PDA

View Full Version : udyljavane bez da se prisajda



radito
09-11-2006, 07:29
Iskam da pitam kak moje da mi porasne po-byrzo kosata?!moje li ne6to da pomogne za tova??? [-o<

Lorraine
09-11-2006, 07:49
Чувала съм,че пт водата косата расте по-бързо..също така и когато леко се подстрише(само с около 1см крайчетата).После расте за 1 или 2 месеца мисля :-k

09-11-2006, 08:43
ima stra6no mn temi za po-barz raztej na kosata

sladkoto_viki92
09-11-2006, 10:28
Чувала съм,че пт водата косата расте по-бързо..също така и когато леко се подстрише(само с около 1см крайчетата).После расте за 1 или 2 месеца мисля :-k

s tva za podsrigvaneto na krai4etata ne sum suglasna,za6toto kosata raste ot korena a ne ot krai6tata :-k :-k :-k nali????????? a moje i da gre6a

Lorraine
09-12-2006, 11:38
Чувала съм,че пт водата косата расте по-бързо..също така и когато леко се подстрише(само с около 1см крайчетата).После расте за 1 или 2 месеца мисля :-k

s tva za podsrigvaneto na krai4etata ne sum suglasna,za6toto kosata raste ot korena a ne ot krai6tata :-k :-k :-k nali????????? a moje i da gre6aами попринцип така съм чувала и при мен е така..като подстрижа малко крайчетата и расте много по-бързо.. :-k

guAMaHT
09-12-2006, 12:09
"Подстригването на косата я прави по-здрава и я кара да расте по-бързо" – това е най-често срещаната заблуда. Косъмът расте от корена, който и идея си няма, че е подстриган. Подстригването ще направи косата единствено по-къса, но няма да я накара да расте по-бързо.
А като искаш да ти порасне по бързо си купуваш хининова вода от аптеката-мойта струваше 60 ст.След като си си измила косата нанасяш във корените на влажна коса!Косата ти ще расте по-бързо и новата коса която никне ще е по хубава.На мен лично хининовата вода ми увеличава разтежа на косата до 3-пъти повече от обикновенното.Незнам при другите колко,но при всички име ефект ;)

sladkoto_viki92
09-12-2006, 17:30
"Подстригването на косата я прави по-здрава и я кара да расте по-бързо" – това е най-често срещаната заблуда. Косъмът расте от корена, който и идея си няма, че е подстриган. Подстригването ще направи косата единствено по-къса, но няма да я накара да расте по-бързо.
А като искаш да ти порасне по бързо си купуваш хининова вода от аптеката-мойта струваше 60 ст.След като си си измила косата нанасяш във корените на влажна коса!Косата ти ще расте по-бързо и новата коса която никне ще е по хубава.На мен лично хининовата вода ми увеличава разтежа на косата до 3-пъти повече от обикновенното.Незнам при другите колко,но при всички име ефект ;)

NAPUNO SUGLASNA :P