PDA

View Full Version : Подкожни гадове:(



MargaritkA
09-09-2006, 17:40
Здравейте имам едно проблемче незнам от къде да започна,значи махам си косъмчетата от триъгълника с коломаска ,но се появиха много неприятни подкожни косъмчета,които са дълги и растат навътре под епидермиса.Опитах да ги махна с пинсета,но не став :smt108 :smt102 :smt100 а те са навътре и кожата трябва да се нарани...пък може да се появят и инфекций.Та "благодарение" на тези косъмчета на места кожата е покрита с подутинки,които са забрали.Оффф ужасно е..незнам какво да правя и е ужасно болезноне като се опитам да ги махна по някакъв начин....Освен това се притеснявам да не е опасно ...незнам...да отида ли на лекар или на херург да ги отстрани..незнам Сигурна съм,че не съм единствена с този проблем просто никой не говори за това.....ще съм благодарна ако някой помогне с нещо ,съвет или каквото и да е било.......... :-s :roll: :smt100 :smt102 :smt107 :smt105

™bLaCk`RoSe™
09-09-2006, 17:43
И на мен ми се беше случило такова нещо и от тогава избягвам да ползвам епилатор често.Аз лично хубаво натърках кожата с гъбка.След 1-2 дни кожата там стана по тънка и косумчето го махнах с пинсета.Внимава все пак,защото стават големи инфекции.Знам и колко е болезнено.Просто кожата ти трябва да е винаги добре почистена :wink:

MargaritkA
09-09-2006, 17:53
И на мен ми се беше случило такова нещо и от тогава избягвам да ползвам епилатор често.Аз лично хубаво натърках кожата с гъбка.След 1-2 дни кожата там стана по тънка и косумчето го махнах с пинсета.Внимава все пак,защото стават големи инфекции.Знам и колко е болезнено.Просто кожата ти трябва да е винаги добре почистена :wink:
Мила какво ли не пробват,те са много надълбоко...нетсва така:( Някои има ли инфо за възможни инфекций? А на козметик ми е малко неудобно... ](*,)

crazy_mouse
09-09-2006, 18:22
Виж и това ако искаш -> http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=31538&highlight=%CF%EE%E4%EA%EE%E6%ED%E8 , http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47643&highlight=%CF%EE%E4%EA%EE%E6%ED%E8

malka_kukla
09-09-2006, 20:54
emi poprincip tova stava ot epilator,toi zavurta kosmite i te zagnoqsvat.nz ot kolata za6to se polu4ava taka,pitai kozmeti4kata ti.ako ne otidi na dermatolog.