PDA

View Full Version : apetit



martito
09-01-2006, 13:42
nqkoi znae li nqkvi hap4eta za podtiskane na apetita za6toto ne spiram da qm i za 1 sedmica ka4ih 4 kg ne 4e sega sam debela no ako prodaljavam 6te stana.mersi predvaritelno :)

Lorraine
09-01-2006, 13:59
ами аз не знам за такива хапчета... ами не мисли че си гладна и се занимавай с нещо и мисля че ще спреш да се тъпчеш :-k

09-01-2006, 15:08
dav4i davka ili qj zasi6ta6ti hrani

Lorraine
09-01-2006, 16:01
dav4i davka ili qj zasi6ta6ti hrani
tva za dyvkata go 4uvam za 1 pyt :D

strange__
09-01-2006, 17:06
Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!? :shock:

RAWRRR
09-01-2006, 17:44
Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!? :shock:

Не,всъщност си права..
Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш :|


Колкото до въпроса от топика..можеш да залъгваш глада с вода..аз пия по 4 литра на ден..ако ти се струва гадно си направи степ с вода..това няма много калории (30 за литър).

09-01-2006, 17:46
Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!? :shock:

Не,всъщност си права..
Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш :|

Или просто вие двечките трябва да си прочетете учебника по биология :)
Когато дъвчеш дъвка, ти заългваш жлезите да отпуснат стомашен сок, заради движението на устната кухина.
Затова дъвките не са полезни.

RAWRRR
09-01-2006, 17:48
Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!? :shock:

Не,всъщност си права..
Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш :|

Или просто вие двечките трябва да си прочетете учебника по биология :)
Когато дъвчеш дъвка, ти заългваш жлезите да отпуснат стомашен сок, заради движението на устната кухина.
Затова дъвките не са полезни.

Може да си прав/а..не отричам..не знам за биологията,ама трябва да намаля женските списания :smt005

ThePainIsReaL
09-01-2006, 19:42
Може да си прав/а..не отричам..не знам за биологията,ама трябва да намаля женските списания :smt005

:-D Хаха..

Иначе и аз имах подобен проблем преди седмица-две . Само се тъпчех , ужасно много ми се ядеше , но ми мина ей така този период . Като попитах лекарката дали е нормално , тя каза , че може би съм в период на растеж. Дано и при тебе е така :)

Slave4You
09-01-2006, 19:53
Има 2 възможни причини :

1)наближава ти цикъла

2)нямаш си др работа по цял ден и за това ядеш-знам от личен опит че като скучаеш почваш да ядеш така че си намери някво хоби,излизай с приятелки,чети списания ...

BroKeN^DreAmZ`f
09-01-2006, 23:37
Абе тва вероятно е моментно...аз пример ейся в събота понеже бяхме на един купон и малко попрекалих с алкохола и то се нливахме с няква домашна ракия и на следващия ден имах чувството че стомаха ми е размътен, 2 дена ядах и се едноче нищо не си слагам в устата ама накрач зех че се наядох едн хубо мноо здраво и ми мина. Пробвай го :-D Ама т първия път ако не мини номера викам да не пробваш пак :P :smt005 А и може да е свързано с цикъла ти де :wink:

az_slunceto
09-02-2006, 08:22
emi,su6to ima drug na4in. :wink: pii voda,kato pie6 mnogo voda stomaxty se napulva i ne si gladna. [-X qj i mnogo plodove. ](*,)

midian
09-02-2006, 08:32
Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!? :shock:

Не,всъщност си права..
Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш.Мухаха!
Ъм май наистина има хапчета ама незнам кви.Питай в аптеката.

strange__
09-02-2006, 11:20
За дъвката всъщност....те са вредни тъй като дъвчеш,а в корема ти нищо не влиза и целия механизъм ( :smt005 ) си работи напразно... :wink:
По темата...аз много огладнявам 2-3 дни преди цикъл и в първия 1 до2 дни.Може да е от това...контролирай се малко да не съжаляваш после :wink:

Пепи Пекторалиса
09-02-2006, 12:02
Освен хапчета. Пробвай да ядеш целина и зеле 2-3 пъти дневно. И двете са такива храни, които изискват повече калории за смилането отколкото получаваш от тях. Тоест като ги ядеш реално губиш калории. :wink:

cskamoni4ka
09-02-2006, 12:06
Аз като бях болна,бях много зле и нямах никакъв апетит,лични ми лекар ми предписа някакъв сироп да пия който подпомага апетита,един с две дечица отпред на картинката...сладък такъв на вкус...забравих му името сорка ... (: