PDA

View Full Version : kakvo 6te kajete....



baby_sexy_baby
09-01-2006, 12:55
nqkoi ot vas izpolzval li e SEBORAL FORTE? ima li efekt ot upotrebata mu?

Пепи Пекторалиса
09-01-2006, 12:57
Ще каже, че нямаш нормално мислене. Темата вместо да е "какво ще кажете" е нормално да бъде "Мнение за Себорал форте". Или поне така всеки с нормално развит мозък би я кръстил. :smt017

IdiOtKa
09-01-2006, 13:36
какво е тва себорал бла бла ?

Lorraine
09-01-2006, 13:41
какво е тва себорал бла бла ?

:smt017 da be kvo e naistina

RAWRRR
09-01-2006, 14:48
какво е тва себорал бла бла ?

:smt017 da be kvo e naistina

преписвам от етикета:
Seboral Forte
За отстраняване на пърхот особено при мазна коса (себореа олеоза).За стимулиране регенерацията и разтежа на косата.При гнездов косопад(алонеция ареата)


nqkoi ot vas izpolzval li e SEBORAL FORTE? ima li efekt ot upotrebata mu?

А сега моето мнение..пробвах го с надеждата да ми расте по-бързо косата..а тя почна да капе..защото в препарата има и чемерика,която е отровна.Не ти го препоръчвам.

RAWRRR
09-01-2006, 15:18
Защо по дяволите, хората са толкова невъзпитани и не казат поне едно благодаря,когато им помагаш????! :smt064

NaDuFcHe
09-02-2006, 00:07
Mmm koq sustavka kaza che e otrovna..???? :-k

Пепи Пекторалиса
09-02-2006, 01:29
Mmm koq sustavka kaza che e otrovna..???? :-k
Няма значение. Пак пуберски истории с "отровни" съставки. Ми то всичко е до дозата. Всяко нещо убива дали в малки или големи дозировки. Още Хипократ го е казал ама кой ли знае тук тези неща. Само за пример Ботокса е силна отрова парализираща нервите за изключително кратко време, но пък хиляди хора го употребяват. Примерите са много...

RAWRRR
09-02-2006, 11:04
Mmm koq sustavka kaza che e otrovna..???? :-k
Няма значение. Пак пуберски истории с "отровни" съставки. Ми то всичко е до дозата. Всяко нещо убива дали в малки или големи дозировки. Още Хипократ го е казал ама кой ли знае тук тези неща. Само за пример Ботокса е силна отрова парализираща нервите за изключително кратко време, но пък хиляди хора го употребяват. Примерите са много...
Първо не съм "пубер",нито на акъл,нито на години-нито пък ти имаш право да ме наричаш така..както и да е,игнорирам простотията.
Второ,истина е,че чемериката е отровна-Когато бях в билкова аптека и помолих за Себорал,аптекаря ми каза-ние отрови не продаваме.Затова не можеш да сравняваш някои неща без да има връзка едно с друго-ква беше тази глупост за Ботокса..ако за него е вярно,означава ли че за всички е вярно..

по твоята логика..защо не земеш да пробваш малко цианкалий да те видим колко си отворен?

Ти пробвал ли си Себорал за да си даваш "компетентното" мнение..
Аз казам откровено какво мисля,защото съм го изпитала на собственият си гръб и знам колко е гаден препарата.

Колкото до Хипократ..браво на човека,сигурно е бил пич,но има много примери във философията,които са колкото интересни,толкова и глупави..да не би живота да е породен от въздуха,както е твърдял Анаксимандър..и други примери,сега не ми се изброяват обаче са супер много.
На някои проблеми би трябвало да се подхожда не със философия,а с химия и медицина..не живеем преди новата ера нали?????Или ти си останал още там..заедно с друшката ти Хипократ.

Пепи Пекторалиса
09-02-2006, 11:35
RAWRRR - продължаваш да простееш. Хипократ не е филофиф, а е най-великия лекар на древността и баща на съвременната медицина. Нека цитирам точно "Всичко е отрова , зависи от дозата". Само да спомена, че ако един човек тежащ 80кг изпие примерно.
http://bilkite.hit.bg/dejstvie.htm Специално потърсих и виж какви са лечебните свойства на "отровната" чемерика. Имаче ще ти препоръчам да пиеш по 100мг цинк дневно. То това е минерал и не "отровен" по товите разбирания. Ако можеш след 2 месеца пиши. :smt018