PDA

View Full Version : Грим?



white_chik
09-01-2006, 13:40
Такам,най-после и аз реших да пусна тема в този раздел.Искам да ви питам на колко години започнахте да се гримирате и какво точно предпочитате (дали само черен молив и спирала или сенки и какви цветове).Аз съм фенка на черния молив,но напоследък се замислям да пробвам малко сенки :roll: Проблема е,че като цяло съм по-спортна натура(ако мога така да се изразя)и приятелите ми не са свикнали да ме гледт примерно с розови или сини сенки и не знам как ще реагират.Малко се отклоних от темата е чакам отговорите ви

09-01-2006, 14:02
ami kato cqlo az se macam sys 4eren moliv, spirala, ako imam pyp4ici i pudra slagam i glanc tav mi e :)

dan dan dan
09-01-2006, 14:07
Аз си слагам фон дьо тен,после пудра.Черен молив задължително,спирала-рядко,гланц-винаги.Сенки-понякога.

reason
09-01-2006, 14:12
Спирала,гланц и блясък за устни-това е.Много рядко слагам молив и сенки.Не обичам да се мацам като отивам,примерно на даскало-размазвам си молива,сенките се изтриват,въобще...става голяма цапаница :-D

midian
09-01-2006, 14:15
Мацам с черни сенки/отгоре и отдолу/,черен молив/отгоре и отдолу/,спирала-понякога.Други цветове-никога.За джуките-обикновено нищо,но понякога тъмно червено червило.

gery_to
09-01-2006, 14:41
Първо фон дйо тена,после пудра,руж или вместо него перли или блясък за скули,черен молив,спирала,сенки понякога и в зависимост от дрехите,гланц!обаче се замислям дали да не намаля грима защото ми отнема 20-30 мин да се гримирам

Slave4You
09-01-2006, 15:03
Такам,най-после и аз реших да пусна тема в този раздел.Искам да ви питам на колко години започнахте да се гримирате и какво точно предпочитате (дали само черен молив и спирала или сенки и какви цветове).Аз съм фенка на черния молив,но напоследък се замислям да пробвам малко сенки :roll: Проблема е,че като цяло съм по-спортна натура(ако мога така да се изразя)и приятелите ми не са свикнали да ме гледт примерно с розови или сини сенки и не знам как ще реагират.Малко се отклоних от темата е чакам отговорите ви

Xexe..az tykmo misleh da pusna podobna tema :) Ami po4nah po-redovno kym 7 klas.Slagam si samo moliv za o4i,4ervilo,glans za ustni i blqsyk za ustni.Vypreki 4e imam pone 20 razli4ni vida grimove :)

moonbeam
09-01-2006, 15:03
az ne izpolzvam fon dio ten i pudra,slagam si senki spored oblekloto,spirala,4eren moliv i glanc

LuCkY_YoU
09-01-2006, 15:20
grimiram se ot 8mi klas nqkude(sega sum 10ti).izpolzvam 4eren moliv otdolu,spirala,i nqkakvo glanc4e(ponqkoga).

ProstoAz
09-01-2006, 16:09
От 6-ти клас почнах да се гримирам редовно... :?
Слагам си черна спирала, черен молив, някакво гланцче и...сенки (но не винаги) в различни цветове, в зависимост от това с какво съм облечена. :)

648541
09-01-2006, 16:18
От 6-ти клас почнах да се гримирам редовно... :?
Слагам си черна спирала, черен молив, някакво гланцче и...сенки (но не винаги) в различни цветове, в зависимост от това с какво съм облечена. :)

i az taka samo 4e ot 7 klas :D

goddes_of_the_death
09-01-2006, 17:25
аз също започнах да се гримирам редовно в 6 клас
слагам си черен молив(отдолу, ако имам време и отгоре),понякога си слагам и цветен молив(на горния клепач), спирала, гланц-задалжително и понякога някое по светличко червило :smt110

Heili
09-01-2006, 17:42
Фон дьо тен(понякога)спирала,черен молив,някакъв гланц и това.Сенки много рядко,а ако си сложа са черни или някакви по-тъмни

overdose
09-01-2006, 18:02
nqma li da vi e po lesno da si postnete po edna pic s grim vmesto da opisvate :D
ina4e po temata :arrow: senki(tymni ili 4erni) moliv spirala pudra i glanc

lunnoto_momi4e
09-10-2006, 19:31
az se macam s fon dio ten sletli senki i 4eren moliv samo otdolu

Scarabey
09-10-2006, 19:38
Zapo4nah da se grimiram na 13(sega sum na 15)slagam 4eren moliv i spirala vinagi na o4ite na liceto fon dio ten i glance za ustni[/i]

™bLaCk`RoSe™
09-10-2006, 19:47
Обикновено сутрин докато съм все още заспала само черен моли,спирала и гланц.А ако излизам някъде или сутрин мога да видя в кой цвят слагам апликатора :lol: използвам сенки предимно в сивите и кафявите нюанси

drawers
09-10-2006, 20:03
Понякога си слагам фон дьо тен. Понякога върху него пудра. Но само когато се наложи (ако имам нещо да закрия или ако отивам специално място). Когато излизам си слагам или само молив (черен (когато е черен мацам много по горния клепач) или кафяв), или молив и спирала (но ми се струва много претрупано и накичено, така че това го избягвам). Понякога си слагам сенки (без молив). Предпочитам златисти или кафяви. На устните слагам гланц, но не много често.
Започнах раничко- 13 години, но ми седеше добре, защото изглеждах по-голяма.
Харесвам се и с грим, и без. Просто гримът ми подчертава чертите. И гледам да е по-дискретен. Но естествена изглеждам много по-свежо...

GLeZoRanA
09-10-2006, 20:12
Преди бях голяма фенка на черният молив и рядко човек можеше да ме види без него.Сега вече го избягвам ... сенките също слагам от време на време предпочитам тези с перлени нюанси (бели,розови,кафяви) спирала - задължително :)

danger_love{F}
09-10-2006, 20:31
fon dio ten ot deseti klas sega sam 11-ti i 4eren moliv samo na dolniq klepa4

obi4am_se
09-10-2006, 20:57
не зная откога се гримирам,но напоследък наблягам на тонове черен грим (сенки,молив,спирала,очна линия) и някое изсветляващо или телесен цвят червило или гланц

09-10-2006, 21:39
аз почти н3 слагам грим. Винаги с1м с гланц и мн рядко спирала, 6тото мн ми се размазва, понеже мн ми с1лзят очите, а тез водоустойчивите после кат ги маха6 с едни гадни мазни работи... бляк! С черен молив отдолу приличам на пребита, а отгоре, не си личи много!

Labelle
09-11-2006, 03:11
Гримирам се от...... вече не помня от кога, но никога не ми е било редовен навик. Слагам (в зависимост от времето с което разполагам): фон-дьо-тен, пудра, перли, руж, тъмен молив, светъл молив, бели сенки, 2 нюанса цветни сенки, блясък за очи и пудра с лъскави частици (ако излизам някъде вечер), спирала, червило, още едно червило, силикон за устни.

YouR_PoisoN
09-11-2006, 07:37
Гримирам се... от скоро, абе на 15 съм не съм започнала на 10! Аз обикновено използвам пудра щот тва фон-дьо-тена тряа да си майстор за да си го сложиш, друго... слагам си черен молив на горния и долния клепач и ако си намеря спиралата слагам и нея иначе мога и без спирала да мина и гланц за устни. Общо взето само това :D

hollaback_girl
09-11-2006, 17:42
Mi az ot 2 godini se grimiram redovno. Fon dio ten i pudra polzvam samo za specialni slu4ai, ina4e ne gi ponasqm mn mn. Ne izlizam bez spirala, 4eren moliv (otdolu), balsam i glanc za ustni(obiknoveno prozra4en, no moje i v nqkakav estestven nuans). Obiknoveno slagam i senki, nai-4esto edni zlatisti, mn qki4ki, no ponqkoga za raznoobrazie slagam razni drugi ili puk cveten moliv. Ako mn me domarzi minavam i bez senki. Gore-dolu tova e.A da-predi spiralata si izvivam miglite s izviva4ka :)

[m!s$_k@pr!$]
09-11-2006, 22:21
ami...az se grimirvam ot 5-ti klas nqkade. slagam si vinagi moliv za ustni. 4ervilo ili glanc za obemni ustni. 4eren moliv. ponqkoga kogato ne me marzi si slagam i senki, pudra, korektor za pupki i t.n.

malko mace
09-12-2006, 11:24
Ne si spomniam tochno koga pochnah da se grimiram!Polzvam spirala,senki spored oblekloto,moliv za ochi polzvam riadko,a za ustni nikoga ne sam polzvala.Slagam si glanc,bliasak i chervilo za ustni!Ami may e tova!A,i balsamchetata za ustni sa zadaljitelni,dori kogato ne izlizam,za da poddarjat ustnite mi vav forma,seksi i sochni kato na Andjelina Djoli!!! :mrgreen: ;-)

guAMaHT
09-12-2006, 12:23
Кожата ми понякога се омазнява около носа за това и слагам малко матираща пудра,черен молив за очи и гланц или балсам

_HellGirl_
09-16-2006, 19:57
Ми от някъде 2 години се гримирам но не си падам по клепаниците - слагам черен молив (отдолу) спирала и гланц (понякога), а ако отивам на някой РД или нещо по-специално слагам и отгоре черен молив, а сенки не щото на мен не ми отива по ми е готино без :-D 8)

The`G_i_r_l
09-17-2006, 06:39
Черен молив (без него не мога) , Спирала ... Гланц за устни, пудра(когато имам пъпки или сенки под очите)... и понякога сенки за очи

kristin_
09-17-2006, 09:22
гримиранато ми е слабост нямам предпочитания обичам да експериментирам не се ограничавам само до един тип грим.Лично аз подбирам от облеклото а понеже имам черни очи и малко цветове не ми отиват. В момента съм фенка на зеленото и като дрехи и като грим, обожавам и бежаво и кафяво.