PDA

View Full Version : Как да кача някои друг килограм



Centrino
09-07-2006, 19:11
Здравейте всички аз съм момче на 15 години. Някой от вас може ли да ми помогне т.е да ми каже как да напълнея да напрая маса щото съм слаб и много се нервя. Kогато си купувам дрехи повечето които си харесам са ми големи ( не на височина а на ширина ) и деших да се допитам до вас КАК ДА НАДЕБЕЛЕЯ :?

`Death`Whore`
09-07-2006, 19:12
Фитнес, например?

Пепи Пекторалиса
09-07-2006, 19:15
В кофти възраст си за качване. Срещу генът и хормоналното ниво е трудно да се бориш, но не е невъзможно. Яж по много, но качествена храна(месо, ориз, картофи, боб, леща, зеленчуци, плодове, черен хляб, мляко, сирене, кашкавал, ядки, овесени ядки, мюсли и тн). Избягвай сладкото в известна степен и не пий много газирани напитки. Купи си витамини. Пий много вода.
И не на последно място ходи на фитнес или ако не можеш поне прави лицеви опори, коремни преси и набирания и кофи. Успех и не очаквай бързо да качиш. Иска се постоянство.

09-07-2006, 19:20
qj ka6kaval i hodi na fitnes:p no s instruktor,za da znae6 ko to4no da pravi6

Centrino
09-07-2006, 19:29
Мерси много за помоща. Преди това бях решил да почна фитнес от началото на Октомври, но не бях сигурен дали ако почна няма да отслабна още повече :o Но сега вече реших ще пона :wink: .... а до колкото до инструктора във фитнеса в който мисля да ходя има и като си напраиш карта той ти прави програма в зависимост как искаш да си уформиш тялото. От няколко дена ям яко кашкавал щото го обичам :)

Предполагам трябва да ям много тестени изделия ? нали ?


още веднъж благодаря за помоща

Mafiotkata_7200
09-07-2006, 19:29
В това саитче мернах инструкции за напълняване :arrow: zdravoslovno.com Влизаш в диети и последната е за напълняване :wink:

Centrino
09-07-2006, 19:30
В това саитче мернах инструкции за напълняване :arrow: zdravoslovno.com Влизаш в диети и последната е за напълняване :wink:


Благодаря много

Lorraine
09-07-2006, 19:42
ходи на фитнес,хем ще стегнеш тялото,хем и ще изглеждаш по-добре...

navits
09-07-2006, 19:55
я кажи колко си висок и колко кг си ?

Centrinoo
09-07-2006, 20:09
168 съм висок и тежа 57 КГ (ако е верен кантара)



p.s btw нещо ми се е бугнало ацц-то и не мога да вляза в форума с ацц-то, напраих си нови и с него не мога F***

Centrinoo
09-07-2006, 20:12
p.s btw нещо ми се е бугнало ацц-то и не мога да вляза в форума с ацц-то, напраих си новo и с него не мога F***


P.s Pe4atna gre6ka
:wink:

Slave4You
09-07-2006, 21:47
Здравейте всички аз съм момче на 15 години. Някой от вас може ли да ми помогне т.е да ми каже как да напълнея да напрая маса щото съм слаб и много се нервя. Kогато си купувам дрехи повечето които си харесам са ми големи ( не на височина а на ширина ) и деших да се допитам до вас КАК ДА НАДЕБЕЛЕЯ :?
абе недей надебелява ми прави фитнес или по добре лицеви опори това онова...такива работи които правят момчетата :)

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-07-2006, 23:54
Така предлагам ... не пии химия ... яж месце в повече ... спортувай нещо .. каквото и да е ... иии дам ... яж повече :)

{{{MiLo_f}}}
09-08-2006, 00:12
това за химията е вярно но има едни хапчета бирена мая, които освен че ще помогнат да ти се лепнат килограми ами и има и ефект върху зъбите, косата, ноктите , като зяло са полезни :wink: водят се за натурални и не вярвам да има много химия в тях

Composure
09-08-2006, 00:18
168 съм висок и тежа 57 КГ (ако е верен кантара)



p.s btw нещо ми се е бугнало ацц-то и не мога да вляза в форума с ацц-то, напраих си нови и с него не мога F***

168 57 даже си дебел

Пепи Пекторалиса
09-08-2006, 01:58
това за химията е вярно но има едни хапчета бирена мая, които освен че ще помогнат да ти се лепнат килограми ами и има и ефект върху зъбите, косата, ноктите , като зяло са полезни :wink: водят се за натурални и не вярвам да има много химия в тях
ох боже колко си проста. Каква химия те гони ма кукло... Що си пънеш малкото мозъче. То в дневно време всичко е "химия". Виж етикет на една шунка колко "Е"-та има и прочие. А и да за бирената мая какво ли не изброи ти ама не уцели правилното. Бирената мая е комплекс от витамини и минерали и аминокиселини. Повлиява добре кожата ако човек има проблеми с нея. Има и добро влияние в/у бъбреците.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!