PDA

View Full Version : Обем в корените



SweetBunny
09-05-2006, 18:35
Косата ми е къдрява, потстригана на стъпала, но искам да имам обем главно в корените. Чух, че най-добре било да се топира отгоре и с някои лак да се фиксира. Да си купя ли лак (защото сега нямам и какъв). Пробвала съм с пяна и други балсами....ама е голяма играчка и не се получава така както аз искам :? В крайщата на къдриците понякога слагам гел, колкото да не е бухнало там....Искам бухнало да е в корените, но как!?! Дано ме разбрахте :-D :smt016
Ще съм благодарна на всякакви съвети :D

pinki
09-05-2006, 18:38
Mila az imam su6tiq problem :!: :smt087 Mnogo 6te se radvam ako nqkoi otgovori :smt012

BeBeTo_F
09-05-2006, 18:47
az sym sys sy6tiq "problem"..zna4i az pravq taka....sled kato si izmiq kosata si q ma4kam s pqna i balsam,a samo kym kraq slagam gel s mokur efekt..izsu6avam sys se6oara kato se navejdam nadolo i s ednata ryka si prokarvam rakata v korenite i q "ro6a"...a na sledva6tiq den,samo leko si q razresvam s prusti i voda....sled tova malko pqna samo v krai6tata i se polu4ava \:D/ PS:zna4i sled kato si izmiete na 1 den kosata i sled tova izob6to ne q pipate v korenite,samo kym krai6tata q ma4kate s pqna moje i da vklu4ite gel,pri men se polu4ava...uspeh i dano ste me razbrali :wink:

unfaithful
09-05-2006, 18:49
Naistina stava hubavo, ako se topira i posle se fiksira s lak za kosa, obache edva li e pdhodqshto vseki den da go pravish, zashtoto kosata shte se uvredi. Probvai da si sushish kosata obyrnata nadolu, mislq che shte se poluchi jelaniq efekt :)

BeBeTo_F
09-05-2006, 18:52
mislq 4e ako go pravi6 s greben 6te si razvalite samata forma na kadricite,nqma da sedi dobre...a i nai ve4e 6te se zaplete kosata...koeto e golqm problem za kudrava kosa,posle opraviq nqma :-k

09-05-2006, 19:40
zna4i az go imah sa6tiq problem topirash si korenite samo...sled kato se izmiesh i posle fiksirash s lak na sledva6tiq den samo topirash no bez lak!na men tozi na4in naistina mi dopada osobenno mnogo probvaite

SweetBunny
09-06-2006, 18:45
BeBeTo_F, пробвала съм и тези начини, но ефекта при мен липсва :smt017
А това с фиксирането с лака нали не е нужно всеки ден да го правя; т.е. като се окъпя си прая прическата и 4ак след 3-4дена пак я прася...е междудругото чат пат малко пяна или гел може да сложа...но нали не е нужно да мия косата през 1ден :-k
И ако може да ми препоръчате някой балсам да оформяне на къдрици :-D

malka_kukla
09-06-2006, 20:36
mi da vi kaja az postigam obem s topirvane v korenite sus siten greben za topirvane na kosa i za po golqm efekt i izdrujlivost pruskam s lak za kosa.kvito i balsami i pqni za obem da polzvate nqmat su6tiq efekt.oba4e predi da si izmiete kosata e razre6ete dobre,6toto ina4e se zaplita ujasno.a za kudricite,nai dobre se oformqt s pqna za kosa.na vlajna kosa nanesi s nama4kvane pqnata i izsu6i sus se6oar.uspeh!!! \:D/ :mrgreen:

SweetBunny
09-06-2006, 20:56
ee мерси, но какъв лак :)
черният на тафт?
Щото чух, 4е кафевият бил подгодящ...не си личало, не знам :)

09-07-2006, 10:59
otiva6 na frizior i kazva6 da ti q nakydrqt v korenite.lelq mi e friziorka i taka pravi dosta klientki dori i maika mi.stava strahotno .!

09-07-2006, 12:10
Топирането има мн гадни последици като накъсване на косата, изтощаване и завързване на възли...но ако решиш я топирай. Може също след баня да се наведеш надолу и да си сушиш косата и главно в корените на мен така ми се получава доста обем и след това може да я фиксираш леко с лак за коса и готово, обаче незнам колко е издръжливо, но нищо не пречи да пробваш ;-)

BAD_GIRL{P}
09-08-2006, 17:27
Mi zna4i az si kupeh edni specialni rolki i vednaga sled kato se izkapq gi zakrqpam za korenite..kato izsahne kosata gi maham i vaobshte ne e spleskana.Probvai nqma da sajelqvash

radiante
09-08-2006, 18:16
Mi zna4i az si kupeh edni specialni rolki i vednaga sled kato se izkapq gi zakrqpam za korenite..kato izsahne kosata gi maham i vaobshte ne e spleskana.Probvai nqma da sajelqvash

Може ли да кажеш как точно изглеждат и колко струват,щото не съм сигурна дали говориш за тези,за които аз си мисля.

BAD_GIRL{P}
09-09-2006, 09:54
Emi zna4i edni takiva sa kraglo ovalni...xaxax....lepkavi.I kato gi postavish na kosata te ne mardat i ne padat.Struvat kam 3-4 lv

SweetBunny
09-09-2006, 10:05
Аууу, аз имам едни огромни ролки, слагам ги главно само отгоре...не на цялата коса, че да не ми седи сплескано на корените :-D ама нищо не става, много ми се раздърпва чорлавата коса :lol: щото са "релефни" самите ролки
Взех си един лак за коса на Лореал, който се води специално за обем, и то в корените. Дано с него се постигне нещо. 7.80лв струва...
Тея дни ще го пробвам :-D

09-09-2006, 10:13
Mi moite rolki ne sa ogromni...normalni i varshat rabota

BAD_GIRL{P}
09-09-2006, 10:17
Tva go napisah az....