PDA

View Full Version : Очи и устни



08-28-2006, 19:23
Въпроса е как си гримирате очите/цвят,моливи,сенки.../ и какво червило използвате.Може също да кажете какви са ви веждите/тънки,много тънки,нарисувани,големи и неоскубани и дали ползвате молив за вежди/.

tainstvenata
08-28-2006, 19:36
mi senki slagam mai samo kato se setq i imam pove4e vreme... cveta zavisi ot tova kak sam oble4ena . vinagi si slagam 4eren moliv i spirala 4erna.ispozvam glancove po princip sq imam 1 na avon i 1 na brooklin ..vejdite sa mi tanko uskubani i ne polzvam moliv za vejdi :wink:

midian
08-28-2006, 19:47
Слагам си черни сенки.Много.И отгоре и отдолу.Спирала-рядко.
Червило не си слагам често,но понякога слагам.И е тъмно червено/много тъмно/.
Веждите са ми тънки/оскубани/.Не ползвам молив.

648541
08-28-2006, 20:13
zna4i slgam si moliv za o4i,senkite sa spored tova s kakvo sum oble4ena nai 4esto sinio ili sivo moje i kafqvo.4ervolo v pove4eto slu4ai e glanc.vejdite mi po4ti ne se vijdat i ne polzvam moliv za vejdi za6toto imam 4uvstvoto 4e stavat mn kosmati a ne sa :-D

ThePainIsReaL
08-28-2006, 20:43
Не ползвам , не се гримирам ..

Lorraine
08-28-2006, 21:00
Въпроса е как си гримирате очите/цвят,моливи,сенки.../ и какво червило използвате.Може също да кажете какви са ви веждите/тънки,много тънки,нарисувани,големи и неоскубани и дали ползвате молив за вежди/.

ne gi grimiram,zalagam na estestvenoto...no slagam ot vreme na vreme 4eren moliv pod okoto :wink: .Polzvam glanc-malinka :smt016 ...vejdire sa mi normalni-nito tynki nito debeli...ne sym gi skubala-haresvam si gi taka :D

SweetBunny
08-28-2006, 21:13
Задължително слагам спирала, много, много леко молив (смесено между синио и кафяво) и слагам сенки, но най-често светли...
И чат пат слагам гланц...със силен блясак, колкото да изпъкват усните...
Искам не изглеждам по-естествено, а не красиво намацана :lol:
Скубя си веждите, но съвсем по малко, само отдолу...нормални са, никакви моливи не ползвам.

KaRameL_f
08-28-2006, 23:13
Спирала не ползвам -оредяват ми миглите,слагам си черен молив(под очите)бежаво-кафеви сенки или сив молив на очите(отгоре и отдолу),гланц,имам тънки(оскубани )вежди
ами май тва е

dan dan dan
08-28-2006, 23:25
Черен молив задъжително,спирала понякога.Сенки-рядко и цвета им най-често е сребрист,бял или прасковен,щото все си мисля,че другите цветове понякога не ми отиват.Мноого рядко си слагам червило,по-често съм с гланц за устни(безцветен или светло розов).Веждите ми са оскубани,не тънки,но не са и дебели,нормални според мен.

ProstoAz
08-29-2006, 11:36
Спирала и черен молив си слагам задължително на очите, а сега с този тен, който съм придобила - и златисти сенки. Червило не ползвам, само гланцчета, сега си слагам един с кафеникаво-златист блясък.
Молив за вежди не ползвам, въпреки че би било добре - скубя си ги, не ги правя много тънки, придавам им просто една хубава форма, но лошото е, че по принцип са ми много светли и редки...за това може би трябва да се замисля за молива... :lol:

IKisseDAGirL
08-29-2006, 11:45
ем на очите си слагам спирала за обем и черен молив за очи, сенки също понякога (най-често зелени, сини или виолетови)
за устните използвам цветен гланц (бледорозово или матово-златисто) :)
веждите ми са тънки, но не мн, молив не слагам

™bLaCk`RoSe™
08-29-2006, 15:15
Ползвам молив и сенки според облеклото,гланц за устни,по рядко червило и то са все в светли пастелни тонове.За веждите(тънки в края и малко по дебели в началото) не ползвам молив

macy_day_parade
08-29-2006, 15:21
hmmmmmmmm...vejdite mi sa normalni(nito t1nki,nito debeli),moliv za o4i-4eren,grim-4eren ili t1mno siv,4ervilo-t1mno lilavo ili 4erveno(mnogo rqdko samo bezcveten glanc) :lol: :lol: :lol:

IdiOtKa
08-29-2006, 17:57
хмм много рядко се гримирам но обикновенно с черен молив и сиви сенки нищо особено ...аи чесно казано не съм много дура в гремирането ... веждите са ми нормални ....

midian
08-30-2006, 20:16
Понякога само мацвам спирала и молив.

Obitax
08-30-2006, 20:33
Въпроса е как си гримирате очите/цвят,моливи,сенки.../ и какво червило използвате.Може също да кажете какви са ви веждите/тънки,много тънки,нарисувани,големи и неоскубани и дали ползвате молив за вежди/.

ne gi grimiram,zalagam na estestvenoto...no slagam ot vreme na vreme 4eren moliv pod okoto :wink: .Polzvam glanc-malinka :smt016 ...vejdire sa mi normalni-nito tynki nito debeli...ne sym gi skubala-haresvam si gi taka :D


evala ti devoiko

®©PeTq®©
08-30-2006, 21:15
Рядко си слагам черен молив,скуба си веждите и са тънички...слагам си гланц-ягодка :smt007

gery_to
08-31-2006, 02:12
Spiralata i cherniq moliv sa zadaljitelni(kakto i fon dio tena,pudrata i ruja), a senkite gi opredeliam v zavisimost ot tova kak shte izliaza,ne polzvam veche chervila,a samo glanc4eta,tezi na maybeline sa super

Ice_Queen
08-31-2006, 11:00
1 черен молив ( съвсем леко очертавам окото),;
малко коректор АКО СЛУЧАЙНО имам някоя гадна пъпчица ;
и от време на време някой гланц за устни или заздравител .

Black_Cat
08-31-2006, 13:42
emi o4ite slagam senki cveta go izbiram zavisi s kakvi drehi sam slagam i moliv za o4i-4eren ponqkoga i spirala no naposledak se grimiram po malko
vejdite mi ne sa mn yskybani samo oformeni ne polzvam ni6to za vejdite
mn rqdko polzvam 4ervila ili glancove vupreki 4e imam mnogo, za6toto mn se draznq kato po4ne da mi se lepi ne6to po ystata zaradi tupiqt glanc :smt005

lunnoto_momi4e
09-09-2006, 22:35
abe slagam si samo 4eren moliv i senki v praskoveno i rozovo ili sivo,vejdite mi sa izskubani,no ne prekaleno i ponqkoga si slagam malko moliv za vejdi.

Белязана_с_името_ти
09-09-2006, 23:32
винаги си слагам 4ерна спирала и 4ерен молив.също и безцветен гланц.а когато имам пове4ко време си слагам и сенки-взависимост от цвета на дрехите :smt007

thirteen
09-09-2006, 23:44
О преди ми беше закон,ставам оправям се и се гримирвам...Сега се гримирам когато ми хрумне.А и отвикнах.. ся като се гримирам и по навик си разтъркам окото и познайте колко забавно става :) ... отвикнала съм.Чат пат черно моливче , или някои по лек цвят сенки.За гланцове се сещам когато съм без приятеля ми,защото ми ги трие още като ме види.Много го цапам ... :mrgreen:
А относно веждите,попринцип са ми тънички , и аз като се олисам в оформянето и сега са ми бая тънички обаче ми харесват така.Не харесвам дебели вежди!Моливи за вежди нямам!И => не ползвам!
Ае тва е , мн се разписах :-D :mrgreen:

malko mace
09-10-2006, 11:14
Cherna spirala i senki spored oblekloto.Moliv pochti ne polzvam,mnogo riadko,da ne kaja vaobchte!I spirala ne si slagam chesto,no vse pak si slagam!Senkite obache sa neotmenna chast ot grima!Osven tova,sloja nesloja drug grim,si slagam glanc za ustni-rozov s brokat.Otdolu slagam balsam na Nivea iagoda i edin balsam iagoda i na Avon,a otgore,techniat glanc.Razbira se-polzvam i drugi glancove,no tezi na"I :smt007justU"prosto gi obojavam!

Slave4You
09-10-2006, 11:46
оф аз имам поне 45739476 различни видове гримове ама мн малко оттях ползвам.Смисъл от сенките си слагам изключително рядко,най-често слагам молив за очи и вече разни червила,гланц,блясък и такива разни работи за устни.

cherinka
09-10-2006, 13:24
ами попринцип си падам по розови и лилави сенки.. използвам секви нюанси на тези два цвята, и както прочетах на повечето девойки че се гримирвали според облеклото си - е,аз гледам да си купувам дрехи според гримовете ми :)) хехе . Молив за очи използвам (черен и бял с розовеещ ефект) :) а колкото до молива за веждите.. никога до сега не съм си давала парите за такъв молив.. но ако ми се отдаде възможност,ще си взема,ще го пробвам и ако ми хареса.. може да стане така,че редовно да го ползвам. тва е:)

NAT LA GITANE
09-10-2006, 13:58
mi zna4i slagam si zaduljitelno 4eren moliv i spirala.po liceto se namacvam sus perli za bronzov zagar...prosto malko za ten :) i muni4ko korektor...i glanc slagam..razli4en cvqt..rozovo,prozra4en,4ervenikuv..spored zavisi...a senki..ne pozlvam,imam ama mnooogo rqdko slagam...6tot i ne moga mnogo da se grimaram s tqh #-o i tva e

GLeZoRanA
09-10-2006, 14:21
За очите - редовно използвам сенки според зависи това къде и с кой съм слагам най различни цветове наблягам на златните нюанси , кафяво розово и перлени цветове :) Черен молив - Почти винаги си слагам , спирали използвам на AVON И Орифлейм. За устните - балсамчета на AVON i NIVEA , червила също слагам (кафяви , розови пак зависи...) отново на AVON и Орифлейм . също използвам и гланцове :)

missito_
09-10-2006, 15:19
Ами веждите по принцип си ги харесвами без да са оскубани,но аз съвсем малко отдолу съм ги скубнала:).Слагам черен молив редовно и спирала от време на време,сенки не ползвам или поне изключително рядко :-)
А за устните позлвам гланцове,цветни безцветни :mrgreen: балсамчета също ползвам. :D

BroKeN^DreAmZ`f
09-10-2006, 17:51
ммм значи сенки слагам суперрр рядко и почти не ги напластявам, нали такаче да замясам на палячо :smt005 а когато слагам цвета го подбирам според тва как съм облечена. Черен молив и спирала, почти винаги, ама и тях ги пропускам понякога \:D/ На устните гланцове ... най-вече на Орифлейм :) Абе в общи линии избягвам да се цапам мноо мноо....А пък веждите ми не им слагам молив...пък формата си им е нормална, нито дълги нито тънки нормални са си :smt005

Scarabey
09-10-2006, 18:09
Vejdite sa mi tunki,slagam moliv spirala i senki(ponqkoga) na o4ite,na liceto slagam samo fon dio ten mislq 4e e napulno dostatu4no,a na ustnite slagam bezcveten glanc

snooppy_f
09-10-2006, 18:38
Ами абсолютно винаги си слагам спирала, черен молив и когато ми прищрака сенки, но напоследък по-често в затисто-перлени нюанси, а понякога в края на окото и черни сенки.Червила не използвам, защото знам, че ще ми го изядът :mrgreen: за това само гланцчета и то само когато наистина ми прищрака...