PDA

View Full Version : Боядисване върху кичури



Alexis
08-30-2006, 23:37
Предварително се извинявам, ако се повтарям с някоя тема, но се порових и не можах да намеря каквото ми трябва затова се обръщам за съвет към вас. Напоследък имам крещяща нужда от промяна на визията и главно косата. В момента съм със сравнително дълга коса на руси кичури, а естествения ми цвят е тъмно русо. Общо взето от доста години косата ми е в такова състояние, което до сега имаше добър ефект, зашото кичурите много се сливат с коата и изглежда доста естетсвено. В момента обаче имам желание да се направя брюнетка. Косата ми винаги е била светла и не знам до колко ще се приема с този цвят, но идеята ми е дали изобщо ще се получи някакво нормално боядисване заради кичурите. В момента доста са израснали и са за подновяване но все пак по-голямата част от косата ми е доста светла да не кажа почти изрусена. На конкретен цвят не съм се спряла искам нещо кестеняво. Мисля да си отида в салон ако евентуално се реша на тази промяна и предварително да се посъветвам, но все пак искам да чуя и мнение на някои от вас, които са пробвали нещо подобно, защото общо взето нямам голямо доверие на фризьорите.

midian
08-30-2006, 23:55
Не мога да ти отговоря на въпроса,но те съветвам да се боядисаш черно или тъмно червено :-)

08-31-2006, 01:03
боядисай се спокойно...цвета какъвто и да е(е,почти...)ще ти се получи!Говоря от опит спокойно!Може да си по-спокойна да идеш на фризьор той да те направи така както искаш...(аз това направих)...Успех!

BaMBOocHa
08-31-2006, 01:05
боядисай се спокойно...цвета какъвто и да е(е,почти...)ще ти се получи!Говоря от опит спокойно!Може да си по-спокойна да идеш на фризьор той да те направи така както искаш...(аз това направих)...Успех! Аз съм! :oops:

™bLaCk`RoSe™
08-31-2006, 11:56
Боядисвам се от почти 2 години и то върху руси кичури.Косата ми е доста тъмна,а аз се бояисвам руса.Кичурите ми още светлеят и си личи къде са били.Може би след по продължително боядисване няма да личат.Не забравяй,че първите няколко боядисвания боята може да ти падне по бързо(зависи от боята де) и кичурите да личат повече