PDA

View Full Version : Въпрос за космите



09-12-2006, 14:05
Мисля си,че тая тема може да бъде полезна на някого ако се изняснят как расте косъма,когато се третира(бръсне,кола маска,епилатор,пинсета),как точно действат на косъма,как растат(по-дебели,по-тъмни,изтъняват и тн).Ако някой разбира достатъчно,моля да обясни.Скоро имаше някакъв където си беше махал мъха по ушите с пинсета-въпроса ми е ако вярно се маха с пинсета мъха(малките косъмчета) ще станат ли "по-гадни" и най-вече защо?И ако може ако казвате нещо аргументирайте се -дали от собствен опит и тн.

16_f
09-12-2006, 14:51
ami nai-zle e s samobrusna4ka-togava ti rastut po debeli po tumni i po gusti - stavat kato 4etina! #-o Az polzvam kola maska i ve4e na krakata imam suvsem malko. a otnosno epilatora i pinsetata trqbva mn da vnimava6 da ne gi otkusne6(koeto se slu4va na 90% ot kosmitete) taka se polu4ava su6tiq efekt kato s samobrusna4kata- UZASEN!

09-12-2006, 15:14
16_f дрън дрън та пляс :lol: получавало се същото като при самобръсначка...

Loshotia
09-12-2006, 16:29
16_f дрън дрън та пляс :lol: получавало се същото като при самобръсначка...

Защо? Напротив, право е момичето 16_f имам предвид. Като косъма се откъсне той напрактика все едно се бръсне. На мен ми се случва доста често това

IdiOtKa
09-12-2006, 17:02
темите стават все по тъпи ...земете да мислите малко е .... има хиляди теми като тази каде подробно е убяснено !

09-12-2006, 20:40
Idiotka,дай линк,ма,където някой обяснява защо!

_HellGirl_
09-12-2006, 20:41
Ммм според мен най гадно е със самообръсначка защото стават по гъсти не е трайно а бе гадна работа, пинсета - много бавно но поне е от корена, кола маска - мисля че е най-добрия вариянт, но ако те е много чувствителна кожата по-добре не и не на всякъде става - триъгълника не е добра идея защото се раздърпват устните, епилатор - според мен е най-добрия вариант но горе долу наравно с колата маска, ако знаеш какво да правиш като се обезкосмяваш с епилатор ако някой иска да му обяснявам да ми каже щото не ми се пеше сега.....