PDA

View Full Version : Пълна промяна!



piece0Fchocolate
08-29-2006, 00:14
Искам да си променя външния вид, отдавна се каня да го направя, но нз как.... Мисля да си пострижа косата до раменете(иначе ми е една педа под рамнете), и да си направя златисти или кафяви кичури, а и бритон..... давайте някакви идеи ако имате, а за тялото- в момента го стягам :mrgreen: разчитам на вас :roll: мерси предварително :)

Amayo
08-29-2006, 00:16
Дълга коса е по добре от къса коса. Ако искаш да си по готина си направи от тия малките плитки според мене са мноо секси.

piece0Fchocolate
08-29-2006, 00:25
кои малки плитки :roll: знам, че е по-дорбе дълга коса, но косъма ми е слаб и е все едно залепнала, та така искам малко да я "раздвижа" ;-)

NaDuFcHe
08-29-2006, 00:29
Napravi si britonche na stepeni...zavisi kakuv cvqt ti e kosata ama chervenite kichuri sa mnogo aktualni...I...moje da q pozdstrijesh ne mnogo samo kolkoto da q sovejish

thE`reASoN
08-29-2006, 01:04
abe tova ne e ba6 palna promqna oba4e efektite sa stra6ni napravo,edna moq fr go napravi i sega adski mn mom4eta i se lepkat{makar 4e tova ne e nai-vajnoto} :D

maybelline
08-29-2006, 09:31
Запази си дългата коса,но промени нещо в нея,например направи й кичури и т.н.А за тялото,стягането е добре,но внимавай да не почнеш някоя диета,че до никъде няма да стигнеш.Запиши се на някой спорт - плуване,тенис на корт,карате,може дори алпинизъм...каквото и да е,само тренирай.И до началото на учебната година няма да те познаят:)

™bLaCk`RoSe™
08-29-2006, 15:22
И аз съм замислила нещо такова и дори вече съм почнала с промяната.Вече съм на една диета има и ефект,което е важно.Относно косата-за да не ти е толкова прилепнала като я сушиш с сешоар си наведи главата надолу или ако имаш преса за коса с това къдравкото само до корените.Така самата коса бухва.

IdiOtKa
08-29-2006, 17:50
ами относно косата .... тря се експерементира ако питате мен .... и аз преди бях с далга коса но ся съм с кажи речи къса и така повече ми харесва .... бях с руса коса но косата ми доста се поизтощи и ся пак сам си с моя ..... общо зето тря се експерементира .....

ThePainIsReaL
08-29-2006, 19:56
Относно експериментирането и аз мисля така :) Трябва да се прави поне с косата. Аз съм била с коса до под гъза , 2 педи под рамената , до рамената , къса , много къса ( като се замисля толкова къса , че и с гел можеше да се вдига ) . Помня преди две години като бях с къса коса (около 10-15 см) и имах само един доста по дълъг и добре оформен кучир от дясната страна беше много яко :) Особено като излезнах от фризьорския салон не можеха да ми се нарадват :-D :mrgreen:

И тя сега пак си порасна , така че , не се притеснявай , кълцай , тя ще си порасне .. е не се прави на дупе де

`Death`Whore`
08-29-2006, 20:02
Когато искам нещо различно, си правя интересна прическа, грим и тоалет. Не жертвам косата си само защото ми е ниско самочувствието.

hollaback_girl
08-29-2006, 20:03
poskyski q malko za da se osveji, da izglejda po-jiznena..za cveta nz moje da si napravi6 nqkolko tona po-svetli ki4uri taka kosata izglejda po-blestq6ta i abe--po-qko izglejda..6tom tolkova iska6 promqna... davai.a za breton..nz konsultirai se s friziorkata za da ne se okaje 4e ne ti otiva s breton i da se 4udi6 kvo da go pravi6 dokato porasne.tqloto...zapi6i se na nqkakav sport..tva e...a za naistina golqma promqna e nujno pove4ko vreme i pari...govorq za palna smqna na garderoba i t.n. ...ne ti trqbva.aide uspeh s promqnata :D

midian
08-29-2006, 20:05
Относно експериментирането и аз мисля така :) Трябва да се прави поне с косата. Аз съм била с коса до под гъза , 2 педи под рамената , до рамената , къса , много къса ( като се замисля толкова къса , че и с гел можеше да се вдига ) . Помня преди две години като бях с къса коса (около 10-15 см) и имах само един доста по дълъг и добре оформен кучир от дясната страна беше много яко :) Особено като излезнах от фризьорския салон не можеха да ми се нарадват :-D :mrgreen:

И тя сега пак си порасна , така че , не се притеснявай , кълцай , тя ще си порасне .. е не се прави на дупе де
Ако имах коса под гъза НИКОГА нямаше да я орежа!

`Death`Whore`
08-29-2006, 20:06
Много ми е интересна тази мания на тийнейджърите да правят винаги различни неща - гаджетата им омръзват, прическите им омръзват, дрехите им омръзват на 2 месеца...

IdiOtKa
08-29-2006, 20:11
Много ми е интересна тази мания на тийнейджърите да правят винаги различни неща - гаджетата им омръзват, прическите им омръзват, дрехите им омръзват на 2 месеца...
именно затова едно 15-16 годишно дете не може да обича ! :) но иди им го обясни ... но косата пак ще си порасне по дуре косата отколкото татуси ....:) мисля аз :)