PDA

View Full Version : на 18 без брада?



09-01-2006, 12:28
не искам да ми се смеете,или да мислите,че се подигравам,просто искам да знам възможно ли е момче на 18 да няма никаква брада :shock: нито над горната уснтна дори,доста странно ми се вижда :-k но вчера се загледах в едно момче и кожата му ми се стори по-гладка и от моята(момиче съм)нямаше никакви остатъци от косъмчета :?

п.п.извинявам се,ако темата не е за този раздел,но ми се стори най-удачно да е тук.

NaDuFcHe
09-01-2006, 12:32
E moje prosto da se e obrusnal idealno..

IdiOtKa
09-01-2006, 12:33
напълно възможно е ! мисляче се казва кюсе ..... :mrgreen:

`Death`Whore`
09-01-2006, 12:34
Даааа, възможно е.

RoyTheReaper
09-01-2006, 12:39
възможно е да му се е забавил пубертета, но може и да се е обръснал така все едно никога не му е растял косъм.

`Death`Whore`
09-01-2006, 12:40
Абе, космите се виждат отблизо.

Lorraine
09-01-2006, 13:01
сигурно се е обръснал идеално :wink:

MiRaCuLiXbb
09-01-2006, 13:05
не искам да ми се смеете,или да мислите,че се подигравам,просто искам да знам възможно ли е момче на 18 да няма никаква брада :shock: нито над горната уснтна дори,доста странно ми се вижда :-k но вчера се загледах в едно момче и кожата му ми се стори по-гладка и от моята(момиче съм)нямаше никакви остатъци от косъмчета :?

п.п.извинявам се,ако темата не е за този раздел,но ми се стори най-удачно да е тук.
Ако ти си некъв обрасъл сом нищо чудно че горкото момче е било по-бедно окосмено от теб. :lol:

Минаващ
09-01-2006, 13:22
Цитат:
"не искам да ми се смеете,или да мислите,че се подигравам,просто искам да знам възможно ли е момче на 18 да няма никаква брада нито над горната уснтна дори,доста странно ми се вижда но вчера се загледах в едно момче и кожата му ми се стори по-гладка и от моята(момиче съм)нямаше никакви остатъци от косъмчета."

А бе, маце, не мога да светна какъв точно ти е проблема! Това момче какъв ти се пада, познат, съученик, съсед, приятел, гадже, или какво?
Ако не ти е никакъв, въобще не му обръщай внимание, както се казва какво ти пука (дреме ти на шапката). Ако пък ти е гадже и тебе те е срам пред твоите приятели и приятелки от това, че гаджето ти е без брада и мустаци, или пък се възбуждаш от окосмени и рунтави пичове, зарежи го и си хвани някой по-брадат и космат!
И най-важното, запомни:
По-добре мъж без брада, отколкото жена с мустаци!

09-01-2006, 13:41
@MiRaCuLiX.bb,благодаря за милите думи и за компетентното мнение,но уверявам те не е така.

@минаващ,не знам защо е важно това какъв ми е,просто искам да зная,а не утре да се изтърся неподготвена пред някого,но явно и това не е било мястото от където мога да науча без да будя някакви глупави съмнения и да се отпавят към мен какви ли не предположения...

@`Death`Whore`,на теб наистина благодаря!

а аз не съм убедена,че човек може толкова гладко да се обръсне,но както и да е,интереса ми изчезна

gery_to
09-01-2006, 14:55
Възможно е разбирасе!аз преди време си падах по един такъв и всички ми се смееха!тои също беше на 18 и нямаше и едно косъмче,така си остана и до 19 де!сега като го гледам вече си има!но и да няма какво от това!пък и си беше супер сладък!а и по хубаво ли е да са някви обрасли.........

m0rb1d
09-01-2006, 15:18
Да му имам и късмета на тоя :-k

MiRaCuLiXbb
09-01-2006, 18:34
Гостенко, истината боли понякога. :roll: Но няма нужда са оправдаваш, не всеки e идеален.

Oplalala
09-01-2006, 20:06
Супер е по-добре да нямаш брада, не ти трябва да се бръснеш и такива подобни. Исками се и аз да нямах, но какво да се прави - живот
Аз даже познавам едно момче дето няма косми никъде, само малко подмишниците и много малко на патката - де и аз да бях така :roll:

^sladyranka`
09-01-2006, 20:19
Men pak me kefqt mom4eta s mn malko brada ,za6toto kojata im e po gladka i meka kogato se obrasnat \:D/

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-01-2006, 21:05
emi .. o4evidno.. vuzmojno e :)

09-01-2006, 22:09
Супер е по-добре да нямаш брада, не ти трябва да се бръснеш и такива подобни. Исками се и аз да нямах, но какво да се прави - живот
Аз даже познавам едно момче дето няма косми никъде, само малко подмишниците и много малко на патката - де и аз да бях така :roll:

хахахха интересно от къде ли знаеш че няма косми по оная работа хаха.

Инече мен пък ми харесва брадата горе долу във всякви разновидности.А и кой е казал че да имаш брада е лесно нали тря да си я подържаш поне да изглежда хубаво.

09-01-2006, 22:58
възможно е, има някои които се бръснат всеки ден и почети не си личи че имат брада (освен ако не се загледаш от близко)

RoyTheReaper
09-01-2006, 23:02
Абе, космите се виждат отблизо.

възможно е средно космат човек да се обръсне гладко като коприна, в зависимост от пяната, самобръсначката и афтършейва които ползва.

SeXyAdrenaLinka
09-02-2006, 16:31
аз познавам един който е на 19 и няма брада,гладък е като бебешко дупе

playful_baby
09-02-2006, 16:33
възможно е!но какво от това?защо ти трябва да е с брада!

MiRaCuLiXbb
09-02-2006, 23:12
Поече косми поече тестостерон. Тия без косми сигурно са некви хърбавелници с нарушена обмяна на веществата и хормонален баланс.

cskamoni4ka
09-03-2006, 08:38
E moje prosto da se e obrusnal idealno..
Дамм...или другия вариант е наистина да няма брада. :wink:

`Death`Whore`
09-03-2006, 08:41
Имаше един от моя клас - 2 метра висок, изобщо некльощав - мъжествен младеж...и беше кьосе. Може би си прав, но явно има изключения. А пък един бивш по лицето има сериозно количество брада, а по тялото има само по ръцете и краката косми и то не огромни. Странни работи...

cskamoni4ka
09-03-2006, 08:43
А между другото ти от къде знаеш,че това момче е на 18,може да е по-малко и затова да няма :wink:

`Death`Whore`
09-03-2006, 08:45
Абе, космите се виждат отблизо.

възможно е средно космат човек да се обръсне гладко като коприна, в зависимост от пяната, самобръсначката и афтършейва които ползва.
Обаче кожата на лицето не е много дебела. Може да бъде гладко, ни отблизо ще се види поне малко.

MiRaCuLiXbb
09-03-2006, 09:31
Имаше един от моя клас - 2 метра висок, изобщо некльощав - мъжествен младеж...и беше кьосе. Може би си прав, но явно има изключения. А пък един бивш по лицето има сериозно количество брада, а по тялото има само по ръцете и краката косми и то не огромни. Странни работи...
Зависи какво разбираш под "мъжествен". Тук става сложно малко, защото масата и височината се определят предимно от полимерни гени, но свърх нивата на растежен хормон в резултат на понижените нива на тестостерон не е толкова на добре. С други думи на мъжете, на които им липсва типично мъжко окосмяване имат някакъв хормонален дисбаланс.

christina_aguilera
09-03-2006, 23:45
E pak po-dobre e otkolkoto nqkoi bradqsal i kosmqsal otvsqkade ;-) No nai-veroqtno prosto se e obrysnal idealno i zatva ne si li4i.
A btw,ti otkade znaesh,4e e na 18?Moje puk da e na po-malko.

niki000
09-03-2006, 23:51
Да му имам и късмета на тоя :-k
i az iskam ama e kusno ve4e :o

DeziRe
09-04-2006, 01:40
ami ako kosata mu e rusa moje kato se obrusne izobshto da ne li4i normalno ..
ne znam
ili moje da ima nqkakuv hormonalen disbalans .. nqmam predstava ... :|