PDA

View Full Version : magazini v sofiq



09-01-2006, 18:42
skam da poiskam suvet za nqkoi qki magazini v sofiq koito da ne sa bezbojno skupi de kazaha mi 4e po grafa imalo takia ma iskam ne6to po konkretno

LuCkY_YoU
09-01-2006, 19:06
ami znae6 li kude e art box na grafa...sled slaveikov kato produlji6 nadolu(do 1na golqma knijarnica)?to4no sre6tu nego ima edin magazin s qki dre6ki,koito ne sa evtini,no izglejdat markovi i hi4 ne sa lo6i...smisul sravnitelno skupi sa,no ne kato ot nqkoi markov magazin
ako ne si me razbrala kazvai za6toto malko kalpavo ti obqsnih :wink:

LuCkY_YoU
09-01-2006, 19:08
primerno bluzki(kus rukav) 30-35lv
dunki-70-80lv
ne6to ot tozi rod sa..no ima mn gotini ne6ta
daje ima i malko obuvki-te sa okolko 100ina :)

teenage_drama_queen
09-01-2006, 20:56
az ti prepora4vam Terranova, za men tva e nai-dobriqt magazin, postoqnno ima namaleniq,samo gotini drehi i moje6 da si sigorna za markata :wink:

strange__
09-01-2006, 21:27
Ууу много са надули цените :!: Обикалях днес и си купих само едни маратонки...блузки най-обикновени и доста грозновати (поне за моя вкус) бяха по минимум 30-35лв,което ми се вижда много за такива модели точно... пробвах риза,която с ужас установих,че е 50лв :shock:Даа хубава беше,но 50кинта за РИЗКА няма да дам!Дънките са по 70-80,тук там нещо по-нормално (50 до 60),а имаше време когато си намирах хубави дънчици за 40 лв ](*,) Направо не знам как ще се оправям...единственото,коет о беше на нормални цени бяха суитчърите и маратонките :roll: Малко се отклоних от темата,но трябваше да си кажа :lol: Иначе....аз като по неписан закон винаги до пътеките ходя,не знам защо мн рядко си харесвам нещо,а и ми се вижда скъпо за стоките,които се предлагат,нооо си ходя :mrgreen:За тези,които не знаят пътеките са в Младост 1а...такааа иначе има един хубав магазин за някви блузки и такива в подлеза на орлов,сега не съм го гледала де,ама имаше хбави потници и тениски лятото :wink: Другоо едно магазинче на плиска със доста евтини неща,но в крайна сметка ако искаш нещо марково центъра те зове 8)

white_chik
09-01-2006, 21:55
Ууу много са надули цените :!: Обикалях днес и си купих само едни маратонки...блузки най-обикновени и доста грозновати (поне за моя вкус) бяха по минимум 30-35лв,което ми се вижда много за такива модели точно... пробвах риза,която с ужас установих,че е 50лв :shock:Даа хубава беше,но 50кинта за РИЗКА няма да дам!Дънките са по 70-80,тук там нещо по-нормално (50 до 60),а имаше време когато си намирах хубави дънчици за 40 лв ](*,) Направо не знам как ще се оправям...единственото,коет о беше на нормални цени бяха суитчърите и маратонките :roll: Малко се отклоних от темата,но трябваше да си кажа :lol: Иначе....аз като по неписан закон винаги до пътеките ходя,не знам защо мн рядко си харесвам нещо,а и ми се вижда скъпо за стоките,които се предлагат,нооо си ходя :mrgreen:За тези,които не знаят пътеките са в Младост 1а...такааа иначе има един хубав магазин за някви блузки и такива в подлеза на орлов,сега не съм го гледала де,ама имаше хбави потници и тениски лятото :wink: Другоо едно магазинче на плиска със доста евтини неща,но в крайна сметка ако искаш нещо марково центъра те зове 8)
е,добре го каза.Не знам как може хората да искат толко пари за некви парцалки,които почти винаги носиш един сезон и на следващия установяваш,че вече не те кефат.На НДК има ЗАла София мисля,че се води и аз винаги минавам от там ,като си търся дрехи.Е,не винаги си харесвам,но сега като ходих имаше некви свестни дънки по 40-50лв