PDA

View Full Version : moga li da polzvam



09-13-2006, 14:15
Moga li da polzvam tamponi kato se ima predvid 4e sam devstvena :-k
I ako moga kakvi mi predlagate kato marka i razmer?Blagodarq predvaritelno :lol:

anity666
09-13-2006, 14:18
еми и аз бях девствена когато ползвах за 1ви път тампони...за мен не беше проблем..е вярно мои да ти е малко неудобно или трудно като сложиш 1вия но все пак....а за марката аз бях с o.b. а за размера за моми4ета които ползват за 1ви път тампон е препоръ4ително наи малкия размер..то и на самата опаковка си го пи6е

m1m0ZzA
09-13-2006, 14:25
еми и аз бях девствена когато ползвах за 1ви път тампони...за мен не беше проблем..е вярно мои да ти е малко неудобно или трудно като сложиш 1вия но все пак....а за марката аз бях с o.b. а за размера за моми4ета които ползват за 1ви път тампон е препоръ4ително наи малкия размер..то и на самата опаковка си го пи6е
I az bqh to4no taka, izpolzvah o.b. "mini"

Sid
09-13-2006, 14:27
Zimash nai golemiq razmer i si gotova nqma se mu4ish sled tova..

IdiOtKa
09-13-2006, 15:17
можеш и но да не са наи големия разме ..... иначе марки ..еван , об и сякави можеш ..

bodil4e_f
09-13-2006, 18:42
в случая бих ти препоръчала O.B. Normal за по-силните дни и Mini за последните...а след някои неща вече Ultra и т.н.
Абе всякакви може,както пише и брошурката им,няма значение дали водиш полов живот или не!Просто трябва да се научиш да ги слагаш.Първоначално малко ще ти убиват,но ще се научиш и няма!Запомни-тампонът е правилно сложен,когато не го усещаш в себе си!

malka_kukla
09-13-2006, 19:08
emi za mene be6e problem,za6toto be6e super neudobno.drugo si e kogato ne si devstvena tamponut da vlezne hubavo kakto pi6e i na uputvaneto.taka ne se use6ta 4e vaob6te ima6 tampon.ina4e znam 4e mini tamponite[preporu4vam ti OB]sa podhodq6ti i za devstveni.no kvoto i da ti kazvame nai dobre sama se ubedi.

malko mace
10-21-2006, 08:53
Niama nikakav problem da si slojich,vapreki,che az ne bih go napravila!Moje da sam sueverna ili staromodna,no vse pak ne bih si slojila,dokato ne se omaja,ne rodia i ne stana na 30! :lol: :oops:

6emet4e
10-21-2006, 09:22
Niama nikakav problem da si slojich,vapreki,che az ne bih go napravila!Moje da sam sueverna ili staromodna,no vse pak ne bih si slojila,dokato ne se omaja,ne rodia i ne stana na 30! :lol: :oops: :shock:

NaDuFcHe
10-21-2006, 09:24
axaxaxxaxaxa :) Dam i az taka msileh kato bqh na 10 ama si zaminaha teq misli..haha :P
Mi mojesh da si slagash vsqkakvi tamponi nishto ne ti prechi 1viq put kogat si slojih i az bqh devstvena no ne mi precheshe

maybelline
10-21-2006, 09:42
Естествено,че можеш да си ползваш тампони.Какво като си девствена?Тампоните няма да разкъсат девствената ципа както един пенис може да го направи.Вземи си O.B. какъвто искаш размер(зависи от силата на течението ти).Ако за пръв път си слагаш,вземи по-тънък тампон,просто за да свикнеш как се слага и после вече си взимай каквито искаш.Само не забравяй да пазиш високо ниво на хигиената.

malko mace
10-22-2006, 10:57
axaxaxxaxaxa :) Dam i az taka msileh kato bqh na 10 ama si zaminaha teq misli..haha :P
Mi mojesh da si slagash vsqkakvi tamponi nishto ne ti prechi 1viq put kogat si slojih i az bqh devstvena no ne mi precheshe
Znam,znam...Ama mayka mi mi go kaza tova i sea ne mi dava da si slagam...K'vo da se pravi...roditeli. :lol:

maybelline
10-22-2006, 12:37
[/color]Ama mayka mi mi go kaza tova i sea ne mi dava da si slagam...K'vo da se pravi...roditeli. :lol:[/quote]

Затова изобщо не съм казвала на майка си че ползвам тампони.

malko mace
10-23-2006, 07:12
[/color]Ama mayka mi mi go kaza tova i sea ne mi dava da si slagam...K'vo da se pravi...roditeli. :lol:

Затова изобщо не съм казвала на майка си че ползвам тампони.[/quote]\
Ama az taka ne moga,chtot mi rovi po vsichki chekmedjeta i vsichko razbira!!!Nichto ne ostava skrito ot neia!Uf...dosada! :smt013

dulce_besso
06-07-2007, 14:08
hora iskam da vi pitam samo 4e savsem serioano kak se slaga tampon i kolko navutre trqbva da go sloja?

06-13-2007, 11:49
hora iskam da vi pitam samo 4e savsem seriozno kak se slaga tampon i kolko navutre trqbva da go sloja?