PDA

View Full Version : Препоръчайте



гого
09-12-2006, 15:27
Може ли да ми препоръчате някъкъв крем след епилиране с епилатор.
Преди 2 седмици си минах тялото с епилатор и се получи зачервяване за 1-2 дена , сега пак се епилирих и кожата ми е раздразнена.
Може ли да ми препоръчате някъкъв крем или масло (марка , модел , колко струва , оде да го зема) който да ползвам след епилиране ?

ABSOLUTme
09-12-2006, 16:07
е нормално да ти се зачерви кожата..все пак си момче,пък и бая скубане е било,а? :lol:
майтапа на страна...вземи си крем4е за чувствителна кожа,във всеки магазин за козметика продават и има изобилие от такива,въпрос на вкус...
иначе Ейвън имат мн хубав за чувствителна кожа,ама ти надали имаш представител...тъй че ще се задоволиш с продуктите в магазина :-D успех!

гого
09-12-2006, 16:19
абе кремче , кремче , ама ще ми трябват 3-4 за цялото тяло.
Нещо лосион , масло да препоръчате.
Иначе си беше скубане - около 2 часа играчка , ама след това кожата става перфект , особено след -2 плажчета \:D/

marina star
09-12-2006, 17:12
e ti pak losioni ne polzva6 li spored men vseki edin bi uspokoil kojata ti
a ina4e az se epiliram predi banq a ne kato vsi4ki sled tova,za6toto kojata mi se uspokoqva ot toplata voda i ne mi stavat 4erveni petna \:D/

cherinka
09-12-2006, 17:42
ами епилирай се вечер преди лягане и се мажи с кремове (не мога да ти препоручам никох щото не ги знам ,иначе другите тука ще ти препоръчат) та поста ми е свързан с тва че е хубаво да се епилираш вечер преди лягане щото така кожата се успокоява малко през нощта :)

LuCkY_YoU
09-12-2006, 20:26
bebe6koto olio na Jonson's e super.pravi kojata meka i gladka,v su6toto vreme q uspokoqvai hidratita.struva kum 6-7lv,no e mazno i stiga za mn vreme.v momenta polzvam edno s laika(julti4ko),predi imah lilavoto.i 2te sa super i miri6at strahotno.ako se nanesat na vlajna koja efekta e o6te po-gotin.opitai :smt006

rusalkata_
09-12-2006, 21:24
аз ползвам лосионче на Dove.хидратира кожата и мирише много хубаво.доволна съм от него. :D

ALiZee
09-13-2006, 21:09
polzvai bebe6ka pudra sled epilirane,deistva protivovazpalitelno i ti maha za4ervqvaniqta,sled 2h 6te si 4isto novi4ak,pak sled tui ako iska6 se maji s kot nameri6,no gledai da ne e mn mazno,za6toto ponqkoga maznoto moje da vazbudi nanovo ne dobre uspokoenata pora...tova e...ot li4e opit ti go prepora4vam...btw i spirta uspokoqva,dezinfektira i sviva porite,no zadaljitelno sled tova trqbva krem 4e mn izsu6ava

Roxy
09-14-2006, 01:32
купи си лосион за тяло..къвто и да е..те всичките са хидратиращи..между другото ти кво тяло трябва да имаш че да изхабяваш 3 4 крема?!? пък и цялото тяло ли си епилираш?!?

radiante
09-14-2006, 12:45
Вземи си лосион,който не съдържа алкохол.Марката предполагам няма значение,а и в магазина все нещо ще ти препоръчат

ThePainIsReaL
09-14-2006, 13:08
Бебешка пудра за тяло , каквато и марка да е. Има и доста евтинки - за около 1.50 лв. С това се мажеш веднага след епилация , а след 4-5 часа с бебешко олио , каквато и марка да е. Пак има евтинки - около 2.50 лв . Иначе най-добре на Джонсънс , Нивеа или Бюбхен продуктите ( пудрата на Джонсънс и Нивеа - около 4.5 лв, на Бюбхен - 7 лв ; олиото на Джонсънс и Нивеа - около 6-7 лв , на Бюбхен - 9 лв ) Поне аз на тези цени съм ги взимала.
Иначе моят съвет е - по-евтинка пудра + олиото на Бюбхен (то е в едно светлосиньо шишенце). Точиците се махат до час - два така + това кожата не се дехидратира.

emotions
09-14-2006, 16:36
ми азползвам на ейвън за стягане лосиона след епилация и ми успокоява кожата ;-) ;-)