PDA

View Full Version : 2 pesni4ki :))



CaRaMeL4eTo
10-02-2006, 13:24
na4i v purvata se pee : Edna jena bez ime do tebe sqda,a v 4ashata s tekila salzite padat..edna jena bez ime s nepoznati pie samo tuk i tazi ve4er moje da se skrie....a v drugata e neshto..po poleka beibi shte iznervish shefa po poleka neka az resha kogaP.S i dvete pesni gi peqt jeni 10x predvaritelno :)

CutiE
10-02-2006, 14:02
Първата е на Есил Дюран и се казва Нашата песен...втората е на Райна,но не и знам заглавието :roll:

cvetiiii
10-02-2006, 15:14
po poleka se kazva vtorata

rusalkata_
10-02-2006, 17:54
ето за първата
:arrow: http://popfolksmusic.data.bg//Esil Duran - Nashata Pesen.mp3

втората май не е на Райна. :-k :roll:

fuck_you_baby
10-02-2006, 18:12
vtorata e na raina-po poleka......eto link

http://store1.data.bg/dionne/Raina/01.Raina%20-%20Po%20poleka.mp3

BLaCk_LaDY_
10-02-2006, 18:21
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

rusalkata_
10-02-2006, 20:47
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.

BLaCk_LaDY_
10-03-2006, 18:36
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.

aide nqma nujda da se pravish na mnogo ostroumna!kaji si pone,che ne ti puka dali shte se flood-i foruma!Ama inache i s pretencii...

rusalkata_
10-03-2006, 18:51
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.

aide nqma nujda da se pravish na mnogo ostroumna!kaji si pone,che ne ti puka dali shte se flood-i foruma!Ama inache i s pretencii...

оффф малиии ама си и зле на сичкото отгоре. :lol: да те светна-аз не се "правя" на остроумна,аз "съм" си остроумна. :lol: :D с най-голяма натърпение чакам да те видя в списъка на баннатите,защото мястото ти е определено там.форума е направен за да се помага,а не да се флууди.ти флуудиш=>мястото ти не е тук. :wink:

BLaCk_LaDY_
10-03-2006, 18:56
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.

aide nqma nujda da se pravish na mnogo ostroumna!kaji si pone,che ne ti puka dali shte se flood-i foruma!Ama inache i s pretencii...

оффф малиии ама си и зле на сичкото отгоре. :lol: да те светна-аз не се "правя" на остроумна,аз "съм" си остроумна. :lol: :D с най-голяма натърпение чакам да те видя в списъка на баннатите,защото мястото ти е определено там.форума е направен за да се помага,а не да се флууди.ти флуудиш=>мястото ти не е тук. :wink:

nqma nujda da si pravish reklama rusalkata_ :lol: I da ti kaja-ne me interesuva ako me bannat,qsno?S pravo bqha kazali nqkoi useri-foruma e kochina!

meri88
10-04-2006, 08:51
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.
BLaCk_LaDY_ nqma smisal da se zanimava6 s neq ..kat e tapa 6e se otvarq i 6e se prai na vajna navsqkade...ne tq e 4oveka koito trqbva da kazva kade kakvo trqbva da se pi6e ne misli6 li? ima si moderatori koito si go re6avat...

IKisseDAGirL
10-04-2006, 09:06
абе така и не разбрахте, че ако ще 27897954 теми за да направите за искане на музика, по-голямата част пак ще си пускат отделни request-и :!:

и други хора са опитвали варианта с една обща тема, но без успех, така че и тоя път няма да е по-различно :-k
апък и си има модератори, те щом не са решили, че има нужда от такава, вие няма кво да се бъркате повече :wink:

rusalkata_
10-04-2006, 10:28
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.
ne tq e 4oveka koito trqbva da kazva kade kakvo trqbva da se pi6e ne misli6 li?

:lol: това май се отнася за BlaCk_LaDy_,защото ТЯ казва за всяка пусната тема,че трябва да се пише в общата!ТЯ си налага мнението без да й е искано!meri88,права си.всеки има право да си пише кфото иска,а не това което оная диктаторката иска. :smt005 ае не ми се разправя с прости хора.

NaDuFcHe
10-04-2006, 10:33
Eeee aide stiga se drunkahte z agluposti rusalkata_ vuobshte ne e tupa a mnogo pravilno kazva nqma smisul v sqka tema da se kazva ednoisushto vinagi she ima chovek koito da ne e razbral nehsto i nqma smisul na sveki pootdelno da se obqsnqva kvo d apravi i tn..

BLaCk_LaDY_
10-04-2006, 18:47
koga shte se nauchite da pishete v obshatata tema,koqto beshe napravena skoro za tyrsene na pesni ](*,) ](*,) ](*,)

а ти кога ще се научиш да не се обаждаш във всяка пусната тема,която не е в общата?някой искал ли ти е мнението или просто искаш да трупаш постове,като софлираш във всяка тема? :lol: задръж си мнението за себе си.всеки има право да си пуска теми.
BLaCk_LaDY_ nqma smisal da se zanimava6 s neq ..kat e tapa 6e se otvarq i 6e se prai na vajna navsqkade...ne tq e 4oveka koito trqbva da kazva kade kakvo trqbva da se pi6e ne misli6 li? ima si moderatori koito si go re6avat...

tochno taka.Az pisha v temite,za da nqma tolkova flood s temi vyv foruma,no sled kato nqkoi ne gi interesuva nqma kakvo da se zanimavam.Sled kato edna bezsmislena tema e pusnata-kakvo zna4enie 4e se pishe v neq...pusnata e taka ili inache..aman po profesori i moderatori v tova chislo..

anonymous464110
10-04-2006, 19:02
ostava vpe4atlenie 4e mentalniqt kapacitet na rusalkata_ e raven na tozi na nqkoq kotva :mrgreen:

rusalkata_
10-04-2006, 19:10
ostava vpe4atlenie 4e mentalniqt kapacitet na rusalkata_ e raven na tozi na nqkoq kotva :mrgreen:

котва? :lol: :lol: :lol: тфа някво сравнение м/у русалка и котва,нещо морско ли прайш? :smt005
BlaCk_LaDy_,не ми се разправя вече.казах кфот мислех.не е нужно да задръстваш форума с твоите мнения да се пише в общата тема.защото твое мнение има във всяка нова тема за линкове!досадно е.и не че не ми пука,че в тоя форум се флууди ама не нужно да се престараваш чак толковаи да налагаш своето мнение.секи сам решава за себе си.като не искат да пишат в общата тема кво може да се напрай? ](*,)

meri88
10-06-2006, 14:33
we stiq ste se razpravqli ima hora koito da se grijat za temite kade da se postvat i kade ne.....na nqkoi im e po udobno da postvat novi temi za da ne se rovqt iz stranicite da namerqt tova koeto im trqbva.,...

ludo_mace
10-06-2006, 14:59
Как флуудите на момичето в темата леле... Но карай де. Сега ще кажа нещо, което си го мисля от много време... Значи форума е за да се пускат теми в него, които съдържат проблем на някое потребителче. Дали ще търси песен или не, все тая. Е, кажете ми, не е ли по-удобно и за двете страни да се пускат отделни теми за всяка песен (в случая де, иначе може да е филм и т.н.). Ако не се пуска отделна тема всеки трябва да пита и съответно да се рови специално в "Ако търсите някоя песен, пишете тук!", все едно на някой от нас му е много зор, че дадения човек не си намира нещо сам. Отделната тема ти попада веднага пред очите и, ако можеш, защо да не помогнеш на начинаещия хакер? НЕ разбирам, защо за някои от вас е толкова важно да се пише в общата тема. Къф ви е толкова зора, че чак до това сте опряли да ви е главния и/или единствен проблем?! Модераторите, ако искат, ще направят темата важна, а преди това всеки има право да си поства отделни теми за отделния т.нар. проблем.
П.С. Аз поисках една песен в общата тема, нямаше никаква реакция, на другия ден си постнах собствена и веднага ми се помогна ::: Айде, брота, пийс, и недейте само да се ядосвате и псувате за глупости :-) А, и уважете старанието, което положих, за да ги изпиша сичките тея поуки и морали :smt005

meri88
10-06-2006, 20:45
Как флуудите на момичето в темата леле... Но карай де. Сега ще кажа нещо, което си го мисля от много време... Значи форума е за да се пускат теми в него, които съдържат проблем на някое потребителче. Дали ще търси песен или не, все тая. Е, кажете ми, не е ли по-удобно и за двете страни да се пускат отделни теми за всяка песен (в случая де, иначе може да е филм и т.н.). Ако не се пуска отделна тема всеки трябва да пита и съответно да се рови специално в "Ако търсите някоя песен, пишете тук!", все едно на някой от нас му е много зор, че дадения човек не си намира нещо сам. Отделната тема ти попада веднага пред очите и, ако можеш, защо да не помогнеш на начинаещия хакер? НЕ разбирам, защо за някои от вас е толкова важно да се пише в общата тема. Къф ви е толкова зора, че чак до това сте опряли да ви е главния и/или единствен проблем?! Модераторите, ако искат, ще направят темата важна, а преди това всеки има право да си поства отделни теми за отделния т.нар. проблем.
П.С. Аз поисках една песен в общата тема, нямаше никаква реакция, на другия ден си постнах собствена и веднага ми се помогна ::: Айде, брота, пийс, и недейте само да се ядосвате и псувате за глупости :-) А, и уважете старанието, което положих, за да ги изпиша сичките тея поуки и морали :smt005
saglasna sam s teb =D> \:D/

rusalkata_
10-06-2006, 20:56
Как флуудите на момичето в темата леле... Но карай де. Сега ще кажа нещо, което си го мисля от много време... Значи форума е за да се пускат теми в него, които съдържат проблем на някое потребителче. Дали ще търси песен или не, все тая. Е, кажете ми, не е ли по-удобно и за двете страни да се пускат отделни теми за всяка песен (в случая де, иначе може да е филм и т.н.). Ако не се пуска отделна тема всеки трябва да пита и съответно да се рови специално в "Ако търсите някоя песен, пишете тук!", все едно на някой от нас му е много зор, че дадения човек не си намира нещо сам. Отделната тема ти попада веднага пред очите и, ако можеш, защо да не помогнеш на начинаещия хакер? НЕ разбирам, защо за някои от вас е толкова важно да се пише в общата тема. Къф ви е толкова зора, че чак до това сте опряли да ви е главния и/или единствен проблем?! Модераторите, ако искат, ще направят темата важна, а преди това всеки има право да си поства отделни теми за отделния т.нар. проблем.
П.С. Аз поисках една песен в общата тема, нямаше никаква реакция, на другия ден си постнах собствена и веднага ми се помогна ::: Айде, брота, пийс, и недейте само да се ядосвате и псувате за глупости :-) А, и уважете старанието, което положих, за да ги изпиша сичките тея поуки и морали :smt005
saglasna sam s teb =D> \:D/

нещо не ти хващам мисълта?като сега си съгласна с мнението на ludo_mace,защо ги наприказва онея глупости на 1 страница или просто,за да се намираш на приказки/глупости и да трупнеш някое мненийце?моята мисъл беше абсолютно същата,като на ludo_mace ама явно нещо не си разбрала или просто и на теб ти се е заяждало... :roll: