PDA

View Full Version : рисуване с къна!



obi4am_se
09-10-2006, 21:49
знам,че е доста малка вероятността някой да знае,но съм длъжна да опитам в името на добрата кауза.един мой приятел много се е зарибил по рисуване с къна и иска да не научи как става тази работа. ама не знае каква точно къна се използва ,дали може да се използва обикновена индийска къна и как точно трябва да се приготви ако може (защото лично на мен не ми се вярва да е само къна и вода) ако някой знае моля да ми каже!

obi4am_se
09-10-2006, 22:57
ама не се блъскайте да ми отговаряте - място има за всички! :wink:

†Ripper†
09-11-2006, 13:30
pyrvo s obiknovena kana nestava takava kana za risuvane se prodava v tattoo studiata i struva 15 lv-no samo za 10 grama ina4e celiq komplekt e 150 kinta

NoseBleeD
09-11-2006, 13:35
Аз съм се рисувала точно с индийска къна.Тя е в едни сини малки пакетчета амй.Вариш я с вода,да стане кашичка.Ислед това рисуваш като поизстине-да не е вряла,ама не и студена-на стайна темперетура.След тов с янкфа тънка четчица рисуваш и чакаш да изсъхне ,после отгоре повтаряш и пак чакаш да изстине ,колкото пъти е нужно го повтаряш.Аз го правя към 3пъти.След тфа го излмиваш с хладка водаи тоще падне малко черничко,но самото нарисувано ще си остане.Много е важно при рисуването и изсъхването да не се мърда кожата щото много гадно се рамазва.

obi4am_se
09-12-2006, 07:35
mersi