PDA

View Full Version : RQ:Няколко есета върху Библията плс !!!



mitko1990
09-18-2006, 22:00
1."Не само с хляб ще живее човек.."
2."Историята за пътя през пустинята-история за пътуването към самия себе си"
3."Десетте Божий заповеди- необходимост или анархронизъм(нз дали думата се пише правилно-извинявам се за неточности)
4."Всеки човек има своя пустиня"
5." Моята обетована земя "
6"Нравственото изпитаание-път към усъвършенстване на човешката природа(личност)"
Ако някой може да ми помогне с някое от есетата ще съм му много благодарен. #-o :shock:

SweetBunny
09-22-2006, 00:20
много гадни темички...по-добре пиши по първата...
пиши за физическите блага (като хляба), които не са от първостепенно значение, все пак Исус е издържал 40дни без да яде и пие (тук цитирай)
пиши как материалните ценности са мними и фалшиви и как са обладали хората, това са псевдо ценности...
човек трябва да се храни и с духовна храна :smt005 (не ми се смей, това учителя по психология го каза), това ни носи усещане, че сме пълноценни личности....
ай спи ми се, гледкай повече да цитираш...

mitko1990
09-22-2006, 12:47
Защо да ти се смея--всъщност много благодаря за помощта..ако можеш с още нещо да помогнеш евала ти казвам :smt017 (пак по темата). И пак 10кс за помоща.... :-({|=

09-23-2006, 00:12
Оф, тия теми ги въртят от 5 години едни и същи; тез учителки не им ли омръзна?! Имам ги първите 2, ама само на хартия :(

09-23-2006, 19:30
Eлееее ако можеш да ги напишеш евала ти казвам......плс моля те за входно ми е много е важно...много и прекалено много благодаря предварително !!! [-o<

umnikamm
09-23-2006, 19:35
Пак ако някой може да помогне напрао да пише на mitaks_@abv.bg или на mitaks@abv.bg. Благодаря предварително на всички помогнали !!! =D> [-o<

09-23-2006, 23:45
Благодаря на всички, но вече си намерих есето...благодаря пак за написаните отговори..10кс :-({|= =D> \:D/ :::