PDA

View Full Version : Сенки и торбички



crazy_idiot
08-28-2006, 13:32
Абе хора кажете как се премахват сенки и торбички под и около очите.Дайте някаква домашна рецепта или някакво средство от аптеките.10х предварително

If4eto
08-28-2006, 13:42
Krem4e Nivea aqua beauty - anti shadow eye cream - trqbva da si mnogo uporita i da se maje6 pri vseki udon slu4ai ob6to vzeto,ot 1-2 polzvaniq ni6to ne stva za jalost :((( ako nqkoi ima nqkva druga ideq, da kazva.

ThePainIsReaL
08-28-2006, 13:46
Ахам .. да , и на мен би ми било интересно да чуя

NaDuFcHe
08-28-2006, 13:49
E kak se mahat enznam ama s korektor se prekrivat idealno

ThePainIsReaL
08-28-2006, 20:47
Днеска ми казаха , че резенчета картофи действали добре , но не съм пробвала

Lorraine
08-28-2006, 20:49
pff i az imam senki..se se oplakvam a otg e "ti si vinocna-ne spi6 i ne qde6,kvo iska6? " :-D q kajete 4e opraviq nqma \:D/

aBeP4eTo
08-28-2006, 21:00
И аз имам сенки под очите и си слагам сутрин като стана тампончета със студена вода слагам си ги на очичките и седя 10мин. с тампончетата и като ще излизам си слагам малко коректор или леко бежови сенки абе много е гадно :|

dan dan dan
08-28-2006, 22:51
Абе специално за сенките и торбичките под очите много я хвалят тая краставица-помагала за заличаването им и успокоявала.Аз понякога си слагам резенчета и наистина чувствам свежест и успокоение.

sladi4koto_dani
08-29-2006, 15:49
namazah si licet s krem dokato stane cqloto bqlo no da ne e prekaleno mnogo
i posle slaga6 dve krastavici na o4ite i stoi6 10-15 min sled tova ako krema ne e popil go izbar6i s meka salfetka az probvah i deistva =D>

selen_mischief
09-05-2006, 14:44
Отлично средство против тези сенки са билковите компреси с лайка.
Билката се сварява, прецежда се и с леко топлата отвара се напояват памучни тампони, които се поставят на очите за 5-6 минути. Процедурата се повтаря 5-6 пъти. Желателно е за около 5 минути да се сложи и студен компрес. Това може да стане с 1 -2 бучки лед. Накрая се нанася мазен крем.
Добро действие имат и млечните компреси. 20-30 капки прясно мляко се капват върху памучета. Оставят се да действат 10-15 минути. Накрая очите се изплакват с хладка вода и се подсушават. С мазен крем се намазва областта около очите.
Аз съм пробвала с лайка, по добре е с изсушена билка, но може и да е в пакетчета за чай. :wink: На мен подейства, но трябва да се повтаря поне 2-3 пъти в сегмицата. \:D/ Успех!

09-05-2006, 18:20
Слагате една супена лъжица в камерата.След 5-6 мин я вадите и я слагате под очите,където са торбичките.Малко е неприятно но помага на 100%.

09-05-2006, 23:14
Освен всички тези съвети, аз имам и едни други:
- Спете повече и по-нормално. Дадете си 30 минути преди сън без облъчване. Т.е. без комп и телевизор.
- Пийте ПОНЕ половин литър на ден. Най-добър литър и половина-два.
- Витамини.

+ всички други съвети

Lorraine
09-06-2006, 15:01
Освен всички тези съвети, аз имам и едни други:
- Спете повече и по-нормално. Дадете си 30 минути преди сън без облъчване. Т.е. без комп и телевизор.
- Пийте ПОНЕ половин литър на ден. Най-добър литър и половина-два.
- Витамини.

+ всички други съветиmersi O:)

dessy.
09-06-2006, 18:53
I az imam senki pod ochite.Probvala sym tova s lyjicata i sys krastavicite i na men NE mi pomognaha..

ThePainIsReaL
09-06-2006, 23:03
I az imam senki pod ochite.Probvala sym tova s lyjicata i sys krastavicite i na men NE mi pomognaha..

Ти кФо искаш ? Да изчезнат напълно само така ! Няма да стане скъпа . Иска и спане и постояство , а това което си направила и аз го правя и то всеки ден от няколко месеца и пак имам . Но поне ми се успокояват очичките .

GLeZoRanA
09-06-2006, 23:41
За торбичките под очите се доверявам на чай (зелен,лайка,билков,черен)с арявам си две пакетчета изчаквам ги да изтинат и ги бутам в хладилника за 10 мин след това ги вадя и ги поставям върху клепачите за около 20мин
:)

dessy.
09-07-2006, 08:40
[quote=dessy.]I az imam senki pod ochite.Probvala sym tova s lyjicata i sys krastavicite i na men NE mi pomognaha..

Ти кФо искаш ? Да изчезнат напълно само така ! Няма да стане скъпа . Иска и спане и постояство , а това което си направила и аз го правя и то всеки ден от няколко месеца] и пак имам . Но поне ми се успокояват очичките .[/quote

E uspeh :) Izglejda che vinagi shte si gi imame tezi torbi4ki i senki pod o4ite (osven ako ne otidem na pylna promqna :) ) Samo shte zamazvame polojenieto ot vreme na vreme s raznite mu tam proceduri

POLA^_^
09-07-2006, 10:44
За торбичките под очите се доверявам на чай (зелен,лайка,билков,черен)с арявам си две пакетчета изчаквам ги да изтинат и ги бутам в хладилника за 10 мин след това ги вадя и ги поставям върху клепачите за около 20мин
:)
има ли ефект за6тото и аз съм го чувала... :roll:

malko mace
09-09-2006, 13:48
I az imam senki pod ochite,no mi e po rojdenie-nasledstveno.Inache bachta mi si gi maha i prikriva skorektori,nochtni i vsekidnevni kremcheta na Nivea i niakakvi drugi frenski mazila i kremcheta.Inache ako se porazrovich malko v i-net,aptekite i kozmetichnite magazini chte otkriech mnogo kremove i korektoi za premahvane i zalichavane na senki,kragove i torbichki pod ochite na razlichni marki,no ne znam dokolko sa efikasni...Az iskam mnogo da si mahna tezi ujasni senki,no ochte ne sam probvala ot razlichnite kremove. :oops: