PDA

View Full Version : За 15 дни?Помогнете!



08-30-2006, 19:43
Кажете как за 15 дни да сваля около 7-8 кг.Моля ви.

MiRaCuLiXbb
08-30-2006, 19:44
Не уточни нищо, така че ще ти дам възможен начин за постигане на...целите ти. Режеш си ръката и сваляш 6-7кг. Айде със...здраве. :lol:

macka123
08-30-2006, 20:08
мн спорет
мн течности
и се храниш само с сурови плодове,зеленчуци както и с пилешко месо...варено
ако можеш и без месето може но в него има въглехидрати ако не се лъжа които са нужни

MiRaCuLiXbb
08-30-2006, 20:09
мн спорет
мн течности
и се храниш само с сурови плодове,зеленчуци както и с пилешко месо...варено
ако можеш и без месето може но в него има въглехидрати ако не се лъжа които са нужни
А в плодовете няма така ли. :lol:

Obitax
08-30-2006, 20:11
malko efedra i 6te si ok :)

st1ki
08-30-2006, 20:12
за 15 дена никак :)

08-30-2006, 20:22
Samo zelen4uci, SPORT, SPORT, SPORT, te4nosti i pak 6te svali6 v ramkite na 3-4kg

Legenda
08-30-2006, 20:41
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.

MiRaCuLiXbb
08-30-2006, 20:49
malko efedra i 6te si ok :)
И къде ще намери?

Пепи Пекторалиса
08-30-2006, 21:18
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
Колко си тъп/а!
Няма да коментирам абсурдната диета само да добавя, че при сваляне точно един от плодовете, който не е подходящ е динята поради голямото количество захари в нея. И гроздето също.

08-30-2006, 21:53
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
Колко си тъп/а!
Няма да коментирам абсурдната диета само да добавя, че при сваляне точно един от плодовете, който не е подходящ е динята поради голямото количество захари в нея. И гроздето също.

http://www.rozali.com/diet.php?l=a&p=112 :smt019

RAWRRR
08-31-2006, 08:17
Кажете как за 15 дни да сваля около 7-8 кг.Моля ви.
Искаш да сваляш по повече от половин килограм на ден?!..WAHAHA!
Хубаво е човек да е слаб за първия учебен ден..но много късно си се сетила.
Единственият начин е да си на чаичета и вода и молитви за две седмици..
В отчаяните си опити за отслабване може да свалиш нещо,но после лесно ще ти се върне..тъй като краткотрайните диети се славят с йо-йо ефект.
Затова се земи в ръце и се ограничавай от храната,но в нормални граници,които не биха застрашили здравето ти.Прави повече упражнения..тичай със средна скорост на дълги разстояния и ще видиш трайни резултати след 2 месеца минимум..все пак това са 8 килограма..
Наистина не искам да изглеждам зла,въпреки че точно така се получи,просто искам да ти помогна.. ;-)

LilAngel
08-31-2006, 08:19
ябълки или зеле...аз така смъквам
знам, че когато си гладна е добре да хапнеш малко авокадо

08-31-2006, 09:32
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
Колко си тъп/а!
Няма да коментирам абсурдната диета само да добавя, че при сваляне точно един от плодовете, който не е подходящ е динята поради голямото количество захари в нея. И гроздето също.

А аз няма да коментирам ти колко си зле , къде го прочете това за гроздето и динята в книжките ли ... ау колко жалко .. обаче стои си цял ден на диня да те видя няма ли да свалиш килограми или пък гроздето същото имало захар ми то и в меда има ама защо него препоръчват за диети ако ти се яде сладко :-k

08-31-2006, 09:35
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
Колко си тъп/а!
Няма да коментирам абсурдната диета само да добавя, че при сваляне точно един от плодовете, който не е подходящ е динята поради голямото количество захари в нея. И гроздето също.

А аз няма да коментирам ти колко си зле , къде го прочете това за гроздето и динята в книжките ли ... ау колко жалко .. обаче стои си цял ден на диня да те видя няма ли да свалиш килограми или пък гроздето същото имало захар ми то и в меда има ама защо него препоръчват за диети ако ти се яде сладко :-k
Пепи Пекторалиса permanentno e zle,ama ne si go priznava!

08-31-2006, 11:36
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
Колко си тъп/а!
Няма да коментирам абсурдната диета само да добавя, че при сваляне точно един от плодовете, който не е подходящ е динята поради голямото количество захари в нея. И гроздето също.

А аз няма да коментирам ти колко си зле , къде го прочете това за гроздето и динята в книжките ли ... ау колко жалко .. обаче стои си цял ден на диня да те видя няма ли да свалиш килограми или пък гроздето същото имало захар ми то и в меда има ама защо него препоръчват за диети ако ти се яде сладко :-k
Пепи Пекторалиса permanentno e zle,ama ne si go priznava!

offtopic
И мен много ме дразни Пепи ПекторалисаБих го попитала защо като си толкова заинтересован от този сайт и си даваш мнението наляво и надясно не земеш да се регистрираш..а или те е страх че ще те баннат за дето винаги наричаш другите тъпи,прости,глупави..и тн!

Колкото до динята..какво като има захари?По време на диета може да хапнеш малко шоколад и какво?После ще си ограничиш малко от полезните храни или ще правиш повече опражнения..защо трябва да си забраняваш нещо и така сам да си поставяш стени пред себе си..Ето по такива причини повечето диети,които започват с пълно въздаржание през първите дни,завършват на 3-4ия ден..ето затова са многобройните опити да се отслабва,които завършват с преяждане накрая,за да задоволиш животинския си глад и жажда за определени л=бими храни!

Динията е добро решение според мен,защото е малко калорична 20 кал на сто грама..тоест може да изяждаш супер големи количества и корема ти да е пълен за дълго време,без да те стърже и да се превиваш от глад и в същото време да отслабваш,заради малкото количесва на калории!

RAWRRR
08-31-2006, 11:41
Това,последното изказване беше мое.Не бягам от отговорност,просто бях забравила да се логна ;-) :-)

az_slunceto
08-31-2006, 19:05
molqvi,pomognete!!!! ](*,) vajno e: imam da svalqm 30kila ](*,) a postoqnno se tup4a i ne moga da gi svalq :smt013 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) mrazqse,i za tova,koeto pravq :smt013 postoqnno se tup4a.nemoga da se spra. :smt010

st1ki
08-31-2006, 20:30
molqvi,pomognete!!!! ](*,) vajno e: imam da svalqm 30kila ](*,) a postoqnno se tup4a i ne moga da gi svalq :smt013 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) mrazqse,i za tova,koeto pravq :smt013 postoqnno se tup4a.nemoga da se spra. :smt010

ти продължавай да се тъпчеш ама поне спри да пишеш простотии в форума...
никой не може да ти помогне освен ти сама да си помогнеш...
тъпчи се и после реви що си дебела... аман :evil:

Ku4eNcE
08-31-2006, 22:23
Edno ot ne6tata koito trqbva da znaqt xorata koito iskat da svalqt kg e 4e sled 6 4esa ne trqbva da se xranqt!Nai vajnoto e dvijenieto i po specialno bqganeto.Xranata trqbva da se ograni4i do minimym kato tova stava postepenno.
Koito iska da otslabne 6te otslabne za tova ne trqbvat pari trqbva volq !

st1ki
08-31-2006, 22:37
Edno ot ne6tata koito trqbva da znaqt xorata koito iskat da svalqt kg e 4e sled 6 4esa ne trqbva da se xranqt!Nai vajnoto e dvijenieto i po specialno bqganeto.Xranata trqbva da se ograni4i do minimym kato tova stava postepenno.
Koito iska da otslabne 6te otslabne za tova ne trqbvat pari trqbva volq !

какво значение има кога ям...
мога да ям и 5 минути преди да си легна късно вечерта.. зависи какво ям
примерно мога да ям кисело мляко или белтъци.. яйца
няма никъв проблем..

vesitu
08-31-2006, 22:48
Не искам да обидя някой, но за мен е ненормално да се тъпчеш цяла зима с пържоли и луканки от прясно заколеното прасе на село и по някое време (най- вече като дойде лятото и като трябва да се поразголиш) да решиш, че си ба*ти свинята и да сваляш 10-15 кила на 3-4 дена....като ви се трупат мазнините ....ами яжте по по-малко.Свалянето на много килограми за кратко време е мнооого нездравословно и може да Ви навлече много неприятности- казвам го от личен опит.Така че недейте да си правите експерименти с тялото и организма си като сваляте много за кратко време.
Пак казвам - не искам да обидя никой - говотя хипотетично!

yomadedi
08-31-2006, 22:48
Edno ot ne6tata koito trqbva da znaqt xorata koito iskat da svalqt kg e 4e sled 6 4esa ne trqbva da se xranqt!Nai vajnoto e dvijenieto i po specialno bqganeto.Xranata trqbva da se ograni4i do minimym kato tova stava postepenno.
Koito iska da otslabne 6te otslabne za tova ne trqbvat pari trqbva volq !


Dobre naistina koi vi go kaza tva ,4e ne trqq da se qde sled 6 4asa....gluposti...vqrno e,4e ne e hubavo,no vsu6tnost nqma nikfo zna4enie!Moje cql den da ne sym qla ni6to i v 12 ve4erta da qm nqkuf plod primerno...i kvo ?6te nadebeleq?hah

FlowerinesS
09-02-2006, 13:24
Не е препоръчително да се яде след 6 часа ,защото се прекъсват много процеси,а и тялото се подготвя за сън и не гори толкова калории.по това време на деня движенията се свеждат до минимум (ако не спортуваш).И на теб,по-горе ,ще ти кажа,че като нищо да надебелееш с някой грам МАЗНИНА с идене в 12 часа,особено хапнеш прости въглехидрати ..и от плода можеш да надебелееш,ако е сладък->захар-> ще надебелееш,независи колко,но под формата на мазнина,кантарът няма да го отчете..но хайде капвай плодове в 12 в продължение на 3 месеца ,тогава ще разбереш от личен опит.

Пък може и да не надебелееш,знам ли.При всеки е различно :-D

Пепи Пекторалиса
09-02-2006, 13:34
Не е препоръчително да се яде след 6 часа ,защото се прекъсват много процеси,а и тялото се подготвя за сън и не гори толкова калории.по това време на деня движенията се свеждат до минимум (ако не спортуваш).И на теб,по-горе ,ще ти кажа,че като нищо да надебелееш с някой грам МАЗНИНА с идене в 12 часа,особено хапнеш прости въглехидрати ..и от плода можеш да надебелееш,ако е сладък->захар-> ще надебелееш,независи колко,но под формата на мазнина,кантарът няма да го отчете..но хайде капвай плодове в 12 в продължение на 3 месеца ,тогава ще разбереш от личен опит.

Пък може и да не надебелееш,знам ли.При всеки е различно :-D
Глупаво е да се определя точен час. Ами ако лягам в 1 аз ще умра от глад. Последното ядене при една диета за сваляне е редно да е 2-3 часа преди лягане и да се състои предимно от белтъчини, малка част бавни въглехидрати и салата.

Barbaronka
09-02-2006, 16:32
Az moga da ti kaja samo,che za tolko kratko vreme nemojesh da svalish tolko kilogrami!!! A ako po chudo uspeesh ''cHEstito veche si anoreksichka''!!!

:smt019

GLeZoRanA
09-03-2006, 00:03
Бой,Ибание и сръбска музика за 15 дена и гледай кво стааа :)

az_slunceto
09-03-2006, 06:21
purvo: ne sum bila na selo,za6toto nqmam takova. [-X vtoro po4ty neqm meso,za6toto se obrivam cqlata ot nego. [-X i treto dori da sum se tupkmala ne e s meso. [-X

strange__
09-03-2006, 09:41
purvo: ne sum bila na selo,za6toto nqmam takova. [-X vtoro po4ty neqm meso,za6toto se obrivam cqlata ot nego. [-X i treto dori da sum se tupkmala ne e s meso. [-X
Виж,когато имаш 40 излишни кг фразата :"дори да съм се тъпкала.." не съществува,няма как да ни убедиш,че не си близвала сладко,хляб,газирано и тн,а просто тялото ти е такова,че дори и въздуха ти се лепи... :roll: Каквото било,било..стягай се,защото на тези години,а с толкова тлъстини не е мн полезно,а и приятно не е(предполагам).Затова се хващаш отиваш на диетолог,после избираш някакъв спорт,който ти харесва и се хващаш сериозно :!: Ама няма:"Ух днес не ми се тренира..",постоянство и търпение!!!Това няма да се махне от тебе със 2-3 тренировки,ще ти трябва поне година упорита работа :!:

MiRaCuLiXbb
09-03-2006, 09:55
През ден яж само плодове (без банани,праскови, кайсии, грозде и пъпеш-най-добре диня).През останалите дни яж:
Закуска (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)- към 8-9 часа : половин чаша овесени ядки с прясно мляко и лъжица мед;
Обяд - към 12часа : варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчук,риба(варена, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те
Вечеря - ДО 17 ЧАСА :!: - варени пилешки гърди с някакъв зеленчук,2 варени яйца+зеленчукилириба(варен а, печена, на скара)с лимон-избери си 1 от 3те

СЛЕД 17 ЧАСА НЕ ЯЖ НИЩО.ПИЙ МНОГО ТЕЧНОСТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
Колко си тъп/а!
Няма да коментирам абсурдната диета само да добавя, че при сваляне точно един от плодовете, който не е подходящ е динята поради голямото количество захари в нея. И гроздето също.

А аз няма да коментирам ти колко си зле , къде го прочете това за гроздето и динята в книжките ли ... ау колко жалко .. обаче стои си цял ден на диня да те видя няма ли да свалиш килограми или пък гроздето същото имало захар ми то и в меда има ама защо него препоръчват за диети ако ти се яде сладко :-k
Пепи Пекторалиса permanentno e zle,ama ne si go priznava!

offtopic
И мен много ме дразни Пепи ПекторалисаБих го попитала защо като си толкова заинтересован от този сайт и си даваш мнението наляво и надясно не земеш да се регистрираш..а или те е страх че ще те баннат за дето винаги наричаш другите тъпи,прости,глупави..и тн!

Колкото до динята..какво като има захари?По време на диета може да хапнеш малко шоколад и какво?После ще си ограничиш малко от полезните храни или ще правиш повече опражнения..защо трябва да си забраняваш нещо и така сам да си поставяш стени пред себе си..Ето по такива причини повечето диети,които започват с пълно въздаржание през първите дни,завършват на 3-4ия ден..ето затова са многобройните опити да се отслабва,които завършват с преяждане накрая,за да задоволиш животинския си глад и жажда за определени л=бими храни!

Динията е добро решение според мен,защото е малко калорична 20 кал на сто грама..тоест може да изяждаш супер големи количества и корема ти да е пълен за дълго време,без да те стърже и да се превиваш от глад и в същото време да отслабваш,заради малкото количесва на калории!
Прави си опражнения колкото искаш. Животински глад викаш, хахаха. Ти май си пазила само диети, изрязани от някой пропаднал вестник/списание. При диетите, които аз пиша, хората едва смогват да изядат храната за дена и пак свалят единствено мазнини. Не мога да разбера Пепи кво се занимава въобще в тоя сайт, тук всеки знае всичко и на думи е с физиката на световен топ модел и интелекта на нобелов лауреат. А всичко в храненето е толкова просто, единствено трябва да се седне и попрочете от достоверен източник. Това, което правят 95% от хората, минали "от днес" на диета е да си измъчат тялото и да постигнат нулеви резултати.