PDA

View Full Version : Pudra, Perli i Ruj



potrebitelka;]
09-08-2006, 22:49
Molq kajete mi to4noto im prednazna4enie i razlikata mejdu gorenapisanite;p
i za pudrata -na prah li e po hubava...kakva polzvate...:)
i kakvo mislite za tqxx.... :smt004

gery_to
09-08-2006, 23:05
Lichno az gi izpolzvam i trite+fon dio tena estestveno!parvo slagam kremche posle fon dio tena i sled tva pudrata!za skulite izpolzvam ili perli ili ruj no ne i dvete!mojesh da slagash vmesto pudra ili fon dio ten samo perli po cialoto lice ili samo po skulite!po princip fon dio tena e kato pudrata(ne mi haresva tazi na prah),mojesh ili ednoto da slojish ili drugoto,a moje i dvete!pudrata sled fon dio tena zaglajda liceto i stava po hubavo i gladichko!sigurno ne si me razbrala izobshto no..........

lunnoto_momi4e
09-09-2006, 21:36
ami parvo slagam krem,sled tova fon dio ten i posle pudra.sled tova slagam ruj na skulite,a perli ne polzvam. O:)

malka_kukla
09-09-2006, 21:45
mi pudrata e hubava na prah.tq se slaga sled kato e nanesen fon dio tena.ruj ima kakto na prah,taka i na perli,nanasq se na skulata s leki,krugli dvijeniq i uduljava6 kum slepoo4ieto ako iska6 da suzdade6 po krugli buzki.ako iska6 da udulji6 liceto si nanasq6 ruja pod skulata do slepoo4ieto s zamah.hubavo e ako si po murgava da polzva6 zlatisto-kafqvi nuansi,taka 6te pod4ertae6 6okoladoviq ten na liceto si.uspeh!

i'm so excited!
09-10-2006, 21:02
за кво ти е да се мажеш с тия лайна?
като станеш на 40 - тогава.

koalka
09-11-2006, 11:24
От тази ранна възраст според мен не е добре да се използват пудри,фон-дьо-тени и т.н.Просто лицата са ви млади,а и това нее полезно за кожата.

missito_
09-11-2006, 16:40
ami parvo slagam krem,sled tova fon dio ten i posle pudra.sled tova slagam ruj na skulite,a perli ne polzvam. O:)
:shock: Бах мамааму,големо клепане,големо чудо.Подрекрепям мненията на i'm so excited! и koalka :wink: