PDA

View Full Version : vitamin C



09-14-2006, 09:02
zdr
moje li da mi kajete to4no kolko vitamin C trqbva da izpiq i sled kolko vreme 6te mi spre menstruaciqta i posle koga 6te mi doide

Lorraine
09-14-2006, 09:10
по 2 сутрин и 2 вечер.. ами виж сега..ние не можем да ти кажем кога ще ти свърши и кога ще ти дойде,ако не ти се е нормализирал цикъла ще ти идва различно иначе през един месец..И освен това ако искаш да ти свърши по-бързо(за 1,2 дни) си купи Бял Равнец :wink:

Mystery
09-15-2006, 21:37
Отиди на гинеколог. Ще те прегледа и ще ти предпише нещо подходящо за теб. Това с витамин Ц не е много сигурно. Той просто свива кръвоностните съдове и пак може да има кървене. Просто ще е по-слабо.

Scarabey
09-15-2006, 22:31
Ami az nqkolko puti sum pila Vitamin C tochno s tazi cel,no taka i ne mi sprq prosto kurvi6 po malko.a i kato pih cikula mi produlji o6te 2 dena mn slabo no vse pak produlji.

koalka
09-16-2006, 08:31
Абе стига с това Витамин Ц сте се тъпкали.Когато ти дойде дойде,когато ти спре-спре.И сато го забавиш малко какво?Нали има и тампони,ако се чувстваш неудобно?

YouR_PoisoN
09-16-2006, 09:46
Хора забравете го тва с витамин С-то. Няма никакъв ефект над менструацията, най много да си развалите организма, макар че ме съмнява тва :-k Някъде четох че само противазачатъчните могат да ти помогнат, ама не да ти спре бързо, ами да ти закъснее най много с 2 седмици.