PDA

View Full Version : оцветяващ балсам, къна???



obi4am_se
09-05-2006, 13:03
кое бихте ми препоръчали? вярно е,че балсамът пада адски бързо и почти не се забелязва, но пък боята за коса е вредна и не ми се ще да прибягвам до нея,защото и без това искам да постигна много малка разлика? за къните не знам абсолютно нищичко и ми се ще някой да ме ограмоти - вредна ли е,колко държи,цветове и марки? и въобще кое е по-добро - къна оцветител или къна?

Death`Whore
09-05-2006, 13:06
Indijksta kyna podhranwa kosata. Nqma mnogo cwetowe...maj ima samo cherweno i cherno...no pyk kosata stawa mnogo hubawa ot neq. I cwetyt ne pada byrzo. No zadyljitelno indijska - w edni malki paketcheta.

obi4am_se
09-05-2006, 13:22
i otkyde moga da q namerq?

Death`Whore
09-05-2006, 13:23
W kozmetichnite magazini.

obi4am_se
09-05-2006, 13:25
ok,mersi mnogo. :D

09-05-2006, 13:44
a kakvi sa tezi ocvetqvashti balsami?kude gi ima?

obi4am_se
09-05-2006, 14:19
във всеки един козметичен магазин. пише,че цветът пада след 6-8 измивания,ама мен ако питаш не държи вече дори след 2 измиване.

emotions
09-05-2006, 16:34
ами за къната аз знам за три цвята-светло кафяво ,червеникаво и черно..не я дръж прекалено дълго защото ако например си слагаш червеникавото и го оставиш прекалено става черно нищо че къната е от индийските..тва ми се беше случило тъй че не се бъзикам..а колкото до оцветителя-майка ми ползва и е доволна ,но нз

Ice_Queen
09-05-2006, 16:45
1во за балсамите оцветители -ест.!!!!!!!! че ще ти падне ако си се измила само 2 пъти с него! Цветът трябва (така де ) да се захване!след 5-6 изминава няма да пада толкова лесно! 4 месеца с балсам се правех червена (е и през 1 път като си миех косата само корените мажех пак) ,та 4 месеца се мажех с червен балсам ,а после се къносах черна..след година все още се забелязват червени кичурчета на тила ми,където не съм се къносала добре!
За къната..хм,ами тя е поне по-безвредна от боята и т.н. И тя от 1 къносване не се хваща!!!!!!! Трябва поне 2-3 пъти. После няма да имаш проблем и само след месец може да си намазваш корените че нали все пак косата израства!НО НЕ СИ ВЗИМАЙ "АФРОДИТА"..тая съкс напълно!!! ](*,) -има 1 малки пакетчета индийски къни - страшни са !
Айде успех :) :smt006