PDA

View Full Version : Кофти нокти на краката =S



молец
09-12-2006, 10:08
Ето го проблемът-както и да ги режа,ъгълчетата им вечно се забиват в пръста и мноу гадно боли...На всичкото отгоре преди време се контузих на тренировка и ми падна нокътят на единия палец.Сега порасна някъв малко дефектен :lol: и в момента пак се е забил и съм му сложила домат-доколкото знам би трябвало да минава от него...

cecko_boy
09-12-2006, 11:09
mi vij sega trqbva da gi rejesh na ravno i vinagi ugal4etata da sa izvun prusta iam predvid da ne sa ti v kojata ta da ne se zabivat ........ trqbva da go ostavish edin pyt da ti izraste kakto trqbva i da zapo4nesh da gi rejesh ravno

strange__
09-13-2006, 12:11
Моите са същите...ходих на педикюристка преди време,когато се беше забил много брутално,тя като го отряза и като видях кво нещо ми е било в пръста ми стана лошо :? Отиди и ти...те ги оформят и ако след това прецениш,че можеш и сама да си поддържаш формата ок,ако не продължаваш с педикюра :wink:

mrsy
09-13-2006, 13:07
Мога да ти кажа само едно. Отиди по бързо на педикюр да ти го оправят и да ти обяснят как става, защото съм чувал, че нокътя може да ти се врастне ( или там както се пише :lol: ) в кожата и след това се премахва оперативно :roll:

Blackie
09-13-2006, 13:31
Баща ми преди имаше подобен проблем..нокътят му се завиваше навътре и не можеше да се отреже както трябва. Е, не знам дали педикюр ще помогне, но той ходи на лекар за да му махнат 2-3 пъти ноктите на палците( в такова състояние те изключително лесно падат) и сега са му наред! Не знам какво друго да те посъветвам..ако педикюрът не помогне, бягай на лекар! Успех!