PDA

View Full Version : o4na liniq



LuCkY_YoU
08-31-2006, 15:40
nqkoi moje li da mi preporu4a dobra o4na liniq,a su6to da kajete i cena?az v momenta polzvam edna na oriflame,no e mn tunka i ne6to ne me kefi.a samo otgore v/u klepa4a li si q slagate ili i otdolu?mislq da zamenq moliva s neq,za6toto stoi po nejno i ne se razmazva,no puk trudno se nanasq :roll: a edna priqtelka mi kaza 4e ima tunka i debela o4na liniq,kak da gi razli4a i ima li razlika v efekta?

BaMBOocHa
09-01-2006, 00:01
AVON имат много добра очна линия...на мен ми харесва,защото е и по-плътен цвета,освен това линията,която си оформяш може много лесно да си я удебелиш само трябва да прилепнеш съвсееем лекичко четчицата към клепача,а не да допираш само върха...иначе използвах и на Oriflame очна линия+спирала,но тя ми засъхна много бързо...тя е с по-тънка четчица и ми вършеше добра работа,защото аз все гледам да не се цапондря много много ама... :) Както и да е...
Самата аз си слагам по принцип само на горния клепач,но когато реша и на долния...просто по-трудно се възприемам...свикнала съм молива да си го слагам от вътрешната страна на клепача,а с очна линия не може да стане този номер :wink: И все пак си е много добър вариант,защото както сама каза не се разтича така,както молива за очи
Разлика в ефекта на тънката и НЕ толкова тънката очна линия е самата линийка,която образуваш в/у клепачите си...съответно по-тънки и по-добели линии :lol: А това как да ги различиш...попитай в магазина,от който решиш да си купиш(освен ако не си решила да пазаруваш по каталог) :smt023
иии айде,че ме заболяха пръстите :smt051

malka_kukla
09-01-2006, 01:05
o4nata liniq se razmazva,puk i trqbva da ima6 super opitna ruka,za da ne q izkrivi6.polzvai moliv za o4i ,no predi tova sloji senki,za da ne se razmazva moliva i da e po traen.ina4e o4na liniq ima na loreal hubava,no e malko po skupa.

midian
09-01-2006, 01:23
Аз не ползвам очна линия,с молив си очертавам отгоре и отдолу.И според мен е по-хубаво,по-лесно...С тая очна линия тряа ти е желязна ръката :smt012

f`4e_6ef4e
09-01-2006, 01:34
What the fuck?!
Това е `баси нереалното за слагане..Опитах веднъж...Нанесох си ебати травмата...Втори път-пак..Третия се отказах още като я погледнах тая очна линия..`Баси шита е..
Иначе тая с която пробвах беше на Avon ама е мноо гадно :smt017
em koito si go moje si go moje(slaganeto na o4na liniq de)...az nqmam problemi s o4nata liniq na AVON i daje kat bambuu4a moga da q pohvalq!nai-perfektnata e tq

LuCkY_YoU
09-01-2006, 09:37
o4nata liniq se razmazva,puk i trqbva da ima6 super opitna ruka,za da ne q izkrivi6.polzvai moliv za o4i ,no predi tova sloji senki,za da ne se razmazva moliva i da e po traen.ina4e o4na liniq ima na loreal hubava,no e malko po skupa.
kolko?
ina4e mersi na vs za otgovorite i nai-ve4e na Bamboocha:)