PDA

View Full Version : Да!пак тема за кристалите за коса



09-08-2006, 10:07
ето поредната тема за кристалите за коса...прегледах вс стари и в нито 1 не намерих отг на въпрос задаван мн често:Кристлите преди пресата или след нея се слагат?Ако са преди изправянето-непосредствено преди самата процедура или на мокра коса и когато изсъхне тогава се изправя?или пък след самото изправяне

Blackie
09-08-2006, 10:55
Ами аз като ходя на фризьор, за да ми изправят косата със сешоар и четка, фризьорката ми навлажнява косата леко и след това ми слага кристалите... Значи може би трябва да поизчакаш малко да ти поизсъхне косата, след това да сложиш кристалите и накрая да почваш с пресата :wink:

marina star
09-08-2006, 11:36
predi presata na mokra kosa
slaga6 gi,su6i6 i sled tova izpravq6

BroKeN^DreAmZ`f
09-08-2006, 17:35
Тва е въпрос на личен избор....дори на самата опаковка си пише къв е ефекта като ги гложиш на мокра коса и къв е на суха :) Както на тебе ти харесва.Аз мойте ги слагам всеки път различно, попринцип слагам преди пресата...ама последния път сложих малко преди тва и малко след тва и ефекта беше добър :mrgreen:

alkobalko
09-08-2006, 18:27
Тва е въпрос на личен избор....дори на самата опаковка си пише къв е ефекта като ги гложиш на мокра коса и къв е на суха :) Както на тебе ти харесва.Аз мойте ги слагам всеки път различно, попринцип слагам преди пресата...ама последния път сложих малко преди тва и малко след тва и ефекта беше добър :mrgreen:
И аз така.

09-08-2006, 20:39
Аз съ, спец изправям се ежедневно!Кристалите се слагат преди изправянето на суха коса!100% съм сигурна!всеки ден го правя!

malka_kukla
09-08-2006, 21:35
da,predi izpravqneto se slagat,za6toto te za6titavat kosata ot toplinata na presata,se6oara.na vlajna kosa gi slaga6,izsu6ava6 se i posle s presata se izpravq6.

09-09-2006, 09:18
Аз съ, спец изправям се ежедневно!Кристалите се слагат преди изправянето на суха коса!100% съм сигурна!всеки ден го правя!a kato se slagat na suha kosa i posle wednaga izprawqne nali kosata 6e e leko kato mazni4ka-kak 6e move da se izprawi?