PDA

View Full Version : Procedurite v kozmeti4nite saloni i po specialno pilinga...



Stanislavka
08-31-2006, 19:37
Iskam da vi pitam za pilinga na liceto,koito mogat da ti napravqt v nqkoi kozmeti4en salon.Problema mi e tam,4e liceto mi mn me qdosva-raz6ireni pori,koito pri pyrva vyzmojnost se prevry6tat v 4erni to4ici i pri nai-malkiq slu4ai liceto po4va da mi ly6ti.Mn me nervi.Kvoto i da si pravq trae maksimum sedmica i posle pak stava kofti.Nqmam pypki ama kato se poqvqt nqkvi podkojni gadni ili 4erni to4ki super mn se qdosvam.
I kogato re6i da e zle kvoto i da si napravq nqma da stane ni6to.Hodila sym na kozmetik ama samo stiskane na 4erni to4ki i sled 2 sedmici sym si na staroto polojenie.Ama si mislex za procedurite,koito predlagat v kozmeti4nite saloni.Dali nqkoq 6te mi podobri traino kojata na liceto,po specialno si mislex za pilinga.Pls kajete nqkvo mnenie i mi daite info,4e kato re6a da izglejdam qko i izvednuj kato mi lysne liceto s nqkvi gadni podkojni.....
_________________

Ku4eNcE
08-31-2006, 23:34
Otidi pri dermatolog ! Toi 6te ti razqsni vsi4ko i sam sigoren 4e te ti pomogne :smt006

09-01-2006, 11:13
Между другото и аз имам същия проблем.И мисля да си правя химичен пилинг,обаче той се прави в есенно-зимния сезон,защото това всъщност е процедура която ти "свалят" кожата,всъщност горния слой с мъртви клетки.Лицето почва да се лющи за едно известно време,хубаво е да се излиза с крем с фактор и все пак защото слънчевите лъчи са слаби,затова го препоръчват по това време.И аз почти нямам пъпки,само дупчици и доста мазна кожа.Засега пробвам с маски и процедури вкъщи,а за лъщенето-ползвам кърпички или малко матираща пудра