PDA

View Full Version : момичета изпозвате ли маски за коса?



09-05-2006, 12:59
така темата не се отнася за някфи препоръки :lol:
росто ми е интерсно дали си слагате маски на косата при положение че не я третирате с боя или преса примерно.или пък си слагате но по-рядко защото не се изтоава толкова
:arrow: третирате ли я с нещо?(боядисване,изправяне, къдрене)
:arrow: използвате ли маски за коса?

09-05-2006, 13:01
ааа и колко 4есто си слагате маски ако не я третирате

moonbeam
09-05-2006, 13:10
imam samo ki4uri na dolnite plastove na kosata,izpravqm q sus se6oar i 4etka,no mn rqdko,a za kudrene izpolzvam termi4ni rolko,koeto ne mislq 4e e vredno,pravq si samo maska s huma i ponqkoga s jultuk,med i zehtin

Blackie
09-05-2006, 13:56
Аз пък имам светлокестеняви кичури на косата и ако я изправям или къдря го правя веднъж на 2-3 месеца, което не мисля, че и вреди особено. И въпреки това използвам 3 маски за коса- едната с хума, която бях описала в 1 друга тема за шампоаните за коса и още 2 маски(едната е за по-бърз растеж на косата, а другата е за блясък и здравина на косъма) засега ми вършат добра работа и съм доволна от ефекта. :-)

648541
09-05-2006, 13:57
moita kosa ne e boqdisvana i ako q kudrq e samo s rolki za obem, a ina4e si prava i maski predimno za blqsuk :-D

HopeLesss
09-05-2006, 16:19
До сега не съм си боядисвала косата, защото си харесвам цвета и не мисля, че ще ми ходи друг. И маски за коса не ползвам. Просто си я къпя със шампоан :mrgreen:

emotions
09-05-2006, 16:27
ами досега съм я боядисвала само с къна и не мисля ,че ми навреди/или поне не забелязах/..иначе я третирам с доста неща -преса,маша,ютия..общо взето мн я тормозя затова гледам да и слагам всяка седмица маска..най-често си правя с хума и вместо с обикновена вода я разреждам с хининова и ми действа мн добре..правя си и с жълтък и ябълков оцет..и това е за др не се сещам

strange__
09-05-2006, 17:29
Веднъж,два пъти в месеца я правя цялата с преса или с маша зависи...иначе корените по-често ги тормозя с пресата за обем.А,маска си купувам на Miosotis една за изтощена от къдрене коса :wink: Тя е 500гр и ми стига за около 3 месеца,като всеки път при къпане я ползвам.А след като ми свърши поне месец не си взимам,за да не привиква толкова много към маската...аз лично съм доволна от нея :D И за момента си харесвам косата :mrgreen:

dessy.
09-05-2006, 20:14
Izpravqm si kosata vednyj na 2 meseca,kydrq q vednyj v meseca.Izpolzvam vseki pyt ili balsam ili maska za kosa.I dvete sa za iztoshtena kosa i vyzstanovqvane na kosyma :)

SweetBunny
09-05-2006, 20:31
moita kosa ne e boqdisvana i ako q kudrq e samo s rolki za obem, a ina4e si prava i maski predimno za blqsuk :-D
какви :D

648541
09-05-2006, 20:45
moita kosa ne e boqdisvana i ako q kudrq e samo s rolki za obem, a ina4e si prava i maski predimno za blqsuk :-D
какви :D
emi zna4i ednata e:1 lajica med i 4 4asi topla voda...smesva6 gi i kato si izmie6 kosata si q poliva6 s tazi smes bez da otmiva6...a ako kosata ti e rusa moje da si sloji6 malko limon za zasilvane na blqsuka

a dr e :vari6 kopriva i si poliva6 kosata s vodata ot koprivata smurdi ujasno no puk ima efect i ot 2te maski :wink:

RAWRRR
09-05-2006, 21:41
Еми аз я бядисвам и понеже съм тихичка и непретенциозна си имам само два балсама- един за запазване на цвета и един за изтощена коса...
Обаче сега на косата ми й предстои изсветляване до бяло и после мацане с червена боя, и започвам да се замислям за няк`фа маска :smt017 Щото..абе не е яко да ти окапе косата :mrgreen:

Косата..тоест ум сламата може да ти окапе още при изсветляването. :roll:

ProstoAz
09-05-2006, 22:23
Никак не я третирам вече - нито къдрене, нито изправяне, нито боядисване...
Ползвам маска (на Denise), защото иначе няма начин да си среша косата. :lol:

Sarabi
09-05-2006, 22:55
Ами пляскам по някоя маска само като видя,че косата ми е пред окапване или е вече толкова изсъхнала и изтъняла,че не може да се среши(не,че е много дълга де :lol: 5см :lol: )Иначе използвам маска с конски костен мозък,която е изцяло растителна 8-[

LSD^Lady
09-05-2006, 23:36
Ami polzvam razni maski za kosa... no v meseca 1-2 puti.Imache q boqdisvam... mnogo chesto razlichni cvetove... s prava kosa sum ... kudra q ili s presata ili s rolki :)

LuCkY_YoU
09-06-2006, 16:11
ami izpravqm q,no sravnitelno rqdko.na ki4uri mi e kosata. polzvam maska 2puti sedmi4no-1 put doma6na(tazi,koqto Taina{} q preporu4a s jultuk,zehtin ili bademovo maslo i med),i 1 put tazi na L'oreal s perlite-rozovkata. predi imah na Miosotis 4ervenata i su6to bqh mn dovolna. :wink:

lunnoto_momi4e
09-09-2006, 20:43
imam ki4uri s perhidrol na cqlata kosa i si slagam maska vednuj sedmi4no.

moonbeam
09-09-2006, 21:02
v4era si napravih doma6na maska za kosa i mi haresa mnogo,zna4i maskata se sustoi ot :1 jultuk,1 lujica kiselo mlqko,1 lujica ocet,1 lujica alkohol(vodka,rakiq...) i vitamin A,razburkah vs tova i sled 2 4asa si izmih kosata,pri nanasqneto na maskata nablqgayte pove4e na krai6tata na kosata,tuy kato te se uvrejdat pove4e :wink:

babyunderground
09-09-2006, 22:50
преди време много често (всеки ден) си слагах лак на косата, ама разбирайте много лак...след това, когато бях с къса коса - много пяна...а, ве направо разказах играта на горката си коса,...
за щастие вече спрях вредните въздействия, нито я суша, нито пък третирам с нещо....ползвам една маска на Лореал и балсам без отмиване на Глис Кур (моля, модераторите този път да не ми пипат мнението, както преди, пишейки в скобки "мъжки полов орган", не съм аз виновната, че така се казва марката)
и в общи линии съм доволна от тях...
домашните маски за коса не ми понасят, получава ми се пърхут след тях и гледам да ги избягвам...

GLeZoRanA
09-09-2006, 22:57
Боядисвам я стабилно :mrgreen: маски не използвам ама третирам по доста начини с етерични масла хининови води и какви ли не още щуротии :lol:

ThePainIsReaL
09-10-2006, 12:18
Не я третирам с нищо . Дори сешоар не ползвам . Маски си правя редовно . Освен това ползвам хинихова вода и стилумант за коса "Икаров"

Lorraine
09-10-2006, 16:58
имам тука някаква маска за коса на Гарниер но не я ползвам :)

BroKeN^DreAmZ`f
09-10-2006, 16:58
Еми имам кичури по долните пластове накосата, отгоре я оправям с тея триъгълните формички на пресата при всяко къпане, от време на време я и изправям, понякога и със сешоар...бе въобще жалната ми коса :smt005 Ся ползвам едни маски на Орифлейм, такива за по няколко пъти дет са, кристали редовно, хининова вода и разни балсами и такива работи :smt005

malka_kukla
09-10-2006, 19:40
MASKA IMA NUJDA NAI VE4E PRI BOQDISVANI KOSI,ZA6TOTO TE STAVAT SUHI KATO SLAMA.AZ NE SE BOQDISVAM I NE POLZVAM MASKI,KOSATA MI E DOSTATU4NO JIZNENA I ZDRAVA.

drawers
09-10-2006, 20:06
Правя си домашни маски. Според мен няма разлика между тях и готовите химични.

az_slunceto
09-10-2006, 20:53
така темата не се отнася за някфи препоръки :lol:
росто ми е интерсно дали си слагате маски на косата при положение че не я третирате с боя или преса примерно.или пък си слагате но по-рядко защото не се изтоава толкова
:arrow: третирате ли я с нещо?(боядисване,изправяне, къдрене)
:arrow: използвате ли маски за коса? moita kosa si e dostatu4no xubava da i slagam nekvi mazila :smt007

^sladyranka`
09-10-2006, 21:22
mi az ni6to ne si q pravq ,no izpolzvam maska ,za da mi e meki4ka

malko mace
09-12-2006, 11:27
Не използвам!!! :lol: :) :D :-D =; :smt005

_HellGirl_
09-12-2006, 19:51
Ми аз не я третирам с нищо нито я боядисвам нито я суша... а бе нищо само си я къпя и балсам слагам и всяка седмица й слагам маска - но продуктите, които използвам са без химия - естествени защото другите шампоани и така на татък са пълна химия и като се подстрижа и след две седмици почва да ми цъфти и става гадно а иначе косата ми е до половината гръб на пластове.....