PDA

View Full Version : izpravitel za kosa



LuCkY_YoU
08-31-2006, 15:34
predi mesec nqkude si pravih ki4uri i posle iskah da mi izpravqt kosata,friziorkata mi q namaza s nqkakuv izpravitel za kosa(ot sredata nadolu)za6toto tq mi e leko 4upliva i se izpravi perfektno vse 1 s presa,no sig si be6e ne6to profesionalno zabravih da q pitam otkude moga da si go namerq:( ta iskam da vi pitam nqkoi ot vas polzval li e ne6to podobno za izpravqne na kosata?az si bqh vzela tova na Sunsilk(ne6to kato krem za izpravqne na kosata) no ne zabelqzah nqkakuv efekt. za6toto s presa e mn vredno za kosata a i kogato vali(kato v4era)pak mi se na4upva.a ina4e moqta izob6to ne e kudrava,a samo v krai6tata leko,no mn pove4e se haresvam s prava,vupreki 4e mi izgledja ne tolkova obemna,a po-rqdka :roll: ako znaete ne6to koeto pomaga za izpravqneto,6te se radvam da go 4uq:)
blagodarq predvaritelno

ProstoAz
08-31-2006, 15:46
Аз като си изправях косата си я изправях с "Препарат за изправяне на косата със силна фиксация" (цитат от етикета) на Londa.

LuCkY_YoU
08-31-2006, 15:50
izpravq6e li ti se dobre?

ProstoAz
08-31-2006, 15:53
Да. Но с него също се използва четка и сешоар забравих да спомена.

ПП. Но след дъжд не разчитай, че косата ти ще остане права. :wink:

Blackie
09-02-2006, 14:27
Аз вчера също бях на фризиор по този повод( да ми изправят косата с четка и сешоар) и фризиорката ми показа нещо такова. Аз я попитах дали действа и тя ми каза, че ще ми даде да го пробвам. Скоро ще ходя пак там ии предполагам че ще ми даде от продукта. Аз все пак я питах откъде мога да си взема такова, обаче тя каза че я зареждали специално и не е виждала такова по магазините. Като си взема и ако има ефект, ще кажа за всеки случай, ще споделя впечатления :wink:

blaaaaaa
09-03-2006, 20:24
az izpolzvam na LONDA "londa trend" kakto e spomenato po gore otzad pi6e :
"Londatrend preparat za izpravqna na kosa sus silna fiksaciq.Izglajda kudricite..."
izpolzva se se6oar i krugla 4etka
i tozi produkt e preporu4an na moqta friziorka ot stilist Kapanov za izpravqna na kosa

malka_kukla
09-04-2006, 00:42
ima kristali za kosa,koito struvat m-u 6 i 15 lv,zavisi ot firmata,koito pazqt kosata ot goreneto na 6e6oara i presata.ina4e ima takiva produkti za zaglajdane na kosata v kozmeti4nite magazini.popitai i 6te ti predlojat.

NaDuFcHe
09-04-2006, 00:47
Ami i az polzvam tova na Sunsilk..namazvam si kosat posle q izpravqm posle q lak otgore i izdurja 1 den nqkude obacheee moita poneje e shashava i se kudri daje baz da vali samo da stane malko vlajno..No inache i moita friziorka go izpolzva tova na Sunsilk daje tq mi go dade

mil4eto_
09-04-2006, 08:29
Ами има един страхотен продукт на Loreal Professionnel за изправяне на коса.Струва 20лв и може да се купи само от фризьорските салони,но е страшно добър изправя много добре косата. :!: