PDA

View Full Version : с какво да си махна космите по г*з*



09-02-2006, 00:02
може и преди да е имало такива теми, но не ми се търси, съжлявам ако създам на някой малкото усилие от натискането на няколко клавиша.

та въпросът ми е с какво да се обезкосмя по задника, с какво най-малко боли и е най-ефикасно?

ViLka_F
09-02-2006, 00:11
Emi to s vsi4ko boli,no mislq,4e nai efikasno e s epilator,no...da znae6 dosta boli!taka predpolagam de...nqmam kosmi po gyza :mrgreen: probvai,ot opit glava ne boli...

09-02-2006, 00:17
Emi to s vsi4ko boli,no mislq,4e nai efikasno e s epilator,no...da znae6 dosta boli!taka predpolagam de...nqmam kosmi po gyza :mrgreen: probvai,ot opit glava ne boli...
глава не, но гъз със сигурност :). аз мислех да пробвам с някои от тия лентички дето се дърпат ама си викам първо да се допитам...

LuCkY_YoU
09-02-2006, 12:03
idi na kola maska.ako dosega si gi brusnala 6te te boli ujasno mnogo,no samo 1viq put.posle kosmite stavat po-tunki i postepenno bolkata namalqva.osven tova to4no 'na guza' 6te ti izrasnat dosta bavno moje da ne se nalaga da hodi6 pak nqkude okolo mesec za tam. :wink:

09-02-2006, 22:40
idi na kola maska.ako dosega si gi brusnala 6te te boli ujasno mnogo,no samo 1viq put.posle kosmite stavat po-tunki i postepenno bolkata namalqva.osven tova to4no 'na guza' 6te ti izrasnat dosta bavno moje da ne se nalaga da hodi6 pak nqkude okolo mesec za tam. :wink:
ам, този варянт го изключваме. пък и съм момче, благодаря все пак за съвета, но съветите за домашно обезкосмяване ще ми свършат повече работа, просто каквото и да стане няма да отида на кола маска, на козметици и т.н. а бай дъ уей, не съм ги махал до сега :wink:

LuCkY_YoU
09-02-2006, 23:00
togava ne vijdam smisul da gi maha6.

malka_kukla
09-02-2006, 23:03
xaxa,dam,ako si mazohist probvai s epilator,no nai dobre na tova mqsto e samobrasna4ka.lo6oto e 4e s kakvoto i da gi mahne6,kogato zapo4vat da porasvat te surbi ujasno i bocka kogato sqda6,pone taka sa mi kazvali.

09-02-2006, 23:12
xaxa,dam,ako si mazohist probvai s epilator,no nai dobre na tova mqsto e samobrasna4ka.lo6oto e 4e s kakvoto i da gi mahne6,kogato zapo4vat da porasvat te surbi ujasno i bocka kogato sqda6,pone taka sa mi kazvali.
да, боцка (знам го от други места). и ако е със самобрасначката няма ли да порастът по твърди и дебели?


togava ne vijdam smisul da gi maha6.
ами много се потя :) и понеже доста момичета са ми казвали, че имам хубав гъз си помислих, че може би няма да е зле да го обезкосмя, защото такъв космат ... знам ли, вие кажете - как е по-добре с косми или без, или това няма значение. в смисъл то няма кой знае какво значение, но и детайлите са важни..

09-02-2006, 23:28
xaxa,dam,ako si mazohist probvai s epilator,no nai dobre na tova mqsto e samobrasna4ka.lo6oto e 4e s kakvoto i da gi mahne6,kogato zapo4vat da porasvat te surbi ujasno i bocka kogato sqda6,pone taka sa mi kazvali.
да, боцка (знам го от други места). и ако е със самобрасначката няма ли да порастът по твърди и дебели?


togava ne vijdam smisul da gi maha6.
ами много се потя :) и понеже доста момичета са ми казвали, че имам хубав гъз си помислих, че може би няма да е зле да го обезкосмя, защото такъв космат ... знам ли, вие кажете - как е по-добре с косми или без, или това няма значение. в смисъл то няма кой знае какво значение, но и детайлите са важни..

+ това като ходя на нудистки плаж през лятото и е някво гадно да ми гледат космите по гъза. не знам момичетата как гледат на нещата защото още не съм ебал, но спецялно за нудисткия плаж ми е кофти да ми гледат космите. (аз до сега колкото и мъже видях на плажа, всичките нямаха косми по гъза) :?