PDA

View Full Version : Един съвет от сърце!



09-04-2006, 00:29
Гледам че вав този форум много се говори за диети и т.н.Искам да кажа на всички, които са тръгнали по този път че диетите не са начин.Преди имах мания да отслабвам.Непрекаснато се гледах в огледалото и се мислех за дебела,кантара показваше 47 и аз мислех че е много.Не живеех с родителите си и те не ме контролираха.Започнах с диети.Направо се вманиячих,резултата- сега сам анорексичка.Повярваите много е зле.Вече не се чувствам човек.НЯМА СМИСЪЛ ОТ ДИЕТИ.ФИТНЕС!

BlOoD_rOsE
09-04-2006, 00:45
Гледам че вав този форум много се говори за диети и т.н.Искам да кажа на всички, които са тръгнали по този път че диетите не са начин.Преди имах мания да отслабвам.Непрекаснато се гледах в огледалото и се мислех за дебела,кантара показваше 47 и аз мислех че е много.Не живеех с родителите си и те не ме контролираха.Започнах с диети.Направо се вманиячих,резултата- сега сам анорексичка.Повярваите много е зле.Вече не се чувствам човек.НЯМА СМИСЪЛ ОТ ДИЕТИ.ФИТНЕС!

Da be kak che nqma smisul ako naistina imash problem s kilogramite ima nujda i ot dieta i ot fitnes! ednoto ne vurvi bez drugoto ako trugnesh da svalqsh kilogrami 80% ot rabotata ti q vurshi dietata a drugite 20% dvijenieto!
A drug e vuprosa che nqkoi hora si vtulpqvat che sa debeli a vsushtnost NE SA!i tova e na psihichna osnova ne sa vinovni dietite ili fitnesa!!!

Amayo
09-04-2006, 00:49
Гледам че вав този форум много се говори за диети и т.н.Искам да кажа на всички, които са тръгнали по този път че диетите не са начин.Преди имах мания да отслабвам.Непрекаснато се гледах в огледалото и се мислех за дебела,кантара показваше 47 и аз мислех че е много.Не живеех с родителите си и те не ме контролираха.Започнах с диети.Направо се вманиячих,резултата- сега сам анорексичка.Повярваите много е зле.Вече не се чувствам човек.НЯМА СМИСЪЛ ОТ ДИЕТИ.ФИТНЕС!

80% ot rabotata ti q vurshi dietata a drugite 20% dvijenieto!!
Пълни глупости. Момичето е права, диетата е абсурдно тъпо нещо. Да ограничиш мазнините и въглехидратите да, ама да следваш измислена диета е за йоги и други подобни...

BlOoD_rOsE
09-04-2006, 00:55
Гледам че вав този форум много се говори за диети и т.н.Искам да кажа на всички, които са тръгнали по този път че диетите не са начин.Преди имах мания да отслабвам.Непрекаснато се гледах в огледалото и се мислех за дебела,кантара показваше 47 и аз мислех че е много.Не живеех с родителите си и те не ме контролираха.Започнах с диети.Направо се вманиячих,резултата- сега сам анорексичка.Повярваите много е зле.Вече не се чувствам човек.НЯМА СМИСЪЛ ОТ ДИЕТИ.ФИТНЕС!

80% ot rabotata ti q vurshi dietata a drugite 20% dvijenieto!!
Пълни глупости. Момичето е права, диетата е абсурдно тъпо нещо. Да ограничиш мазнините и въглехидратите да, ама да следваш измислена диета е за йоги и други подобни...
Kakvo napadate dietite...dietite ne prichinqvat anoreksiq!vsichko e na psihichna osnova...! a i dieti ne se spazvat ei taka shtoto si si naumil neshto a zashtoto imash realen problem! te sa suzdadeni za tova.A i zashto mislite che dumata dieta oznachava nepremenno gladuvane?!

beb4o_bu
09-04-2006, 10:03
Гледам че вав този форум много се говори за диети и т.н.Искам да кажа на всички, които са тръгнали по този път че диетите не са начин.Преди имах мания да отслабвам.Непрекаснато се гледах в огледалото и се мислех за дебела,кантара показваше 47 и аз мислех че е много.Не живеех с родителите си и те не ме контролираха.Започнах с диети.Направо се вманиячих,резултата- сега сам анорексичка.Повярваите много е зле.Вече не се чувствам човек.НЯМА СМИСЪЛ ОТ ДИЕТИ.ФИТНЕС!

80% ot rabotata ti q vurshi dietata a drugite 20% dvijenieto!!
Пълни глупости. Момичето е права, диетата е абсурдно тъпо нещо. Да ограничиш мазнините и въглехидратите да, ама да следваш измислена диета е за йоги и други подобни...

Напълно съм съгласна! Диетата е ограничаване от нещо, не непременно гладуване, така е. Но вече има създаден модел и един вид значение на думата "ДИЕТА". Четох едно списание и в него имаше статия от сорта "Как да намалим обиколката", или нещо такова. Беше дадена диета, в която се казва: Сутринта изяжте 2 парчета пъпеш, през деня пийте вода, а вечерта пак 2 парчета пъпеш. Какво е това?! Диетата не е гладуване, нали?! Но всеки ти втълпява друго...
На мнение съм, че диетата не "върши толкова работа", колкото един час на ден прекаран в залата, в продължение на месец. И плюс това, диетите не са магически... Всеки си представя, че като почне диета... и хоп, след 2 седмици е маце и половина... Няма такова нещо. Спорт, спорт и само спорт! Не отричам разделното хранене, но мисля, че спорта ще даде много по-добри резултати, от колкото едноседмично "гладуване".

st1ki
09-04-2006, 11:09
анорекция не се хваща от диета... анорекция се хваща от гладуване... а диетата няма нищо общо с гладуването... просто се ядат определени храни и т.н.
много хора си мислят че като гладуват и ще отслабнат.. мне е точно така...

Lorraine
09-04-2006, 11:26
10x za syveta

BlOoD_rOsE
09-04-2006, 12:57
анорекция не се хваща от диета... анорекция се хваща от гладуване... а диетата няма нищо общо с гладуването... просто се ядат определени храни и т.н.
много хора си мислят че като гладуват и ще отслабнат.. мне е точно така...
и аз това исках да кажа :D