PDA

View Full Version : izpravqne sus se6oar



LuCkY_YoU
08-31-2006, 14:36
iskam da vi pitam kak to4no si izpravqte kosata sus su6oar i 4etka?nqkakva specialna li 4etka trqbva da izpolzvam ili stava i s obiknovena?i su6to slagate li i ne6to na kosata predi da q izpravite ili napravo kakto si e mokra q razresvate i su6ite sus se6oara?pls nqkoi da mi obqsni kak to4no se pravi cqlata procedura.
mersi

Terisa
08-31-2006, 14:42
emi az izpolzvam 4etka sas bivolki kosam.tq e edna po tvarda i edna po golqma,ina4e az sas obiknovena 4etka nemoga da si q isprava.a predi tva ne si slagam nishto....

08-31-2006, 14:50
az si izpravqm kosata s obla 4etka i nqkoi pat slagam sunsilk krem za kosa v lilavata opakovka koito e za ipravqne na kosata za po golqm efekt :)

08-31-2006, 15:22
Честно казано успявам да изправям своята и с гребен, като се има в предвит, че ми стига до кръста и е доста гъста.

MauMyHkaTa
08-31-2006, 15:31
Не че си я изправям много често, но използвам един от тези 2 варианта:
1.още докато е влажна подпъхвам четката(независимо каква) под косата, а над нея от външната страна на разстояние...може би 4-5 см стои сешоара и така минавам няколко пъти целия кичур коса до долу.
2.преса за коса с приставката за изправяне ;) става много по-лесно \:D/
Иначе като я изправям по тези 2 начина не използвам никакви козметични продукти. Имам чувството че ако й сложа, това допълнително ще я увреди като имаме предвид и употребата на сешоара или пресата-понеже те я изгарят! Само когато я оставям да си изсъхне сама тогава си слагам или балсам без отмиване, или пяна за коса. Успех! ;)

^sladyranka`
08-31-2006, 19:01
ami vzemi si kragla 4etka za kosa ama po golqma(kato tezi v salonite) i taka... nali znae6 kak stava

BaMBOocHa
08-31-2006, 23:16
Ами аз до скоро само с четка и сешоар си я изправях сега минах изцяло на преса...но иначе използвам дебела обла четка за коса и приставката на сешоара за изправяне...преди да започна задължително си мажа косата с подхранващ крем за коса,защото иначе много се изсушава и изтощава...самото изправяне го правя кичур по кичур като започвам от корените към върховете...абе това с точност не може да се обясни така само с писане...може първо да идеш на фризьор да те изправят да видиш как става и след това да продължиш вкъщи самичка по-нататъка :smt061

SeXyTo_f
09-01-2006, 07:53
еми измиваш я задължително с балсам, за да ти е по-лесно при ресенето...и с кръгла 4етка...и държиш сешоара...така надолу....надолу да духа...т.е. го държиш нагоре....и тва дет излиза въздуха да сочи надолу...и всеки кичур..абе малко е трудно за обяснение... 8-[

IdiOtKa
09-01-2006, 08:05
а като сме трагнали в тази насока ...ще ви питам как може да си направиш косата на клечки .... аиде някои да каже че ми е интересно :)

SeXyTo_f
09-01-2006, 08:41
а като сме трагнали в тази насока ...ще ви питам как може да си направиш косата на клечки .... аиде някои да каже че ми е интересно :)
пияна за коса.... 8-[

тъмнокоса_сладурана
09-01-2006, 12:24
а като сме трагнали в тази насока ...ще ви питам как може да си направиш косата на клечки .... аиде някои да каже че ми е интересно :)
пияна за коса.... 8-[

aз неска ще пробвам да си изправя косата и после да я направя на клечки...смисъл права на клечки O:) мисля да си я отделям малко по малко на кичурчета и всяко с мн пяна пък ще видим...ше ви пиша

IdiOtKa
09-01-2006, 12:35
да затова питам права на клечки ...много ми е интересно как да си я направя на клечки ...щото става супер яко пък незнам как ? :)

LuCkY_YoU
09-01-2006, 15:24
да затова питам права на клечки ...много ми е интересно как да си я направя на клечки ...щото става супер яко пък незнам как ? :)kakvo ima6 predvid?da ti stoi mokra li?ako da-ima specialna pqna za 'mokur' efekt mislq 4e be6e na Londa.

IdiOtKa
09-01-2006, 15:48
ами не просто да седи на клечки супер яко е ...смисал секи кичур да си е по отделно ...не мога обясня нещо като косата на момичето от аватара ти ! :)

LuCkY_YoU
09-01-2006, 16:00
aham..tova naistina e super,no nqmam idea kak moje da se postigne...edva li v doma6ni usloviq :-k

BaMBOocHa
09-02-2006, 01:36
aham..tova naistina e super,no nqmam idea kak moje da se postigne...edva li v doma6ni usloviq :-k
може,може...аз като си я намажа с крема преди да започна да се изправям със сешоар искам не искам така става

IdiOtKa
09-04-2006, 11:13
хммм ще пробвам самоче с преса :) ...

ELiTyYy
09-04-2006, 14:51
az pyk s iutiq :-D ili s presata... ama s iutiq stava po lesno =P~

{S}BaBY{G}
09-04-2006, 16:30
еми аз си ползвам една голяма кръгла четка от ест. косъм и след това с пресата обаче отнема доста време за да се получи добре:)ако имате керамична преса е доста по-лесно обаче трудно е да хвърля 100 кинта минимум за преса....лично аз предпочитам да си смачкам косата с пяна за мокри къдрици или балсам -повече ме радва:)а за изправянето като искам да се получи добре - в салон:)

09-04-2006, 22:59
aham..tova naistina e super,no nqmam idea kak moje da se postigne...edva li v doma6ni usloviq :-k
може,може...аз като си я намажа с крема преди да започна да се изправям със сешоар искам не искам така става

с какъв крем я мажеш ??