PDA

View Full Version : Хора помогнете моля Ви



08-30-2006, 17:29
:cry: Аз сам момиче с с един доста притесняващ ме проблем.От няколко месеца забелязах ,че ми пада косата повече от преди пробвах с шампоани против накъсване разни маски за заздравяване на косъма но нещо няма много ефект.Казаха ми че ако си намаля малко дължината на косата ще спре да ми пада,но и това не помага.Не ползвам преси за коса и не се боядисвам.МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ вече тотално се отчаях. :cry:

dan dan dan
08-30-2006, 17:51
И на мен преди 1-2 месеца започна да ми пада страшно много,ама тва сигурно е от смяната на сезоните или климата.Моята вече спря да капе и твоята ще спре,споко.

ElinoR
08-30-2006, 18:09
Да и аз до колкото знам има нещо вярно в това за сеьоните и ала бала.
Аз имах същия проблем преди година-две,но не много сериозно или нещо такова.Не я третирай с нищо може да стане по-зле или исползвай маски само на някаква билкова основа.

rusalkata_
08-30-2006, 18:10
И на мен преди 1-2 месеца започна да ми пада страшно много,ама тва сигурно е от смяната на сезоните или климата.Моята вече спря да капе и твоята ще спре,споко.

и мойта беше така допреди няколко седмици,но се оправи!бях се паникьосала,купих си специален шампоан,но така или иначе вече на пада толкова... :-D

RAWRRR
08-30-2006, 18:26
:cry: Аз сам момиче с с един доста притесняващ ме проблем.От няколко месеца забелязах ,че ми пада косата повече от преди пробвах с шампоани против накъсване разни маски за заздравяване на косъма но нещо няма много ефект.Казаха ми че ако си намаля малко дължината на косата ще спре да ми пада,но и това не помага.Не ползвам преси за коса и не се боядисвам.МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ вече тотално се отчаях. :cry:

Косата пада по-често през есента и пролетта..
причини за косопад може да липса на определени витамини-например Биотин..затова си го купи от аптеката.

Да си била болна от анорексия или булемия?Защото ако да..горко ти..ако от това ти капе косата..съжелявам,че ще ти го кажа,но може да ти се наложи да се пострижеш много късо за да успееш да си спасиш косата..

Аз имах същият проблем и още го имам..вече половината ми коса изчезна в мивки и канали..след като се къпя особено.Защото преди като имах булемия и повръщах всеки ден,с храната повръщах и витамините и минералите и сега си понасям последствията..трябваше да си одрежа косата от дължина до гърдите,сега ми е над раменете..

Друга вероятна причина е ако си третирала косата си с препарати..особено за изрусяване.
Повярвай ми-проблема е много сериозен..така че отивай при личния лекар да си вземеш направление и марш при ДЕРМАТОЛОГ!

dessy.
08-30-2006, 19:02
Ako mnogo se pritesnqvash kaji na maika si i otidi na lekar.Mai shte ti trqbva dermatolog

™bLaCk`RoSe™
08-31-2006, 11:51
Един прост савет-не използвай сега силни шампоани.Купи си някакъв дори бебешки.Той щади косата ти и имат много приятен аромат.На мен ми падаше косата от Пантен.Опитай нищо не губиш.Все пак тези шампоани са направени за бебета :wink:

Black_Cat
08-31-2006, 13:29
emi tva e napulno normalno i na men sqka prolet ili esen i pada malko pove4ko no tova e za6toto kosata se smenq