PDA

View Full Version : prekaleno debela sam



jojo_13
08-27-2006, 15:04
imam golem gorem ,gaz ibedra kajete nqkoq dieta i nqkoq trenirovka

beb4o_bu
08-27-2006, 15:10
Офф... има толкова много теми. Не можеш ли да потърсиш малко повече? И не само в този форум има информация, има и много страници... Почвай с упражненията(коремни преси, бягане... някой по-запознат ще ти каже), направи си режим на храненето, не се тъпчи, с каквото и да е. Яж по-леки храни... аз не мога да ти кажа точно. Ако толкова те интересува, защо не потърсиш?! Хората така правят... Толкова се е изписало по тези теми, че няма как да не намериш нещо. ](*,)

midian
08-27-2006, 15:18
ИмА към 50 такива теми.
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

Composure
08-27-2006, 15:31
ИмА към 50 такива теми.
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

50 хаха 50 дневно има :)

по темата: разтърси се из форума ще намерих такива теми поне 500 :)

beb4o_bu
08-27-2006, 15:35
http://pudriera.com/

http://rozali.com/

Ето, търси тук... може да ти помогне нещо.

sun4e
08-27-2006, 16:01
съгласна съм с другите ама виж има случаи в които напълняването е на психическа основа :-k

08-27-2006, 16:21
su6to zavisi ot struktorata na tqloto.nqkoi hora sa prosto po-edri,za6toto kostite im sa po-debeli.ima i drugi slu4ai kogato tovca e nasledstveno i tam se postiga po-trudno jelan efekt pri otslabvaneto.naistina zapo4ni nqkakvi uprajneniq(ima kolkoto iska6 navsqkude) i qj zdravoslovni,ne se tup4i.kogato se po4uvstva6 gladna izpii edna 4a6a vodq.pii pove4e te4nosti,qj mnogo plodove i zelen4uci.ne qj mazno i sladko,dviji se pove4e.v ob6ti linii tova e.vsi4ko si zavisi ot teb. :wink:

street_art
08-27-2006, 16:28
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

е тва беше е*аси тъпото изказване,чесно ](*,)

koalka
08-27-2006, 16:35
Потърси в търсачката.

MiRaCuLiXbb
08-27-2006, 16:41
Затваряш устата и задържаш за 5-6 часа. После почиваш 10 мин и повтаряш.

midian
08-27-2006, 17:10
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

е тва беше е*аси тъпото изказване,чесно ](*,)Еми на мен ми писна от такива.
Оплакват се че са дебели,а продължават да се тъпчат и чак като станат като свине се сещат че трябва да поспрат и пускат поредната тема тук.

08-27-2006, 17:22
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

е тва беше е*аси тъпото изказване,чесно ](*,)Еми на мен ми писна от такива.
Оплакват се че са дебели,а продължават да се тъпчат и чак като станат като свине се сещат че трябва да поспрат и пускат поредната тема тук.

Ми ако не се тъпчат кат "свине" ? Може ли цял живот да си на плодове ... и знаеш ли че има хора от най малкото наддебеляват .. или пък от стрес също . Те поне са се родили дебели и могат да се опраят , а ти си се родила проста ама не може се оправиш.

midian
08-27-2006, 17:27
Мерси за искреността.Ти си първия в тоя форум,който ми го казва.

MiRaCuLiXbb
08-27-2006, 17:29
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

е тва беше е*аси тъпото изказване,чесно ](*,)Еми на мен ми писна от такива.
Оплакват се че са дебели,а продължават да се тъпчат и чак като станат като свине се сещат че трябва да поспрат и пускат поредната тема тук.

Ми ако не се тъпчат кат "свине" ? Може ли цял живот да си на плодове ... и знаеш ли че има хора от най малкото наддебеляват .. или пък от стрес също . Те поне са се родили дебели и могат да се опраят , а ти си се родила проста ама не може се оправиш.
Нема родено 70-80кг бебе. Всичко е до начин на живот.

midian
08-27-2006, 17:29
И това момиче можеше поне да прегледа форума за такива теми,защото ги има в изобилие!

08-27-2006, 18:19
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

е тва беше е*аси тъпото изказване,чесно ](*,)Еми на мен ми писна от такива.
Оплакват се че са дебели,а продължават да се тъпчат и чак като станат като свине се сещат че трябва да поспрат и пускат поредната тема тук.

Ми ако не се тъпчат кат "свине" ? Може ли цял живот да си на плодове ... и знаеш ли че има хора от най малкото наддебеляват .. или пък от стрес също . Те поне са се родили дебели и могат да се опраят , а ти си се родила проста ама не може се оправиш.
Нема родено 70-80кг бебе. Всичко е до начин на живот.

:-k Да си чувал за заболявания .. или пък за право черво ?! Кажи ми чувал ли си .. има хора които ядат като свине , а са слаби кат клечки , обаче има хора които ядат нормално (1 път в месеца сладко например) и са дебели на какво ли се дължи :::

MiRaCuLiXbb
08-27-2006, 18:43
Дължи се на начин на живот. Дали съм чувал...уча медицина и се занимавам с бодибилдинг от няколко години. Дали съм чувал? Но айде ти ми обясни да чуя.

08-27-2006, 19:05
А и кой те е карал да ядеш като свиня?



Затваряш устата и задържаш за 5-6 часа. После почиваш 10 мин и повтаряш.


ахахаха вие сте луди.. нене божеее къв смях вкарвате.. айде с вас съм! а относно дебелото момиче.. мила спокс.. свремето ще пораснеш, ще се источиш и така ще отслабнеш. сега не прави нищо.. няма за какво да се затормозяваш. хайде.. дано съм помогнала ахахаха

08-27-2006, 19:06
Затваряш устата и задържаш за 5-6 часа. После почиваш 10 мин и повтаряш.


схахаххах а да . и аз го пробвах тфа. има голям ефект.. нол е яко.. мерси пич! Обичам те

street_art
08-27-2006, 19:25
А и кой те е карал да ядеш като свиня?

е тва беше е*аси тъпото изказване,чесно ](*,)Еми на мен ми писна от такива.
Оплакват се че са дебели,а продължават да се тъпчат и чак като станат като свине се сещат че трябва да поспрат и пускат поредната тема тук.

Ми ако не се тъпчат кат "свине" ? Може ли цял живот да си на плодове ... и знаеш ли че има хора от най малкото наддебеляват .. или пък от стрес също . Те поне са се родили дебели и могат да се опраят , а ти си се родила проста ама не може се оправиш.
=D> мн добре казано.а освен тва има и болести,заради които човек е пълен,така че... =; без такива изказвания,моля ви :?

yomadedi
08-28-2006, 09:39
imam golem gorem ,gaz ibedra kajete nqkoq dieta i nqkoq trenirovka

глад си му е майката!Успех

FiSoLiNka
08-28-2006, 12:15
phhhhh de be kajete mu ne6to deto she mu pomogne :) Osven glada koeto e edinstvenoto spaseni .....probvai vaglehidratna dieta ....tap4i se sas zelen4uci i meso bez krenvir6i bez vyglehidrati 10 dena i she ima efekt :-$

NaDuFcHe
08-28-2006, 12:19
Ima edni takiva mesta Fitnes zali ims e kazva hodi tam ako ne da otslabnesh mnogo pone she se stegnesh ima si treniori i tn gluposti.>Sushto moje da psresh testenite neshta pizi spageti hlqb sandvichi i tn..Qj zelenchuci plodove nekvi leki mesa pilehsko,riba i tn...