PDA

View Full Version : Kola Maska



Mikity_90
09-08-2006, 12:58
mn li boli kogat si obezkosmqva6 triugulnika s kola maska?imam predvid kato otide6 pri kozmetika slaga li ti ne6to nqkvo krem4e li nqkav sprei da ne te boli tolko?po princip izdurjam bolka no re6ih vse pak da se dopitam do vas...a edna takava procedyra do kolko vreme izdurja i kolko pari 6te mi vzemat?

Lorraine
09-08-2006, 13:06
emi sigurno boli..est 4e slagat krem/pudra ..ne6to takova za da ne boli..sigurno edna sedmica sqkak dyrji,sry nz kolko pari e..

kiskata
09-08-2006, 13:07
che shtete boli,shete boli osobeno ako poprincip se brazne6,ne slagat nikakav losion ili krem za uspokoqvane bolka,sled kato veche ti e napravena kolata maska te majat s nqkakav losion,emi izdarja okolo 2 do 4 sedmici, a za parite nz znachi na mene za celi kraka i cql triagalnik mi vzimat 20 leva,znachi che za triagalnika bi trqbvalo okolo 10 leva(predpolagam de)moje i malko pove4e,moje i po malko

Blackie
09-08-2006, 13:14
Козаметичката, при която аз ходя взима от 6 до 9 лв за триъгълника. В началото не слагат нищо против болка, макар че ще те боли в зависимост от това каква кола маска използва.. Моята използва една, която прави болката минимална.. Когато ми маха космите по краката изобщо не усещам болка..само на 3ъгълника ме боли манечко. После след процедурата слагат кремче, за да се успокои по-бързо кожата. :wink:

Mikity_90
09-08-2006, 13:20
mersi mn na vsi4ki predpolagam kvato i bolka da e vse e turpima tui 4e nqma povod za bezopokoistvo

LuCkY_YoU
09-08-2006, 17:21
ako si gi brusnala dosega 6te te boli mnogo,za6toto kosmite sa stanali po-debeli,osobeno ako go pravi6 ot mnogo vreme.az edvam izdurjah..na men mi vzeha 12lv kato mi mahnaha absolutno vsi4ko tam. v na4aloto moje da ti slojat malko pudri4ka,a sled tovate majat s bebe6ko olio za da se uspokoi kojata.primerno edna sedmica si idealno gladka,sled tova ve4e kosmu4etata ponikvat,no sa mn po-redki i ne tolkova 4erni.na 3tata sedmica ve4e moje pak da si gotova za kola maska.

BroKeN^DreAmZ`f
09-08-2006, 17:28
Ммм не е много безболезнено, аи не слагат нищо простив болката, особено ако както каза Лъки Ю досега си се бръснала.....аз кът ходих ми даде след тва просто да се намажа там с някво олио за да не лепкам, и ммм издържа 10-тина дена макс....зависи си от кола маската.Колкото до цената зависи от салона и тва дали е цял или половин тригълник, но не мисля че ще се оръсиш повече от 10 лв....е освен ако не идеш в някой супер скъпарски салон :)

ThePainIsReaL
09-08-2006, 20:25
Те ти казаха всичко . Относно цената моята взима 5 лв за всичко. Боли много само първия път , после е поносимо.
И няма да е лошо да си купиш някакво по-евтинко олио (пудра или крем ) за бебешка кожа , за да си слагаш сама вкъщи . Така по-лесно ще се възстанови кожата ти . И след 3-4 такива процедури ще забележиш колко по-малко и по-меки косми ти растат

[m!s$_k@pr!$]
09-09-2006, 17:31
аз до сега съм се бръснала обаче вече ми писна и мисля да отида на козметик но някак си ме е срам, не от това че ще се съблека гола а от факта че трябва тя да ме обезкосмяваи някво ми е гадно....
вие така ли бяхте първия път и има ли повод да се срамувам?