PDA

View Full Version : Torbi4ki pod o4ite



???????
08-30-2006, 10:53
Kak da si mahna torbi4kite pod o4ite? Kajete produkti ili ne6to takova plssssssss mnogo e vajno.

Пепи Пекторалиса
08-30-2006, 11:15
Постоянни ли са ти, ако да си прегледай бъбреците.

mil4eto_
08-30-2006, 11:16
Тобричките принципно се получават от лош начин на живот и неподтиг на сън.
Има специален продукт на Буржоа,който прикрива тъмните кръгове под очите мисля,че имаше два нюанса-светъл и тъмен.Цената му е между 11 и 14 лв.
Но освен него мисля,че е най-добре да почнеш да спиш повечко и да приемаш повече витамини. :wink:

???????
08-30-2006, 11:23
naistina ne spq mnogo - mnogo, no prosto sam no6tna ptica i ne moga da zaspq, nqma ni6to ob6to s bubrecite. no iskam da gi mahna, a ne da gi prikriq. plsssssssssssssssssss pomagaite!

08-31-2006, 11:14
Ако използваш мн често грим-сенки, спирала и очна линия или пък молив също се получават.Някога и аз слагах от всичко това и то вс ден(когато бях на училище).Когато лятото се заседях 3 седмици у дома, без да ми се налага да слагам грим торбичките изчезнаха и кожата ми стана по-светла и нежна.Тей че-спри гримовете, ако слагаш.
Друго-искаш да ги махнеш, вместо да ги прикриеш.Емиии...трудно щом не спиш много.Пий чай преди лягане (има едни, които са за по-ленсо заспиване...продават се по големите супермаркети) и може и да се махнат.Но разбира се, ако по цели нощи купонясваш или пък седиш пред компа няма как да се махнат...то впрочем може и от монитора да е.Но при вс положения-ако носиш грим-намали го, и най-вече очната линия и спиралата.Ползвай течни сенки, спи много и прекарвай по-малко време пред компютъра.Даже ако ти се отвори възможност да отидеш на планина-заминавай, климата пак помага. :wink:

Stelenceto
08-31-2006, 15:24
пробваи с две то4би4ки 4аи слагаи ги на о4ите или ве4ерта сложи две супени лъжици в фризера и на сутринта ги извади и ги сложи на о4ите за 5мин;)

648541
08-31-2006, 15:27
da i az sum 4uvala 4e s 4ai se mahat :-)

08-31-2006, 17:22
пробваи с две то4би4ки 4аи слагаи ги на о4ите или ве4ерта сложи две супени лъжици в фризера и на сутринта ги извади и ги сложи на о4ите за 5мин;)
ima li zna4enie kakyv 6te e 4aq???

Stelenceto
08-31-2006, 18:29
еми нема ама за предпо4итане е да е билков 4ая ;)

ThePainIsReaL
08-31-2006, 22:58
пробваи с две то4би4ки 4аи слагаи ги на о4ите или ве4ерта сложи две супени лъжици в фризера и на сутринта ги извади и ги сложи на о4ите за 5мин;)

Ооо.. това с лъжиците съм го гледала в един филм - Thirteen . Пробвах го докато ходех на даскало ... беше много яко . Веднага се усещаше промяната :-D

BaMBOocHa
09-01-2006, 00:08
освен лъжичките и чая за дом.условия препоръчвам горещо 2 изстудени парченца краставички :) вечер преди да легнеш да спиш постой с тях на очите си 10-тина мин. и сутрин като станеш пак толкова(е...с нови парченца де ;) )и ще си 6-ти номер \:D/

SeXyTo_f
09-01-2006, 08:49
еми аз слагам 2 студени лъжици :roll:

mil4eto_
09-02-2006, 19:58
Сенките под очите придават и на най-красивото лице изстрадал вид. Козметичните компании предлагат десетки продукти срещу тъмните кръгове, но и те понякога се оказват неспособни да заличат неприятните петна.

За да отстраните проблема „от корен“, нека първо обясним каква е причината за тъмните кръгове под очите.

Кожата около клепачите е няколко пъти по-тънка от кожата на лицето. За това и най-малката промяна в режима ви на живот се отразява първо там.


Най-често срещаната причина за появата на тъмни кръгове под очите е бурна нощ, комбинирана с цигари и алкохол.


Решението е здрав сън и почистваща маска на лицето. По-добре е естествено да почистите лицето преди да си легнете, ако ситуацията го позволява.


Ако и на следващия ден тъмните кръгове не са изчезнали, направете си компрес с лайка.


Най-лесно е да сварите две пакетчета чай, да ги оставите да изстинат и след това да ги поставите на затворените си клепачи за 10-15 минути. После изплакнете обилно с вода.


Можете да сложите и кръгчета краставица върху клепачите за около 5-6 минути.


Някои дерматолози обясняват кръговете под очите с натрупване на токсини в организма. Те препоръчват пиенето на големи количества вода (което е полезно не само за премахване на кръговете под очите).

Ако спите достатъчно и водите здравословен начин на живот, а тъмните кръгове под очите ви карат да се чувствате като призрак, при вас сенките са естетически проблем, който може да решите с няколко козметични трика и малко сръчност.

При по-леки случаи, подходящ на цвят фон-дьо-тен или пудра са достатъчни да прикриете следите от умора.

Когато поставяте козметични продукти на лицето, е важно да запомните, че в зоната около очите кремът или фон-дьо-тена се поставя с пръсти като галите лекичко, а не втривате, за да не разтегляте допълнително и без това нежната кожа. Най-добре е да нанасяте с безимения пръст, защото той е най-слабо подвижен.

След 25-годишната възраст, когато кожата започва прогресивно да губи еластичността си, е време да си вземете и крем за около очите.

Той е с много овлажняващи съставки и лек пигмент, който прикрива сенките и предпазва кожата от вредните влияния на околната среда.

Ако сте привърженик на домашните средства за разкрасяване, ви препоръчваме две маски, за да се справите с кръговете под очите.

GLeZoRanA
09-03-2006, 01:02
Свари 2 пакетчета чай (лайка , билков , черен или зелен).след като извадиш пликчетата от чая,изчакай да изстинат и ги вкарай за 10 мин. в хладилника.Когато студените пликчета са готови ги постави върху клепачите си и полегни за 20 мин. :) При мене помага :)

cskamoni4ka
09-03-2006, 09:36
На avon имаше някакъв продукт,купих си го,но не ми помага...аз имам още от малка...

drawers
09-03-2006, 12:34
Освен тези домашни продукти, дето дадоха, аз ще кажа още две с картофи.

Две резанчета изстуден суров картоф.
Другата е смачкан варен картоф седи 15 мин на очите.

silveto123456789
04-09-2011, 01:39
Здравейте,казвам се Силвия,на 23 години съм и имам проблем с торбичките под очите,искам да ги магна с мезотерапия,моля ви дайте ми съвет,нишо друго не ми помага има ли момичета подложили се на такава терапия и какъв е ефекта,Благодаря ви :(

koni
04-09-2011, 13:19
Мезотерапия за тази зона не се препоръчва. Има други козметични процедури за това. При моята козметичка правят подобни терапии. Виж на сайта им http://www.studioparis.bg/ceni.html
Водят я Звезден поглед :D

kalpazanka
04-09-2011, 14:28
Вече получи отговор на въпроса. Ако нещо повече те интересува, пусни нова тема. Тази е прекалено стара.