PDA

View Full Version : тъпа козметичка



ужаст
09-01-2006, 23:01
хойх на козметичка и ми направи страшно тънки вежди..като чертички са .. и ся ко прайм :(

KRaLiCa_na_OrGaZmA
09-01-2006, 23:04
хойх на козметичка и ми направи страшно тънки вежди..като чертички са .. и ся ко прайм :(

чакаш да пораснат и после си ги оформяш както искаш :-)

ViLka_F
09-01-2006, 23:10
napravi si gi po debeli s moliv!

NaDuFcHe
09-01-2006, 23:12
Dam ochertavash si gi kakto iskahs s moliv ama gledai da e podhodqsht cvqt ne da si s rusa kosa i da si slojish cheren moliv...ostavqsh gi da porasnata i si gi oformqsh kakto iskash..Ili otivash v nqkoe kozmetichno studio i si slagash permanenten grim za vejdi i si gotova

midian
09-01-2006, 23:41
Недей с молив.Много изкуствено е.По-добре една седмица/или 10 дена/не се показвай много навън и катопорастнат си ги направи както искаш.Пък и ся не е толкова ужасно за малко да си с тънки вежди.

white_chik
09-02-2006, 07:51
Дам,мерси,че навреме ме отказа и аз бях решила да ходя на козметичка,за да и ги оформи по-добре,отколкото се спревям аз в домашни условия,но сега си промених решението.Иначе ако са чак толкова тънки наистина иди в някой козметичен магазин,за да ти препоръчат подходящ молив за вежди,и си ги одебели малко,но гредай дане стане неестествено.

ужаст
09-02-2006, 09:00
не, виж не се отказвай, защото аз по принцип само на козметик ходя, защото немога сама и е супер, честно, обаче вчера и казах малко по-тънки и тя зе че ми ги направи супер тънки, обаче иначе мн яко ги направи....само дето не ми харесват, не се отказвай, отидии на козметик, и кажи ТОЧНО колко искаш да ти ги оскубе, няма да съжаляваш ! ... и междудругото тази сутрин као станах и се харесах повече от вчера ахахаха .. може и да свикна за малко докато ми пораснат пак :)

®©PeTq®©
09-02-2006, 09:17
Аз сама си ги скубя и си ги харесвам много защото знам точно какво искам... :-D И вече съм свикнала и стават хубави 8-[

mil4eto_
09-03-2006, 10:39
Аз за вежди ходя само на козметик-просто е абсурд да се справя сама!
Мойта ми го оформя страшно добре,наистина работи много добре,аз още първият път като отидах и казах,че н искам да съм с тънки вежди като чертички и тя ми ги направи страхотно.Жалко,че тази при която си отишла ебила некъдърна,но е трябвало още преди да почне да ги ти прави да и кажеш в прав текст,че не искаш тънки вежди.Ама станалото,станало сега вече нищо не можеш да напавиш,а и не е голяма болка за умиране-ще изчакаш да ти порастат малко и после ще отидеш при друга козметичка.А ако са тиъ наистина страшно тънки веждите можеш да си вземеш молив за вежди-само внивамай цвета му да е точно като този на веждите ти,че иначе ще се получи много смешно.

Mimka_sweet
09-03-2006, 15:03
kolko sam stradala ot kozmeti4ki...ne e istina!re6ennieto e da ne hodi6 nikoga poe4e!!!!!!!!!!! [-X