PDA

View Full Version : За какво го пиша това...?



bulgarche
09-29-2006, 16:18
Днес с част от класа (зубърите) отиваме до магазина да ядем. И по пътя задминаваме 2-ве от моя клас и виждам че едната се заглежда по някви "върли метълчета" и я бъзикам и й викам "к'во ги огляаш ве" и я бутам, а тя захласната, ама...
Само единия видах че е с тениска на Металика и че е с още двама. И пресичат те, ама в последния момент виждам че едната тениска..нещо ми се стори..де да знам. Едните си пресякоха (тоз "металика"-ката и някъф виетнамец с него), а другия го придърпах да му видя тениската.
"Не бъди глупак! Кажи не на чалгара!" отгоре пишеше нещо анти-чалга незнам си к'ви и отдолу "Planeta TV" и знкчето там и задраскани като знак забранено. Отзад пишеше сайт :) Много ме зариби туй лапе. Не знам защо ви го пиша туй...може би защото...ае хора...не всички са олигофренясали фешъни слушащи чалга.

Въпреки ако се замисля...излагат музиката. В Бургас преди няколко седмици видях...някъф ужас. Момиче, фешънка с пола дълга няква разпиляна нашарена с дълга пусната коса и чехли, дебела с тениска... на Цепелин ли беше или на Пърпал не помня. Ужасяваща гледа е чесно. А Вчера видах накъф...пак с тениска на Металика и изсулените дънки

_Dare_Devil_
09-29-2006, 16:22
Хм...има ги и тук такива(Троян) Има еидн дето ходи с някакви смесени метало рапарски дрехи...Незнам...Лично аз слушам бая стилове..най-вече рок и диско примерно..такива велики парчета дет са хитове.Но дои и метал примерно да почна да слушам никога не бих се обличал като метал!Музиката хубаво хубава е ама защо трябва се правя на изруд !?Тоест не искам да обидя металите лично мнение.

Mo6nooo
09-29-2006, 16:25
Абе най-яко е да си Чалга метъл или ГенгстЪ МетъЛ.

bulgarche
09-29-2006, 17:04
Абе най-яко е да си Чалга метъл или ГенгстЪ МетъЛ.
Ае шанс! Аз пък най-често си се нося...дънки, туристически обувки, някой елек или суичър. Само дето съм бръснат и с мешка и зависи от горната дреха да лъсне някой карабинер. Инъче съм си точно фешънче :) Ако сложа и ризка съм...нямма думи. Ама то вече к'во да си купуваш ... тениска примерно. То гъз връз глава по улиците...сички с тениски на металика (предимно) и някви фредъли, темпоратиони (тъй пък как ли е) и..ужас. То по-скоро тъй ще е мода ся. Само дето тия сигурно и грам не разбират от музика

ThePainIsReaL
09-29-2006, 17:11
То по-скоро тъй ще е мода ся. Само дето тия сигурно и грам не разбират от музика[/color]

Оле .. колко си прав. Ония ден видях една баба от махалата с тениска на Helloween и шалвари отдолу. :lol: (айде по-приемливо , може да си е купила от втората употреба за по-евтино) , но сега всеки втори на улицата е с тениска я на Metallica , я на Kurt Cobain , Iron Maiden .. Пф , кво им става на тия хора .. :smt012 . И наистина повечето от тях и представа си нямат , какво е това , което е изобразено на тениските им :smt011

Mo6nooo
09-29-2006, 17:24
Оле .. колко си прав. Ония ден видях една баба от махалата с тениска на Helloween и шалвари отдолу. :lol:
Не знаеш. Може би е тръгнала да плаши малките дечица...

OtherDimension
09-29-2006, 17:38
offf
dokoga tva razdelenie na "fashion"-i i "metali" ???
na kvi se praqt metalite , che kato ste celite v cherno i s shlifer i kubinki na 40 gradusa i ste mnogo inteligentni i umni li ??
kvo vi prechat chalgarchetata ?
kva e taq postoqnna zloba
kvi sa tiq razdeleniq ?

vseki ima pravo na greshno mnenie , vseki da si slusha kvoto si iska
no da razdelqash horata samo spored tova koeto slushat i da im slagash etiketi bez da gi poznavash - tva e tupo , adski tupo !
sprete se !

Mo6nooo
09-29-2006, 17:41
Прав си няма смисъл от разделение. Голяма част от метълите сме фешъни...

09-29-2006, 17:49
Всеки да слуша каквато музика харесва и да се облича както иска!!!

Boot
09-29-2006, 18:52
Е то си е практика да гледаш някфи клошари с тениски на култови групи. Сигурно всеки ден виждам. Скатери със тениски - също. Като в ипречат - хващате ги, събличате ги и си окачате тениските на стената (което ми напомни, че един фр ми е общал да ми даде една тениска на МЕталика щото му е малка :mrgreen: )

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-29-2006, 20:26
shto li poznavam edna grupa mom4eta ot stz deto imat takiva flanelki
nali predstavlqva eto tova?
http://img505.imageshack.us/img505/5867/frontjn5.jpg
http://img487.imageshack.us/img487/7520/backlm5.jpg

evanescence_fen4e
09-29-2006, 22:52
Днес с част от класа (зубърите) отиваме до магазина да ядем. И по пътя задминаваме 2-ве от моя клас и виждам че едната се заглежда по някви "върли метълчета" и я бъзикам и й викам "к'во ги огляаш ве" и я бутам, а тя захласната, ама...
Само единия видах че е с тениска на Металика и че е с още двама. И пресичат те, ама в последния момент виждам че едната тениска..нещо ми се стори..де да знам. Едните си пресякоха (тоз "металика"-ката и някъф виетнамец с него), а другия го придърпах да му видя тениската.
"Не бъди глупак! Кажи не на чалгара!" отгоре пишеше нещо анти-чалга незнам си к'ви и отдолу "Planeta TV" и знкчето там и задраскани като знак забранено. Отзад пишеше сайт :) Много ме зариби туй лапе. Не знам защо ви го пиша туй...може би защото...ае хора...не всички са олигофренясали фешъни слушащи чалга.

Въпреки ако се замисля...излагат музиката. В Бургас преди няколко седмици видях...някъф ужас. Момиче, фешънка с пола дълга няква разпиляна нашарена с дълга пусната коса и чехли, дебела с тениска... на Цепелин ли беше или на Пърпал не помня. Ужасяваща гледа е чесно. А Вчера видах накъф...пак с тениска на Металика и изсулените дънки e mamam* kade go pi6e toq sait be samo az li ne go vijdam e*ati

Mo6nooo
09-30-2006, 07:42
Метълика може и да са комерсиални, но бяха велики.

RossMaister
10-04-2006, 00:19
Аз пък не разбирам какво толкова и има на чалгата...хубава музика...на маса не може със жица на сички ни е ясно просто не върви...виждам тука анти чалга ала бала абе усетете се бе и какво като пише анти чалга?се 1 някои ще напраи нещо против лиобимата музика на 15/16 от България!!
:smt014 :smt020 :smt020

faNko
10-04-2006, 00:34
RossMaister Пуснато на: Сря Окт 04, 2006 2:19 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Аз пък не разбирам какво толкова и има на чалгата...хубава музика...на маса не може със жица на сички ни е ясно просто не върви...виждам тука анти чалга ала бала абе усетете се бе и какво като пише анти чалга?се 1 някои ще напраи нещо против лиобимата музика на 15/16 от България!!




Напълно съм съгласен ! Това е музика идеална за маса и за слушане Да вярно е че има и мноо тъпи чалга песни но това не значи че всички са такива Пък и ако беше толкоз гадна тая чалга щеше ли по-голямата част от хората да я слушат Това е балканска музика и много от тия които не си признават щото смятат че е срамно да слушаш чалга всъщност от вътре душата им пее и танцува щот тва е музика за душата :wink: \:D/

RossMaister
10-04-2006, 01:15
Те Всъщност слушат но псевдо...намалят съвсем тихо да се чува и като влезе някои сменят на ЦОРН(Korn)или нещо друго:)
аиде да праиме саит ЗА чалгата :smt004
Now Playing: Amet - Elena Elena(Nasko Mentata - Elena Elena).mp3

DoPye
10-04-2006, 04:58
a[N]D[i]T[k]a]shto li poznavam edna grupa mom4eta ot stz deto imat takiva flanelki
nali predstavlqva eto tova?
http://img505.imageshack.us/img505/5867/frontjn5.jpg
http://img487.imageshack.us/img487/7520/backlm5.jpg


:twisted: :twisted: :twisted:

cvetityy
10-04-2006, 06:37
Всеки да слуша каквато музика харесва и да се облича както иска!!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

OtherDimension
10-04-2006, 10:36
еххххх само чалгата става за маса...
добре, че сте вие да ме просветлите, драги ми слепци...


vsichki sa slepci osven tebe
ae sipi si edna rakia i naprai edna salata i si pusni DIMMU BORGIR :shock:

OtherDimension
10-04-2006, 10:43
nikoi ne moje da otreche che Kansas , Scorpions , Guns'n'Roses , Nazareth stavat za vecherq .... no ako govorim za pianski izpulnenq s rakia i salatki i momicheta ... ne stava - she trebva da se pusnat kucheci...

NaDuFcHe
10-04-2006, 10:43
offf
dokoga tva razdelenie na "fashion"-i i "metali" ???
na kvi se praqt metalite , che kato ste celite v cherno i s shlifer i kubinki na 40 gradusa i ste mnogo inteligentni i umni li ??
kvo vi prechat chalgarchetata ?
kva e taq postoqnna zloba
kvi sa tiq razdeleniq ?

vseki ima pravo na greshno mnenie , vseki da si slusha kvoto si iska
no da razdelqash horata samo spored tova koeto slushat i da im slagash etiketi bez da gi poznavash - tva e tupo , adski tupo !
sprete se !Da tfa e absolutno vqrno ne vi li pisna da opredelqte horata po tova koeto nosqt ili tfa koeto slushat...Vidqh che Аз съм БЪЛГАРЧЕ napisa "не всички са олигофренясали фешъни слушащи чалга" Az slusham chalga puk ne se smqtam za oligofrenqsala...iskash da kajesh che nqma nekfi super zle metulcheta??? Mnogo se draznq na teq razdeleniq

OtherDimension
10-04-2006, 10:51
ako trqbva da sme tochni povecheto metali ili se pravat na takiva i se grimirat zaradi "qkite bandi" po MTV :D ... ili sa shibani narkomancheta deto lejat po peiki i ochite im sa kato na Am-Gul :)
posle koito slushal metul .. bil inteligenten
i koi po-tochno -> tezi koito sa poziorcheta ili narkomanite ?!
are slushaite si muzikata i si gledaite v sobstvenata chiniq .. zashtoto za horata kato cqli metulite , a ne chalgarite sa propadnalata izmet bez vqra v jivota , gledashti samo da se bocnat nekude , peshti kolko velika e Smurtta :smt005

OtherDimension
10-04-2006, 10:52
ako trqbva da sme tochni povecheto metali ili se pravat na takiva i se grimirat zaradi "qkite bandi" po MTV :D ... ili sa shibani narkomancheta deto lejat po peiki i ochite im sa kato na Am-Gul :)
posle koito slushal metul .. bil inteligenten
i koi po-tochno -> tezi koito sa poziorcheta ili narkomanite ?!
are slushaite si muzikata i si gledaite v sobstvenata chiniq .. zashtoto za horata kato cqli metulite , a ne chalgarite sa propadnalata izmet bez vqra v jivota , gledashti samo da se bocnat nekude i depresanti , peeshti kolko velika e Smurtta :smt005

OtherDimension
10-04-2006, 12:20
mm ot 4 sekundi ne znam dali moje da se razbere neshto ... ama pak se opira do vupros na vkus , na tva ne znam kak shte piq , ama puk obicham da piq , slushaiki Enigma primerno.. nz

Edit : haha , kato si go pusnah oshte 3-4 puti malko mi prilicha kato pesen na Goran Bregovic :D

OtherDimension
10-04-2006, 13:01
golqma razlika ima ot kupon do sqdane na masa....
primerno na po-minalata nova godina otkachahme na Oomph! - Augen Auf :mrgreen: ... no ako sedna na po edna mastika edva li shte mi se ponravi ;)

maldini
10-04-2006, 13:18
все едно пък МетЛалика или КУРт Кобейн не са шибан комер и фешън...
ЯАХФАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХ АХАХА
Е ТВА Е ЗА ФЪНА