PDA

View Full Version : Диета+Упражнения в домашни условия



BaMBOocHa
08-31-2006, 01:14
Искам да попитам дали някой от вас е използвал подобен метод за отслабване?Каква точно беше диетата?И упражненията?Постигнахте ли ефект?Какъв?

08-31-2006, 10:17
Използвам в момента от около 2-3 седмици.Диетата не е нищо особено наблягам предимно на плодове и зеленчуци,не пия газирано,избягвам шоколад и тестени храни.Упражненията-правиш нещо,което ти е приятно танцуваш,караш колело,плуваш,каквото ти харесва на теб.Ефект има за тези седмици отслабнах с 2-3кг. и се чувствам много по-добре.

BaMBOocHa
09-01-2006, 00:03
Интересува ме нещо по-конкретно...като режим на хранене(самата храна),определени упражнения и т.н.

f`4e_6ef4e
09-01-2006, 01:39
imah edna dieta v edno spisanie det e sa4etana sas sport i 6te ti q pratq ako iska6 6toto q imam skanirana na kompa samo dai mail ili tuka da q pusna?

Amayo
09-01-2006, 01:44
Съчетайте бягането и коремните преси с едно много простовато но изключително резултатно упражнение - катерене на стълби. Тва да знаете от мене е една хитринка за перфектно оформяне на гъзиналната област която все се изплъзва на младите дами. :mrgreen:

BroKeN^DreAmZ`f
09-01-2006, 11:47
imah edna dieta v edno spisanie det e sa4etana sas sport i 6te ti q pratq ako iska6 6toto q imam skanirana na kompa samo dai mail ili tuka da q pusna?Я я пусни тая диетка :)

Slave4You
09-01-2006, 22:30
При мен сякаш вече се вижда малко ефект ... ами аз не ям нищо сладко и правя упражнения за корема ...там коремни преси глупости..има ефект де.Но аз не се престаравам мн защото нямам мн голяма нужда от диети :)

Ku4eNcE
09-02-2006, 00:26
http://www.bb-team.org/women/000132.php
Tyk ima xybava informacia :smt006 @

f`4e_6ef4e
09-02-2006, 02:26
imah edna dieta v edno spisanie det e sa4etana sas sport i 6te ti q pratq ako iska6 6toto q imam skanirana na kompa samo dai mail ili tuka da q pusna?Я я пусни тая диетка :)
to po-to4no e nqkakav rejim ama ima baq efekt!az 2 sedmici izdyrjah taka eto go:
1-ви,2-и,3-ти ден:
Закуска:1ч.кафе/чай+препечена филийка хляб(без нищо)/сухар
Обяд:Зелена салата само със зехтин
Следобяд:Упражнения!4 серии по 25 коремни преси,тичане на място-15 мин.,5 серии по 20 клякания с прилепен за стена гръб
Вечеря:Добре сварено парче пилешко месо+1/2 чаша обезмаслено кисело мляко
4-ти,5-ти,6-ти ден:
Закуска:1ч.кафе/чай+ябълка/круша
Обяд:Салата от домати и краставици само със зехтин
Следобяд:Упражнения!6 серии по 25 коремни преси,тичане на място-30 мин.,5 серии по 20 клякания с прилепен към стената гръб,10 мин."колело"от легнало положение
Вечеря:1 кофичка обезмаслено кисело мляко
7-ми ден:
Закуска:Плод(по избор)
Обяд:2 сварени яйца
Следобяд:2 серии по 50 коремни преси,2 серии по 30 клякания,30 мин.тичане на място,15 мин."колело"от легнало положение
Вечеря:Добре сварено пилешко парче месо
Добре е този режим да се спазва поне веднъж месечно!


ae tova e dano sym pomognala!

Amayo
09-02-2006, 12:19
imah edna dieta v edno spisanie det e sa4etana sas sport i 6te ti q pratq ako iska6 6toto q imam skanirana na kompa samo dai mail ili tuka da q pusna?Я я пусни тая диетка :)
to po-to4no e nqkakav rejim ama ima baq efekt!az 2 sedmici izdyrjah taka eto go:
1-ви,2-и,3-ти ден:
Закуска:1ч.кафе/чай+препечена филийка хляб(без нищо)/сухар
Обяд:Зелена салата само със зехтин
Следобяд:Упражнения!4 серии по 25 коремни преси,тичане на място-15 мин.,5 серии по 20 клякания с прилепен за стена гръб
Вечеря:Добре сварено парче пилешко месо+1/2 чаша обезмаслено кисело мляко
4-ти,5-ти,6-ти ден:
Закуска:1ч.кафе/чай+ябълка/круша
Обяд:Салата от домати и краставици само със зехтин
Следобяд:Упражнения!6 серии по 25 коремни преси,тичане на място-30 мин.,5 серии по 20 клякания с прилепен към стената гръб,10 мин."колело"от легнало положение
Вечеря:1 кофичка обезмаслено кисело мляко
7-ми ден:
Закуска:Плод(по избор)
Обяд:2 сварени яйца
Следобяд:2 серии по 50 коремни преси,2 серии по 30 клякания,30 мин.тичане на място,15 мин."колело"от легнало положение
Вечеря:Добре сварено пилешко парче месо
Добре е този режим да се спазва поне веднъж месечно!


ae tova e dano sym pomognala!
Тва кво е? Националния хранителен план на Сомалия? Не разбрахте ли че с разни такива измислени диети тип космополитън не само че няма да отслабнете ми накрая хем може да качите кила хем да си увредите органима - една приятелка след такива експерименти са сере зелени лайна.

nikol_pcd
09-02-2006, 12:19
eeee ako iska6 da otslabne6 trqbva da poloji6 malko usiliq no posle ....ti e golqm kef v nqkoq kusi4ka poli4ka! :P az li4no otslabnah s okolo 5kg kogato sprqh da qm testeni i zaharni izdeliq i vsqka sutrin piq predi zakuska po edna 4a6a topla voda...kazvat 4e pomagalo za uskorqvane na metabolizma a puk ako tva se su4etae i s nqkakuv sport ili puk djoging sutrin 6te se iznenada6 ot rezultatite i 6te se 4uvstva6 100puti po dobre...are uspeh \:D/

MimityYy
09-02-2006, 13:24
em ograni4avai se v hraneneto .. i pravi po 50-60 koremni presi na den i gotofy !