PDA

View Full Version : Kakvo haresvate momi4etata v edno mom4e?



JOROMAD
09-02-2006, 18:27
pitam za6toto,edni haresvat estestvenite muje koito ne se brasnat i sa mujestveni.A drugi koito se brasnat vejdite si pravqt.i taka natatuk,ta vaprosat mi e kum momi4etata.KAKVO HARESVATE i koe vi kara da jelaete edno mom4e \:D/

RAWRRR
09-02-2006, 18:53
Коя част от тялото на едно момче ми харесва най-много?Амииииии най-много ми харесва ъкъла!

Всичко друго е допълнителен бонус:харесвам нослета,гъсти коси,нежна кожа,хубави ръце и гърди-това мисля,че са общоприетите критерии за мъжка красота..

Лично аз си имам по странни-харесват ми момчета с тъмни очи,тъмна коса и нетъмна кожа,да са слаби,без мускули и високи. :mrgreen:

Колкото до момчетата,които си скубят веждите..одобрявам само това да махат космите между двете вежди(ако има видими косми там),за да не изглеждат сляти..а онези които си оформят веждите,според мен са гадни-защото повечето пъти не го правят както трябва..и едната вежда винаги изглежда несъизмерна с другата..а тези дето си прават някаква чертичка на веждите с бръснач-това ми изглежда супер гейско и гнусно-но нали такава е модата :mrgreen: :-#

malka_kukla
09-02-2006, 23:01
mi edno mom4e na purvo mqsto trqbva da se darji dobre pred koito i da e ,za6toto ako e nqkoi prostak 6te te izlaga navsqkade.trqbva da e umen(ne kazvam otli4nik v daskalo),a ne tup kato galo6.da uspqva da me zabavlqva,da ima 4uvstvo za humor i ne na posledno mqsto da e poddurjan.

sme6ka
09-08-2006, 21:25
miiii 4ustfoto za humor e edno ot nai vajnite ne6ta :lol: a vun6niqt fid po dobre e spored mene ako e spiliran..... :!: spored mene e po priflekatelno .... osobeno ako krakata sa mu gladki ... [-o< =D> =D> :wink: aaaa i o6te ne6ty .. edno mom4e spored mene trqbfa da se obli4a smuknato a ne s nqkfi "4alga" dre6ki ... dolno e :!: :!: :!: ](*,) [-X :-& =; =; :-# :smt017 :smt019 :) :lol: :wink: :wink:

ThePainIsReaL
09-08-2006, 23:03
Да е чист , да не е с чувство за малоценност , да е самоуверен , но не самовлюбен или егоист , да има чуство за хумор , да има нещо във външния му вид , което да ме грабне (очи , тръпчинки , форма на дланта или каквото и да е малко нещо ) . Разбира се да не е муха без глава , сивото му вещество да бачка . Да е нежен към мен , бе .. сякакви такива капризи мога да изредя . Но каквото и да кажа , ще си опиша мойто мило :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

648541
09-08-2006, 23:05
usmivkata i zubite da ne mi se pravi na golemiq muj(tva nai-mn me nervi) da e zabaven i mil i nai ve4e da me kara da se 4uvstvam specialna :roll:

lunnoto_momi4e
09-09-2006, 21:33
ami nai-vajnoto e da e svesten i da znae kak da se darji s edno momi4e,da ima 4uvstvo za humur.Van6nostta ne e ot mn golqmo zna4enie,ama si e drugo da vodi6 pod ruka nqkoi sladur!

malka_kukla
09-09-2006, 21:38
emi est,vsqko momi4e haresva hubavite mom4eta.mogo qsno vun6niq vid ne e nai vajnoto(pone za men).edno mom4e trqbva da e umno,s 4uvstvo za humor,da znae kak da se otnqsq kum teb i kum tvoite blizki,da e vnimatelen i nai ve4e da ogajda na momi4eto. :mrgreen:

Jamalska
09-09-2006, 22:29
pitam za6toto,edni haresvat estestvenite muje koito ne se brasnat i sa mujestveni.A drugi koito se brasnat vejdite si pravqt.i taka natatuk,ta vaprosat mi e kum momi4etata.KAKVO HARESVATE i koe vi kara da jelaete edno mom4e \:D/
ъъ зависи колко косми имат и къде ;)...иначе се кефя на катинарчета хаха...а за вежите...само ако са сключени може да се барат...
А чисто физически да ме накара да желая едно момче...мн харесвам ръце....пръсти...и коремчета... =P~

moonbeam
09-09-2006, 22:31
purvoto ne6to,koeto me privli4a v edno mom4e sa o4ite mu,samiq mu pogled,osobeno ako e naso4en kum men :P ,ina4e razbira se,4e trqbva da ima sivo ve6testvo i nay-vajnoto da znae kade kak da go izpolzva :mrgreen: trqbva da znae kade kak da se darji,da umee da me razveselqva i t.n. :wink:

cherinka
09-10-2006, 13:46
purvoto ne6to,koeto me privli4a v edno mom4e sa o4ite mu,samiq mu pogled,osobeno ako e naso4en kum men :P ,ina4e razbira se,4e trqbva da ima sivo ve6testvo i nay-vajnoto da znae kade kak da go izpolzva :mrgreen: trqbva da znae kade kak da se darji,da umee da me razveselqva i t.n. :wink:

Дам, много правилно го каза. И аз не мога просто да не забележа очите при запознанството ми с едно момче.. за мен специално очите за путя към душата на един човек.. та така. Другото което е, обожавам добре избръснати на лицето мъже, ама и такиа леко-боцкащи също привличат.. истината при мен е,че аз абсолютно винаги гледам външността на един човек.. което май май не е много похвално ..ноо тва си.. друго което ми харесва на противополжния пол, това са бузите.. много ме зарибяват такиа топчести, мекички.. бла-бла ии такам ;)

missito_
09-10-2006, 15:33
Мен също винаги очите и погледа в едно момче ме впечатляват,като начало е нормално с външността си да ме впечатли,но е от най-голямо значение(както казаха повечето)да има нещо в главата си.

koalka
09-10-2006, 16:21
Ами може би очите.Те са най-изразителни.

mucinka
09-10-2006, 19:50
wsqko mom4e s 4ara si i s 4ertite si

буУу
09-12-2006, 01:50
По ми харесват и привличат момчета които се бръснат...крака ...гърди :) говорим за тези видими места!!!Моите приятели го правят всички и може би за това свикнах таака..

malko mace
09-12-2006, 12:30
И да кажа,никой няма да се промени и без това!Освен това гаджето ми е идиот и съм се надъхала против вси4ки мом4ета-"невинни4ките ми те"!Пфиу,измет!!! :smt013

delfin4eto
09-13-2006, 18:59
Kakvi mom4eta haresvam?Na tova nqma to4en otgovor!Vsi4ki mom4eta , koito sam haresvala sa si unikalni po svoi sobstven na4in i si imat svoqta sobstvena krasota i 4ar!Vapreki tova e vajno da badat ISKRENI!

Frenzi (Виновен)
09-19-2006, 23:06
Sstana mi interesno, no ne ste pravi za nqkoi ne6ta ima momenti v koito ne moje6 da se durji6 idealno ili da prili4a6 vinagi ednakvo. Nno e vqrno 4e trqbva da imame hystvo za hymor bez nego sme za nikude. (Aaz sum mom4e :) ) !! :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-20-2006, 18:51
iii vse pak... kolkoto i perfektno da e mom4eto ne si izbiraite takova s mrusen vrat :lol:

carlabd
01-13-2014, 20:28
няма да говоря за косми и бръснене, това е противно, всеки сам си преценява няма да определям дали ще харесвам едно момче защото се е бръснал примерно .. тва е много комплексирано .. както и няма да спра да го харесвам заради примерно едното обезкосмяване ... разбира се окосмяването като маймуна или кое да е козинесто животно не е препоръчително, мъже , но мисълта ми е че това не е някакъв супер критерий ...
относно въпроса ти .. кое харесвам в едно момче. .. външен вид; като цяло да изглежда добре; стил ; тяло не някъв супер фитнес модел де ама да не ми дойде няой 5/6 пъти колкото мен... в границите на нормалното, иначе не държа на външния вид особено много .. други неща ме грабват много повече ; но най-важните от външния вид са може би усмивката и очите ; устните; лицето бла-бла ... няма да коментирам повече; и да е пълния красавец и фотомодел , просто ако е кръгла нула в поведението и на акъл , чупката
иначе .. най-много ме грабва отношението на мъжа/момчето; харесва ми много милото и специално отношение стига да не е фалшиво ;) само за свалката имам предвид..ще ми допадне умно, интелигентно момче с чар, което умее да ме накара да се чувствам добре и желана ; забавен също е много важно; трябва да е някак си по-различен от другите, самото му виждане над нещата да е зряло и да има завършена представа; а не да разсъждава като 10 годишен пикльо; интересно е когато момчето има различен начин на мислене от масата :)