PDA

View Full Version : Искам Да Споделя с Вас Удовлетворението Ми! :)



08-27-2006, 17:20
Искам да ви попитам дали пилешките пържоли от бяло месо на скара имат бая калорийки или са си идеални. Имам предвид дали е добре да ги ям в момента, защото не че съм на диета, ами всеки път когато седна да ям, ям по половин порциа от това, което майка ми ми е приготвила и го сдъвквам много добре .Дори да не ми стигне , след тва ям ябълки или някви други плодове.. и да ви кажа чесно.. винаги след ядене се чувствам удовлетворена защото нито съм останала гладна, нито пък съм се наплющяла като първото прасе.. а и желая да смъкна 5-6 килца от моето тегло. вече втори месец продължавам на същия режим.. не пропускам закуска, обяд и вечеря.. и мн рядко си хапвам нещо след 18ч. и до сега съм смъкнала 2кг. мн се гордея със себе си защотот до сега не съм правила такова важно за външността ми деяние.. а и от две седмици съм намалила цигарите на по 7-8 на ден.. и мисля още да ги намаля.. абе дай боже да ги спра.. но и за това си има време, че много пари отиват за цигарки.. :Р. Та Стига съм се фукала, искам да кажа на всички, че един човек не може да си наложи "е на' от утре съм на диета и няя да ям много.." то просто не става така.. поне на мен ми дойде от вътре.. и постепенно започнах да ям по-малко а не така ХОП НЯМА ДА ЯМ МН.. даже не се усетих кога съм го решила това.. но въпреки всичко успявам хем да се храня правилно хем и да не поемам голяма количество храна.. та ох, не знам какво да кажа повече.. радвам се на успеха ми и това е! :)

08-27-2006, 17:23
Между другото ако някой се интересува на колко години съм - на 16 съм! :P

HAPK0MAHKATA
08-27-2006, 17:24
здравей!ами според мен нямат много калорий,за6тото аз само пил.месо на скара ядох преди и много отслабнах.Мога ли да ти дам един сьвет..ако си ре6ила да отслабва6 не го правис диети.Това сигурно няама да ти го кажа само аз,а и много други хора от тоя форум..СПОРТУВАЙ! peace... :mrgreen:

one_more_minute
08-27-2006, 17:24
И аз се радвам за теб, продължавай все така :)

08-27-2006, 17:27
здравей!ами според мен нямат много калорий,за6тото аз само пил.месо на скара ядох преди и много отслабнах.Мога ли да ти дам един сьвет..ако си ре6ила да отслабва6 не го правис диети.Това сигурно няама да ти го кажа само аз,а и много други хора от тоя форум..СПОРТУВАЙ! peace... :mrgreen:


HAPK0MAHKATA дам, мисля след време да се запиша да тренирам примерно волейбол или тенис на корт. а в момента единствено в къщи правя гимнастика и излизам рано сутрин към 6:00ч. да тичам за по половин час тука из махалата и такам :РР

st1ki
08-27-2006, 17:35
отслабването не трябва да се прави с малко ядене...
не се стреми да ядеш колкото се може по малко калории, защото е нездравословно... яж нормално.. просто гледай да изгориш тея калории, които си изяла... защото ако приемаш малко калории си разваляш имунната система и организма ти отслабва...
колкото до пил. пържоли... може по цял да ядеш само такова месо и няма да надебелееш.. спокойно дебелее се от въглехидратите а месото няма въглехидрати ...

извод: повече движение :)

08-27-2006, 17:40
nai dobre ako iska6 da otslabne6 e da ide6 v nqkoi fitnes club 6a im kai6 4e iska6 da otslabne6 te 6a ti napi6at programa i ako moje nqkoq dietka :) i s 3-4 trenirovki na sedmica 6a svali6 a i daje 6a se stegne6 da te predupredq tva ne staa za 2 sedmici trqq da trenira6 redovno :))))

one_more_minute
08-27-2006, 17:52
отслабването не трябва да се прави с малко ядене...
не се стреми да ядеш колкото се може по малко калории, защото е нездравословно... яж нормално..
Ми то момичето си казва, че яде толкова, колкото я засища, така и трябва :)
Спорта е хубаво нещо и много зарибяващо, успех във волейбола или тениса :wink: каквото и да избереш..

08-27-2006, 17:58
отслабването не трябва да се прави с малко ядене...
не се стреми да ядеш колкото се може по малко калории, защото е нездравословно... яж нормално..
Ми то момичето си казва, че яде толкова, колкото я засища, така и трябва :)
Спорта е хубаво нещо и много зарибяващо, успех във волейбола или тениса :wink: каквото и да избереш..


Благодаря :)

st1ki
08-27-2006, 18:00
отслабването не трябва да се прави с малко ядене...
не се стреми да ядеш колкото се може по малко калории, защото е нездравословно... яж нормално..
Ми то момичето си казва, че яде толкова, колкото я засища, така и трябва :)
Спорта е хубаво нещо и много зарибяващо, успех във волейбола или тениса :wink: каквото и да избереш..

така е... но казвам че това което прави е неправилно :)
но няма значение... щом се чувства добре да си продължава...
все пак това е похвално че се грижи за себе си...

fake
08-27-2006, 18:02
свалих точно, колкото ми трябваше...сега се чувствам перфектно..как ли..ми хванах се на работа...по цял ден търча по някфи стълби, сервирам, нямам време да ям...а като се прибера, излизам пак и не мисля изобщо за храна...личи ми, че съм отслабнала и пак си нося късите дрешки
йеееее:)
чувствам се перфектно:)

08-27-2006, 18:08
свалих точно, колкото ми трябваше...сега се чувствам перфектно..как ли..ми хванах се на работа...по цял ден търча по някфи стълби, сервирам, нямам време да ям...а като се прибера, излизам пак и не мисля изобщо за храна...личи ми, че съм отслабнала и пак си нося късите дрешки
йеееее:)
чувствам се перфектно:)


браво.. радвам се за теб. НЕКА КАЖЕМ НЕ НА СЛАНИНИТЕ! ьаьа дам ляля :))))))

one_more_minute
08-27-2006, 18:10
свалих точно, колкото ми трябваше...сега се чувствам перфектно..как ли..ми хванах се на работа...по цял ден търча по някфи стълби, сервирам, нямам време да ям...а като се прибера, излизам пак и не мисля изобщо за храна...личи ми, че съм отслабнала и пак си нося късите дрешки
йеееее:)
чувствам се перфектно:)
ахахаха.. Май отдогодина ще сме колеги. Къде работиш? /Ако искаш на лс../

Иначе `Silvester` -> за едно и също нещо говориме, трябва си и ядене и спорт ;)

st1ki
08-27-2006, 18:32
много хора смятат, че колкото по малко ядат толкова повече ще отслабнат...
е не е така :)
като ядеш малко метаболизма се забавя и просто стоиш гладен напразно...
целта е да се ядат храни бедни на въглехидрати и да се яде по 6-7 пъти на ден... през 2-3 часа по-малко
така метаболизма се забързва и приетата храна се разгражда по-бързо... накратко... ядеш и отслабваш
това всичкото трябва да е съпроводено от тренировки.. бягане примерно

има и още много но не ми се обяснява

one_more_minute
08-27-2006, 18:54
..
Съгласен съм с теб, но това което описваш си е нисковъглехидратна диета, на която и аз съм фен, обаче липсват финанси да я спазвам стриктно. Момичето се кефи на резултатите и не мисля, че се подлага на кой знае какви "диети" по думите и.. И тя може да се разрови, да прочете каквото и трябва, да разнообразява храната и тн и тн, важното е желанието 8)

RAWRRR
08-27-2006, 23:08
на въпроса ти-в пилешкото месо няма много калории..даже е една от най-малко калоричните храни..100 кал на 100 грама,разбира се трябва да го консумираш без мазнина..ябълките са мнгоо добро решение,не само са диетични но са и едни от най-ценните плодове..
аз отдавна съм се навила да пазя диета на секс и ябълки...но уви,не само че още не им е сезона,но и нямам доброволец за физическата работа :smt005

Crawling_Soul_f_
08-29-2006, 20:07
аз съм чувала, че когато човек спре цигарите и напълнява.... :? нз колко е верно, но като се замисля цигарите те успокояват, а кат ги спреш и почваш да ядеш повече и храната измества и компенсира пушенето... :oops: :x

Obitax
08-29-2006, 20:19
много хора смятат, че колкото по малко ядат толкова повече ще отслабнат...
е не е така :)
като ядеш малко метаболизма се забавя и просто стоиш гладен напразно...
целта е да се ядат храни бедни на въглехидрати и да се яде по 6-7 пъти на ден... през 2-3 часа по-малко
така метаболизма се забързва и приетата храна се разгражда по-бързо... накратко... ядеш и отслабваш
това всичкото трябва да е съпроводено от тренировки.. бягане примерно

има и още много но не ми се обяснява

vsi4ko e to4no :)

Пепи Пекторалиса
08-29-2006, 22:18
много хора смятат, че колкото по малко ядат толкова повече ще отслабнат...
е не е така :)
като ядеш малко метаболизма се забавя и просто стоиш гладен напразно...
целта е да се ядат храни бедни на въглехидрати и да се яде по 6-7 пъти на ден... през 2-3 часа по-малко
така метаболизма се забързва и приетата храна се разгражда по-бързо... накратко... ядеш и отслабваш
това всичкото трябва да е съпроводено от тренировки.. бягане примерно

има и още много но не ми се обяснява
То хубаво ама некой ще фане да яде по 6-7 пъти на ден както казваш и ще качва като за световно. За сваляне преди всичко е отрицателния калориен баланс. Оттам вече се следи какво ядеш. Аз може на НВД да докарвам 5000кал дневно. Дали ще свалям!? [-X

st1ki
08-29-2006, 22:27
не е точно тъй... тва го казвам щото съм го пробвал
ядях през 3 часа (последно хранене в 18 часа) .. бях на НВД и свалих около 5 кг. за един месец
смятах колко калории е нормално да приемам и от тях махах 600 и така...
като казвам по 6-7 пъти на ден не говоря да се тъпчеш все едно ядеш 2 пъти на ден..
за тая тема мога да изпиша много но ме мързи затва и не бях много изчерпателен в миналия ми пост защото просто не мога да напиша всичко.. пък и ти ако си на НВД и правиш 5000 калории дневно тва изобщо диета ли е?

Пепи Пекторалиса
08-29-2006, 22:30
Всеки нарочен начин на хранене е диета. Диета за маса, диета за поддържане на кила, диета за сваляне и тн...
Айде порастни малко и не след 2-3 статии за НВД почвай да даваш съвети. Без лоши чувства го казвам.

st1ki
08-29-2006, 23:23
по принцип за маса е ВВД а не НВД
тея продукти които съдържат малко въглехидрати съдържат и не толкова много калории .. затова ако правиш 5000 калории на ден при НВД ще бъде егати тъпченето...

Пепи Пекторалиса
08-29-2006, 23:27
Пич въглехидратите и белтъците иам еднаква калорийна стойност. 1 гр около 4.5 калории. И пак за да качваш ти трябва да имаш положителен калориен прием. Може да го докарваш и с НВД и с ВВД. Друг е въпросът, че с ВВД е по-лесно и по-евтино, но и с двете става. Спри с своите стереотипни мнения, които се пишат в нета от 3-4 години.

st1ki
08-29-2006, 23:41
виж ся.. в тоя форум повечето са на 13-15 години .. ако продължаваш с тая теория не помагаш на никого... от тука никой няма да се мъчи да дебелее с НВД повярвай ми.. това как може и с какво може и как може не мисля, че е за тоя форум.. прав ли съм?

Пепи Пекторалиса
08-29-2006, 23:44
Не, не си прав. Казах ти са да се сваля не е само " Намали въглехидратите и готово, 6-7 яденета и идеално". отрицателен калориен прием без него не може. А една 14 годишна тийнка като се набуха като за световно 6-7 пъти и после ще се чуди как е станала 60кг.

st1ki
08-29-2006, 23:59
ами добре тогава... като не те мързи да пишеш опиши най-подробно какво трябва да се прави
кажи за калорииния баланс, кажи как да си изчислят калорииния оптимум, обясни за видовете тяло кое какво е, обясни подробно за НВД-то и за кардиото... като ти се пише обяснявай. Обясни след като смъкнат килограмите как да задържат теглото.. обясни и за зареждащия ден и т.н.
И най накрая да спрем да пишем в тая тема.

playful_baby
08-30-2006, 07:08
радвам се за теб!продължавай в същия дух но наистина и аз съм на мнение че трябва и да спортуваш!