PDA

View Full Version : CLINIQUE



09-05-2006, 22:28
Здравейте !Ползвал ли е някой системата от 3 стъпки:Почистване,Излющван е,Хидратация на Clinique.И ако е доволен ли е и ако може да ми кажете цената.Мерси!

SweetBunny
09-05-2006, 22:38
Kато цяло съм чувала само хубави неща за тази марка, така че би трябвало да помогне. Но сигyрно солено ще ти излезе, скъпо си е :?

pa4o_89
09-05-2006, 23:12
При ефектът беше доста добър, така че пежали 20-25 лева и действай :)

mil4eto_
09-05-2006, 23:15
Аз ползвам системата от 3-те стъпки и съм просто очарована :!:
Преди Клиник бях използвала Гарние,Лореал,Виши,но нищо не може да се мери по качество и ефект с Клиник.Цената на комплекта е 120лв-доста приемлива според мен,като се има в предвид качеството на продуктите.Между другото бях чела,че ако си вземеш 3-те стъпки между 11 и 17 септември получаваш подарък- мини комплект включващ всичко за нуждите на кожата ти. :mrgreen:
Най-добре отиди в магазина на Есте Лаудер и Клиникна Витоша,за да могат да определят добре типа на кожата ти.Наистина горещооо ти препоръчвам Клиник. O:)

reason
09-06-2006, 13:36
Аз ползвам системата от 3-те стъпки и съм просто очарована :!:
Преди Клиник бях използвала Гарние,Лореал,Виши,но нищо не може да се мери по качество и ефект с Клиник.Цената на комплекта е 120лв-доста приемлива според мен,като се има в предвид качеството на продуктите.Между другото бях чела,че ако си вземеш 3-те стъпки между 11 и 17 септември получаваш подарък- мини комплект включващ всичко за нуждите на кожата ти. :mrgreen:
Най-добре отиди в магазина на Есте Лаудер и Клиникна Витоша,за да могат да определят добре типа на кожата ти.Наистина горещооо ти препоръчвам Клиник. O:)

09-06-2006, 20:02
не е нужно да купуваш целия комплект. Както казах аз си купих само няколко крема от цялата серия и пак ми подейства. А и я си представи да почнеш да се мажеш с толкова много неща:)