PDA

View Full Version : кристалите за коса и пресата



09-04-2006, 16:20
попринцип си изпразям косата с прса 1 в седмицата изатова си правя всяка седмица маски,щото ми се изтощава.в краищата..обаче напоследък няам особено мн врме всяка седмица да отделям по 2 4аса да стоя с маска(не ми казвайте 4е може и само 1 4ас ,щото аз си правя домашна и ако не са 2 4аса..нищо не става) и от тоя форум разбрах за някфи течни кристали,който се навих да си купя.Та въпроса ми е-ако ги ползвам тея кристали като си измия косата (нали на мокра се слагаха?!)и после като я изправям дали ще се уврежда наистина по-малко ..особено в краищата..и така да намаля правенето на маска примерно през седмица ..пфуу нз дали ме разбрахте
так да се каже ;Ако си изправям косата и използвам тея кристали ще бъде л итакъф ефекта все едно не съм я третирала(имам предвид нда не се изсуши)

Maranta
09-04-2006, 17:21
Аз също си изправям косата и използвам течни кристали. Така наистина по-малко се изтощава. Но те се нанасят в краищата. Аз си слагам и пяна за коса преди да си я изправям и то на цялата. Така хем се запазва права (дори при по-влажно време), хем предпазва косата от пряк конакт с горещата преса. :D

09-04-2006, 17:40
сега прочетох повечко стари теми и се обърках :lol:
кога се нанасят тея кристали на влажна коса(като е измита)или на суха
независимо дали ше се употребява пресата..
щото някои казат на влажна,други-след третиране

`Death`Whore`
09-04-2006, 17:42
За да имаш красива коса, не я гори! Каквото и да слагаш, косата ти няма да е толкова хубава, каквато би била, ако е естествена.

BaMBOocHa
09-04-2006, 21:10
За да имаш красива коса, не я гори! Каквото и да слагаш, косата ти няма да е толкова хубава, каквато би била, ако е естествена.
abe to tova naistina e nai-dobriq variant...ama i az si q izpravqm...nezavisimo kolko rqdko...rabotata e tam 4e momi4eto se interesuva za slu4aite,v koito se izpravq...az sa6to bih se radvala ako se kaje ne6to pove4e za te4nite kristali za kosa
a otnosno pqnata...i az bqh probvala vednaj sled kato si slojih na kosata da se izpravq ama ne6to ne se polu4i :-k

BroKeN^DreAmZ`f
09-04-2006, 21:44
Еми аз от доста време си ползвам такива кристалчета и определено има ефект от тях , в смисъл че не се изтощава толкова бързо, нече пак косата не стаа на леш от пресата ама поне не толкова бързо :-D Аз съм много доволна от тях и свършват доста бавно, щото са такива мазни (е не правят косата мазна де). :smt005 Абе пробвайте ги хубави са :) Аз в няква друга тема бях обяснявала по подробно за тях доколкото помня :)

sladkoto_viki92
09-04-2006, 22:13
az izpolzvam tezi te4nite kristali ve4e godina i su6to si izpravqm kosata s presa.ta zna4i upotrebata na tezi kristali namalqva izto6tavaneto na kosata.slagat se na mokra kosa,v malko koli4estvo i samo v krai6tata,za6toto ina4e omaznqvat korenite(pone pri men taka se polu4i)

09-04-2006, 22:25
мерси на всички
повечето неща ми се изясниха и утре ще си купя
само да ви питам-ясно в корените няа да ги мацам обаче кфо е тфа само в краищата?!само в самоте краища и ли и о дължина та на косата не съвсем до корените слагате?тфа не м истана ясно...на цялата коса без корените или само връх4етата ,там където цъфти обикновено

LuCkY_YoU
09-04-2006, 22:29
kristalite mogat da se slagat i na suha kosa,na samata opakovka go pi6e.az gi slagam v krai6tata,i po-to4no nqkude 1 pedq ot kosata mi si slagam kristali(otdolu nagore est:) ako o6te ne6to te interesuva pitai

09-04-2006, 22:29
Kъдето цъфти.

09-05-2006, 00:17
kristalite mogat da se slagat i na suha kosa,na samata opakovka go pi6e.az gi slagam v krai6tata,i po-to4no nqkude 1 pedq ot kosata mi si slagam kristali(otdolu nagore est:) ako o6te ne6to te interesuva pitai
dokyde ti e kosata :lol:

09-05-2006, 00:19
a kogato si izprawqm kosata koga e po-dobre da se slovat?na mokra predi izprawqneto s presata ili sled kato sym q izprawila we4e?a a kato gi slova kristalite preddi presta primerno na suh kosa nqa li da sedi mazno i da ne moga da izprawq kosata?

malka_kukla
09-05-2006, 00:28
zna4i purvo te suvetvam da ne si izpravq6 kosata pove4e ot vednuj na sedmica,6te ti stane kato peruka,puk i 6te po4ne da kape.kristalite za kosa se slagat za da ne ti gori kosata sled polzvane na presa ili se6oar.prodavat se v kozmeti4nite magazini i struvat ot 7 do 15 lv v zavisimost ot firmata.pomagat naistina!no ima i ne6to drugo.6tom 4esto si izpravq6 kosata po 4esto podstrigvai vruh4etata na kosata si.uspeh!!!