.com/

Peyton
08-28-2006, 18:25
Ами в момвнта могат да се носят всякакви модели дънки.. няма точно определен много нашумяха дънките над коляното но не само те са общо взето всякакви обикновени,нарязани,с бродерии и тнт....

tainstvenata
08-28-2006, 19:53
mi modata pri dankite e .. si4ki koito na teb ti haresvat i ne po malko vajnoto da ti otivat i da sa ti udobni... ae ne sa vliai ot taq moda 4e ... kakto minalata zima si4ko be6e naprayyy cigansko .. si4ki bqga celite v manisti i broderiiki i kfi li ne gluposti i sled 2 dena celiq qmbol be6e s takiva dynki ... tai 4e otivai i si zimai tfa koeto ti haresva .. az li4no predi 2 dni si zeh novi dynki po tamni i ne sa nqkfi oki4eni iskah po is4isteni i mn si gi haresvam :) ( trqq6e da sa pohvalq :mrgreen: )

^sladyranka`
08-28-2006, 21:09
koi danki sa moderni tamnite ili svetlita a moje bi nakasanite,tezi s broderiq
pls kajete
blagodarq predvaritelno
za lqtoto se nosqt pove4e svetli dunki,a esenta-tumnite. moderni sa i nakusanite, i tezi s broderii,no na men li4no mi se struvat leko selski.prepo4itam iz4isteni modeli.

I az sam na sa6toto mnenie

_crazy_baby_
08-28-2006, 21:25
em kak kakvi guzuti da se vidi.. takvizzz :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Night_lover
08-28-2006, 23:09
ne 4e ne se opitvam da sum v krak s modata ama za men sa moderni tiq det sa 6iroki i tcveta da e tumen:) ae

dan dan dan
08-28-2006, 23:55
Ами както писаха и другите момичета по принцип през зимата се носят по-тъмни,а през лятото по-светли.Ама ако през зимата пък ти се иска,що да не нахлузиш едни летни дънки!Кво пък! \:D/

ton1
08-29-2006, 02:28
:) Модерно сега е да не е изчистено да има кви ли не изродщини по дънките,може дори да има и джобчета отстрани...
Кефат ме или прекалено дългите които се нагъват нагоре доста,или такива които завършват на ластик и се стягат долу в крачула :)
И задължително ниска талия,такива са модерни не си мисли че ниска талия ще те направи педераст или травестит :)

™bLaCk`RoSe™
08-29-2006, 15:25
Каквото ти харесва.Но помни едно-идва есен зима и ако си със светли дънки при най-малкият дъжд ставаш цялата в кал и доста личи

Slave4You
08-29-2006, 20:59
Ами по моите наблюдения са модерни тези които са малко по-окъсани май..не знам-аз не гледам како е модерно а какво е удобно :)

_HellGirl_
09-09-2006, 19:49
Spored men moderno e mn typa duma v smisyl ima nqkvi modni neshta no sega primerno ako edno "moderno" neshto ti sedi po nai selskiq nachin znachi ne e nikak moderno za teb i nqma da izglejdash moderno a selsko i trqbva da kupuvash dynki ili kakvoto i da bilo dr po tova kak ti sedi i kak go useshtash dali ti e udobno i t.n ili primerno ako si po zakryglena i si oblechesh nqkvi dynki s mn niska taliq i malko nqma da e hubavo spored men lichno no vseki si znae za sebe si.....

monity666
11-17-2007, 16:37
Emm poprincip taq godina sa na moda mnogo tesni tamni danki s nqkakvi elementi na otblqsak, no ne prekaleno, 6toty stava cigansko. Ako ne si pada6 po iz4isteni moje da sa s nqkakvi broderii ili kapsi, a sa6to ako ima ne6to kojeno, primerno kapa4kite na zadnite djobove...Drugo ... abe zavisi ot figurata ti i ot tva kak ti stoqt ... ako si palni4ka ili puk s mnogo 6irok han6 ne si kupuvai elasti4ni v nikav slu4ai nito puk svetli ! Tva e osnovno :) A sa6to zabravih da kaja ... idvat na moda dalboki danki s visoka taliq, te oba4e pravqt dupeto golqmo, no za smetka na tova opti4eski udaljavat krakata. Az li4no skoro nqma da mina na toq variant tai kato sum s dostatu4no dalgi kraka :) Ami nadqvam se da sum pomognala :-) :P

DisciplineAndOrder
11-17-2007, 16:54
Каквито ти харесват.

teodorax
05-22-2009, 05:35
Аз ще си нося нарязаните дънки и широките тениски ! И ми харесва ! Майната им на гейовете,които определят ''модните'' тенденции !

teenems
05-22-2009, 20:50
ами не съм много сигурна ,сега пак навлязоха в мода тип Чарлстон . но няма смисъл да си купуваш дънки ,които не ти отиват ,а да си ги купиш само защото са модерни . на мен например не ми отиват тип Цигара ,защото съм много слаба и не ми отиват . стоят ми по-добре малко по-широките . :) ,когато купуваш гледай 1-во да ти стои добре :)

Slashy
05-22-2009, 20:52
аве вижте темата от коя година е.