PDA

View Full Version : pls daiote burn it up



09-27-2006, 12:14
:)4akam

the_viki
09-27-2006, 12:44
R.Kelly - Burn it up (http://store1.data.bg/zanasso/R.Kelly%20-%20Burn%20it%20up.mp3)
zapovqdai

Elektra_x
09-28-2006, 19:04
:)4akam
Абе хора научете се да търсите песните дето ви тряат в опр. сайтове за музика.Нима трябва за всяка песен да пускате нова тема... :evil: и то пък точно за тая стара песен.да кажем да е някоя нова да я няма никъде да я търсиш ама то... :evil:

BLaCk_LaDY_
09-28-2006, 19:53
:)4akam
Абе хора научете се да търсите песните дето ви тряат в опр. сайтове за музика.Нима трябва за всяка песен да пускате нова тема... :evil: и то пък точно за тая стара песен.да кажем да е някоя нова да я няма никъде да я търсиш ама то... :evil:

Elektra_x ti naqsno li si,che edna pesen moje da e stara,ama da si ostane vechen hit,a ](*,) Vseki ima pravo da popita za pesen..e nqkoi ne izpolzvat tyrsachkata na saita,ama pyk ima lock za tova :roll: Taka,che bez izlishni komentari! :evil:

Elektra_x
09-29-2006, 14:05
:)4akam
Абе хора научете се да търсите песните дето ви тряат в опр. сайтове за музика.Нима трябва за всяка песен да пускате нова тема... :evil: и то пък точно за тая стара песен.да кажем да е някоя нова да я няма никъде да я търсиш ама то... :evil:

Elektra_x ti naqsno li si,che edna pesen moje da e stara,ama da si ostane vechen hit,a ](*,) Vseki ima pravo da popita za pesen..e nqkoi ne izpolzvat tyrsachkata na saita,ama pyk ima lock za tova :roll: Taka,che bez izlishni komentari! :evil:
Прочети ми мнението отново...целта на поста ми беше не да кажа че песента е стара(а тя е) а че не е нужно да се пуска тема за всяка песен която ти хрумне.Не случайно има фриибол.бг или дата.бг и т.н. и с тва изречение: "и то пък точно за тая стара песен.да кажем да е някоя нова да я няма никъде да я търсиш ама то..." исках да кажа че песента вече е е стара и може да се намери навсякъде не е като да кажем някоя току що излязла и още да я няма никъде.Чаткаш ли?

BLaCk_LaDY_
09-29-2006, 17:35
izkazvai se po-dobre milichka.A ne sled tova da mi obqsnqvash kakvo si iskala da kajesh...